Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 23:14:08
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Fap 1117/2026/2832  (Pročitano 25560 puta)
Poznata licnost


Ko uci znace,ko krade imace.

Zodijak Leo
Pol
Poruke 4294
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Opera Mini 5.1.21661
mob
Nokia N70
Ok,jesam preterao,pravili su 7000-8000 kamiona godisnje,a znam da su pre par godina napravili 20i nesto komada za godinu dana,sto bi bila dnevna proizvodnja davnih dana!
IP sačuvana
social share
Ljudska glupost nema granice!

Na svedskoj motornoj testeri:
"Ne pokusavajte da zaustavite testeru rukama ili genitalijama."

-Na decijem kostimu "Supermen":
"Nosenje ovog kostima vam ne daje moc da letite.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
Fapovi kamioni su kante
Fap je pravio odlicne kamione!

ja ovde nista ne razumem.  Smile

Jesi mislio na to da su nekad pravili dobro,a sad lose?
« Poslednja izmena: 10. Mar 2011, 15:43:08 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ko uci znace,ko krade imace.

Zodijak Leo
Pol
Poruke 4294
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Opera Mini 5.1.21661
mob
Nokia N70
Prvo je ironija...Jel vidis da sam rekao da sam rekao ako ga poredis scaniom,man,itd...Razlika je 30god...Nije realno porediti nesto izmedju cega je razlika 30god!
IP sačuvana
social share
Ljudska glupost nema granice!

Na svedskoj motornoj testeri:
"Ne pokusavajte da zaustavite testeru rukama ili genitalijama."

-Na decijem kostimu "Supermen":
"Nosenje ovog kostima vam ne daje moc da letite.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 138
OS
Windows 7
Browser
Chrome 10.0.648.133
Fap je  u u svoje vreme pravio odlicne kamione i nije pokretao samom staru Jugoslaviju vec i mnoge druge zemlje...nisam politicki opredeljen ali nije sve bilo tako lose za vreme komunista pa tako mozemo da naucimo nesto od Tita koji je sa Nemcima i Amerikancima odrzavao odnose i time dobijao tehnologiju koja je mnogo znacila nasoj privredi a tu istu tehnologiju prodavao nesvrstanima. Danasnje demokrate imaju sa svima odlicne politicke, ekonomske, kulturne itd odnose a mi od toga nemamo nista. Mislim da ne trebamo da pljujemo po svemu sto se kod nas proizvodi ili sto je nase nego da zadrzimo i da probamo da unapredimo. Ja sam se licno vozio u fapu i u MB  iste godine proizvodnje i razliku je moguce primetiti jedino u kabini i u nekim manjim detaljima. E sada bilo bi smesno uporedjivati posle sankcija, bombardovanja, partijskih odbora i sviih ostalih posasti koje su snasle nasu privredu sa privredom drugih razvijenih zemalja jer dok smo mi tupkali u mesto a svremena na vreme i u nazad onu su napredovali. S toga uporedjivati danas FAP sa MB, Scaniom itd je isto sto i uporedjivati babe i zabe.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ko uci znace,ko krade imace.

Zodijak Leo
Pol
Poruke 4294
Zastava
OS
Nepoznat
Browser
Opera Mini 5.1.21661
mob
Nokia N70
+1 !
IP sačuvana
social share
Ljudska glupost nema granice!

Na svedskoj motornoj testeri:
"Ne pokusavajte da zaustavite testeru rukama ili genitalijama."

-Na decijem kostimu "Supermen":
"Nosenje ovog kostima vam ne daje moc da letite.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
A isto je tako blesavo uporedjivati i obicne kamione i heavy-duty i offroad vozila.

To je ko uporedjivanje Urala,Kamaza ili Kraza sa pomenutim.
Jedno su komercijalna vozila pravljena za drumski transport i spediciju.Drugo su vozila pravljena da traju i obavljaju teske zadatke u teskim uslovima.

To za Mecke,Scaniu i ostale vam nije nikakav argument.Niti je to razlog sto je propao.
Vec je razlog to sto su,kao i sve ovde,i njega hteli da ocerupaju lopovi,a i sto je sama fabrika popustila s kvalitetom.

A to kakav je u poredjenju sa Mercedesom... to me ne zanima.  Smile

Ni Ural,ni KAMAZ,ni KRAZ nisu ni priblizno luskzuni i lepi kao Mecke i Skanije,ali zato ovi drugi ne mogu ni da im prismrde kad se radi o radu u teskim uslovima i na teskim zadacima.

