Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 12:13:24
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nepisana pravila klubova  (Pročitano 8718 puta)
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4610
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11;
au kad rece novi sad. ja sam bio sa ortacima u nekom klubu. 5 gorila na vratima, bio je samo komentar "beogradske face a?" i pustise nas. mozda jernas je bilo 20-tak.    Smile

a pa čuo sam za taj novi sindrom, koji je najbolje izražen parolom na reklamama za novosadske klubove: osetite atmosferu beogradskih splavova!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
..ne znam, ja sam uvek gledao da se pristojno obucem za izlazak (cipele)... nikad nisam imao problem, cak ni kao mladji... u stvari lazem, jednom me nisu pustili jer su nam se nakacili neki likovi pa smo isli coporativno (gej parti, mrzim to)...

... i uvek kulturno, za novu godinu lik se zacudio kad sam mu reko dobro vece na garderobi ... poceo da me hvali pred 50 ljudi, bilo mi blago neprijatno..

ali budimo realni, ako te procene kao sirotinju ili klinca.. iskreno, da i ja drzim klub hteo bi drugu klijentelu...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4610
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11;
Citat
ali budimo realni, ako te procene kao sirotinju ili klinca.. iskreno, da i ja drzim klub hteo bi drugu klijentelu...

pa svako bi hteo da zaradi novac, ali ne isteruje svako iz prodavnice ili lekarske ordinacije onog za koga proceni da nema novca ili mu se iz drugog razloga ne svidja
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
zapravo isterace te iz bolnice ako nemas osiguranje... sem toga, mesas babe i zabe...

imaju pravo (kao i carinici) da te ne puste ako te procene za nepodobnog, kraj price...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4610
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11;
zapravo isterace te iz bolnice ako nemas osiguranje... sem toga, mesas babe i zabe...
imaju pravo (kao i carinici) da te ne puste ako te procene za nepodobnog, kraj price...

Jedna je stvar ako nemaš osiguranje, a druga je ako neko proceni da nemaš osiguranje. Dakle ne zasniva se osiguranje na proceni, nego imaš li ili nemaš knjižicu

Ni carinici, a još manje vlasnici klubova nemaju pravo da te izbace ako te procene kao nepodobnog, osim ako se ne radi o nekom klubu zatvorenog tipa, pa onda primaju samo članove
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
Citat
Ni carinici, a još manje vlasnici klubova nemaju pravo da te izbace ako te procene kao nepodobnog, osim ako se ne radi o nekom klubu zatvorenog tipa, pa onda primaju samo članove

niko tebe nije izbacio ? bar koliko sam ja shvatio... sem toga ako mislis da neko lose radi svoj posao uvek mozes da se zalis menadzeru ili gazdi...

ali kazem ti, ne poredi to sam bolnicom i prodavnicom... ako mislis da je procena zasnovana na fizickom izgledu glupa stvar, varas se...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4610
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11;
Citat
niko tebe nije izbacio ? bar koliko sam ja shvatio... sem toga ako mislis da neko lose radi svoj posao uvek mozes da se zalis menadzeru ili gazdi...
ali kazem ti, ne poredi to sam bolnicom i prodavnicom... ako mislis da je procena zasnovana na fizickom izgledu glupa stvar, varas se...

mene nije, ali je druge. slažem se za procenu po fizičkom izgledu ali to još nije razlog da te neko izbaci. drugo ako menadzer ne reaguje onda treba čekati da ga lepo inspekcija klepi po dzepu i to je to
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Citat
onda treba čekati da ga lepo inspekcija klepi po dzepu
budi siguran da takve inspekcija ne klepa.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
Citat
mene nije, ali je druge

to je vec previse rekla kazala za mene... znam da su kreteni, ali vise kretena sam vidjao medju posetocima...

Citat
slažem se za procenu po fizičkom izgledu ali to još nije razlog da te neko izbaci

sto? dodje neki prosjak u odrapanoj odeci, oterace mu musterije... nije da nesto branim ali kazem ti, one koje ja znam kao normalne nikad nisam video u nekom problemu pri poseti raznoraznih klubova... nisam samo za pustanje pa zatim nekorektnost... ako me njegov kolega propustio njegovo je da me usluzi a ne da mi trosi vreme...

Citat
drugo ako menadzer ne reaguje onda treba čekati da ga lepo inspekcija klepi po dzepu i to je to

ja samo ne volim te pederske fore tipa, nemas gde da ostavis jaknu... kad bi mi neko reko da sam nepozeljan (ni ne treba mi razlog) reko bi odma fala dovidjenja... mislim da treba postovati to, koga ja ili ti zelis u svom klubu/objektu.
« Poslednja izmena: 25. Jan 2009, 21:33:45 od yourtoiletpaper »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4610
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11;
Citat
to je vec previse rekla kazala za mene... znam da su kreteni, ali vise kretena sam vidjao medju posetocima...

nisi pažljivo čitao. Prvi slučaj se odnosi na mene, a drugi nije rekla-kazala nego su mi to pričali ljudi kojima se desilo i nisu bili nikakvi kreteni - potpuno normalni posetioci

Citat
sto? dodje neki prosjak u odrapanoj odeci, oterace mu musterije...

ma ajde, gde si ti video prosjake kako idu po klubovima
Citat
ja samo ne volim te pederske fore tipa, nemas gde da ostavis jaknu... kad bi mi neko reko da sam nepozeljan (ni ne treba mi razlog) reko bi odma fala dovidjenja... mislim da treba postovati to, koga ja ili ti zelis u svom klubu/objektu.

klub je javni prostor, tako da to nije isto kao i privatna kuća

i ovde je reč o psihologiji onih koji tu rade, koju sam opisao u prvoj poruci
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 12:13:24
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.