Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pljoska - jel je nosite i gde ima da se kupi?  (Pročitano 17877 puta)
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.51
ova moja koju ja volim da nosim sa sobom - ponekad...kad mi treba neko grijanje na tecno gorivo... Smile

je otprilike visine 15 - 17 cm... sirine desetak i debljine 2-3 cm...tako nesto..tacno do vrha grlica kad je natankam
staje u nju 2 ,5 decilitra...a imam i nekoliko manjih u koje staje decilitar i nesto...
imam jednu od pola litra...ma desetak ih imam najmanje...kvalitetnih Smile
i uglavnom sam gledao da su razlicite zapremine...one koje sam ja kupio...
a neke sam i dobio..."a poklonu se ne gleda u zube"... Smile
skoro sam vidio jedan komplet..(pljoska, preklopni nozek, baterijska lampica, i upaljac...)
u jednoj knjizari ...kostao je oko 30 km...nesto malko vishe...to ti je oko 15 -20 evrica...
bash onako simpatican srebrne boje...samo mi nije izgledao bash kvalitetan..( sto i cijena govori)
ali siguran sam da je  pljoska najkvalitetnija u njemu... Smile
i jako je zgodjusno za pokloncic...
kod jeftinih pljoskica mozes imati problem samo ako ti ispadne... da se slomi...oklop i onda ni nasta ne lici...
ili da pretegnes cep... pa da se navoj na grlicu izlize ... Smile i to je sva razlika..
i naravno da su kvalitetnije uradjene... iod cvrscih i zdravijih materijala..ljepse su .i nisu kao jeftine
napravljene od plastike... pa samo oblozene nekom limcinom..skajem..ili nekom imitacijom srebra...inoxa i td...

mislim da je i ovo sto ti je gotago predlozio dobar pokloncic..mozete je odmah i  isprobati... Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2260
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.52
thx Wink

Ako se seti jos neko negde gde da se pogleda neka napise. Videcu da potrazim ubrzo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2260
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.52
Pazite ovde kakvih ima! I ne samo pljaske nego svega i svacega, nego da se drzimo teme pa neka ostane ovde za pljoske Smiley

http://www.replikart.com/10-pljoske

da kupis pa da imas za ukras.
« Poslednja izmena: 22. Okt 2011, 01:46:19 od pih »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.51
ma znam ..gledao sam ja davno...to...i kupovao sam ja nesto svasta od njih... Smile
imaju kvalitetnu robu ali su i skupi...daleko su normalnije cijene po srbiji nego kod njih..
posebno nozeva...i outdoor opreme..sve se to po netu moze naci za daleko manje novaca....
ali ..opet..najjaci su na prostoru bivse juge u svom poslu..najveci asortiman i najkvalitetniju robu imaju...
samo velika je zafrkancija oko carine...dostave i svega toga...
lik je kupio nozic koji kosta nekih 400 kuna...carina ga oplela i  izasao ga nak kraju price  400 maraka...
skoro cetri puta skuplje... Smile
i to je jos relacija hrvatska - bosna..
mogu samo da zamislim sta bi bilo ...na relaciji ...hrvatska - srbija... Smile
« Poslednja izmena: 22. Okt 2011, 03:05:22 od bobaK_bl »
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Боље да боли истина него да утеху пружа лаж

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4000
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.51
ја имам пљоску са ликом Че Чеваре и у украсној кутији је са 4 чашице и малим левком

добила сам је на поклон али знам да је купљена у галерији некој у Ваљеву

значи, могу се наћи и тамо где се продаје галеријска роба
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2260
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.52
ma znam ..gledao sam ja davno...to...i kupovao sam ja nesto svasta od njih... Smile
imaju kvalitetnu robu ali su i skupi...daleko su normalnije cijene po srbiji nego kod njih..
posebno nozeva...i outdoor opreme..sve se to po netu moze naci za daleko manje novaca....
ali ..opet..najjaci su na prostoru bivse juge u svom poslu..najveci asortiman i najkvalitetniju robu imaju...
samo velika je zafrkancija oko carine...dostave i svega toga...
lik je kupio nozic koji kosta nekih 400 kuna...carina ga oplela i  izasao ga nak kraju price  400 maraka...
skoro cetri puta skuplje... Smile
i to je jos relacija hrvatska - bosna..
mogu samo da zamislim sta bi bilo ...na relaciji ...hrvatska - srbija... Smile



Malo su jace cene. Pogotovo sto treba placati i carinu... A i nemam iskustva u porucivanju od preko. Ako znas neki slicne jos sajtove iz Srbije, BiH i CRO zamolio bi te da mi napises na pm. Posto imamo slicne fetishe  Smile volim i ja tako te zajebancije lampe, nozeve, kamperske opreme itd.

znam za magnumserbia.rs
« Poslednja izmena: 23. Okt 2011, 01:46:56 od pih »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.51
u bgd - u imas snajper...u jagodini ..magnum...
i tu mozes naci sve sto ti treba...u vezi nozeva i outdoora...
ja uglavnom to sve nabavljam vani..imam dobrog prijatelja u svedskoj i kuma u sad-u...
i po daleko nizim cijenama zadovoljavam svoje fetishe... Smile
kazem ti , ovdje je jedan preklopni nozic ...recimo spyderko-v byrd cara 2 ---50 - 70  eura a zna se negdje vidjeti i od 100 evra... Smile
a vani u sad -u se moze uzeti za 25 - 30 $ Smile i naravno da uglavnom ne platim carinu... Smile

u bosni nemas nista...i uglavnom sve nabavljaju iz hrvatske ili srbije...
i opet imam neku semu jer jedan poznanik drzi lovacko /ribolovacku opremu...pa i tu ucarim nesto po nabavnoj cijeni... Smile
 i tako....mislim da sve ono sto nema u snajperu..da se moze naruciti...ali treba cekati malko... Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
ima kod kineza  Smile

Pazite ovde kakvih ima! I ne samo pljaske nego svega i svacega, nego da se drzimo teme pa neka ostane ovde za pljoske Smiley

http://www.replikart.com/10-pljoske

da kupis pa da imas za ukras.
super sajt  Smile
« Poslednja izmena: 24. Okt 2011, 16:47:07 od crazy 123 »
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 985
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
lepe pljoskice
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 14
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
lijepe... ima kod kineza
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.