Ljudi ovde nikako da shvate,prvo da nije Mercedes univerzalni reper za sve na ovom svetu(mada medju najboljima,ne mogu se njegovi proizvodi uzimati kao merilo za sve),i drugo da kao sto se automobili dele na nekoliko tipova,tako se dele i kamioni.
« Poslednja izmena: 12. Mar 2011, 16:26:26 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Fly Baby, fly...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 11585
Zastava Serbia
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
Ne dirajte FAP-a, pa njega sam gledao dok sam odrastao, a i vecina nas. Najvise sam voleo one zute! Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ko uci znace,ko krade imace.

Zodijak Leo
Pol
Poruke 4294
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
mob
Nokia N70
Citat
To za Mecke,Scaniu i ostale vam nije nikakav argument.Niti je to razlog sto je propao.

A sta je tvoj argument?Da je to kanta,jer je fabrila propala,jel?
kao sto si i sam rekao,gov*a su htela da profitiraju,a to su htela da urade tako sto bi zakidali na kvalitetu.Malo po malo,je taj kamion dosao do kvalitet 0.Fabrika je prakticno ugasena,tj.pravi 20ak kamiona godisnje,sto je nekada bila DNEVNA proizvodnja!Stvarno bravo za ovu vlast!To je jako tesko uspreti.Da dnevnu proizvodnju svedes na godisnju.To retko ko moze da uradi.

Mnoge firme i dalje voze te kamione,a razlog tome je obicno jer nemaju para za nove.Ali taj kamion iz ovog ili onog razloga i dalje odradjuje posao.To sto kabina nije mirisljava i fina kao u MAN-u,ili gde vec,nego je sve smrdljivo i pocepano,to je od koriscenja,a ne zbog koriscenja ne kvalitetnih materijala.

Bilo kako bilo,ti kamioni su izgradili ovu zemlju,i ono sto ova bagra nije uspela ni dan danas da unisti.Najgore je kad se neko pokaki sam sebi u usta,a to je ono sto mi ceo zivot radimo.No to je vec problem u glavi,a to nije moj resor! Smile

 Smile
« Poslednja izmena: 12. Mar 2011, 17:33:25 od sasa92 »
IP sačuvana
social share
Ljudska glupost nema granice!

Na svedskoj motornoj testeri:
"Ne pokusavajte da zaustavite testeru rukama ili genitalijama."

-Na decijem kostimu "Supermen":
"Nosenje ovog kostima vam ne daje moc da letite.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 31
OS
Windows 7
Browser
Chrome 10.0.648.133
FAP 2026 je vrhunska masina koja me je vozila godinu dana po vukojebinama Preseva i Bujanovca za vreme rata 99-te. U njenom sanduku full komplet granata na kuki zakacen top M-46 i nas osmoro sa sve opremom i rancima. Gde se on provlacio i uz kakve uzbrdice i okuke se penjao po blatnjavim traktorskim seoskim putevima ja vam ne mogu opisati. Istina terali su ih iskusni vozaci iz Nis expresa i par vojnika po ugovoru ali tada su me kupili za sva vremena. Motor mercedes po licenci radjen u FAMOS-u, desetocilindricni sa 320 ks, transmisija ZF, PPT servo, centralna regulacija pritiska takodje koju daje kompresor PPT, odlicne kocnice, blokada diferencijala...Barum pneumatici znaci samo jedno...vrhunski kvalitet.  Ono sto je najbitnije za nas pozadi bila je udobnost Fapova pa isli po kamenjaru ili autoputu sto se za TAM ne moze reci. Respect...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 31
OS
Windows 7
Browser
Chrome 10.0.648.133
Zastava ne sedi skrstenih ruku...evo testa koju je uradila ekipa emisije SAT na specijalno pripremeljenom poligonu na Adi huji... u pitanju je turbo rival 4x4 i 120ks koje daje Iveco motor. Izgleda zanimljivo a mogao bi da zameni sve one male tamice i donekle 110-ku u nekim specijalnim varijantama kao sto su terenske kuhinje, ABHO, mini telefonske centrale i veze, medicinska vozila... itd.

Link: http://www.youtube.com/watch?v=DjEMkaJGo1o&feature=player_embedded
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 23:14:08
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.