Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Статут није у интересу Београда  (Pročitano 8490 puta)
23. Jan 2009, 17:50:17
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Qtek 小米
"Статут није у интересу Београда"
23. јануар 2009. | 01:33 | Извор: Бета, Дневник
Нови Сад -- Почасни председник Савеза војвођанских Мађара Јожеф Каса изјавио је да усвајање Статута Војводине "уопште није у интересу оних који живе у Београду".

"Само су наивни насели на причу да ће Демократска странка једнодушно подржати Статут Војводине. Његово усвајање уопште није у интересу оних који живе у Београду, којима ће увек требати крава музара", рекао је Каса за новосадски "Дневник".

Он је оценио да се у српској политици већ "традиционално накарадно" гледа на појам аутономије.

"И то не само на појам територијалне аутономије Мађара, већ и на аутономију Војводине. Српска политика је спремна да Војводини да једино епитет аутономности у оквиру Србије, али без надлежности, што онда није никаква аутономија", рекао је Каса.

Оценио је да у главама српских политичара треба да сазре да аутономија, како покрајинска, тако и мађарска, није отцепљење нити противдржавни елеменат, него је виши степен политичког организовања неког народа, дела народа или територије, с циљем напретка.

"А код нас, кад год се спомене аутономија, то обавезно и даље има искључиво негативан предзнак", казао је Каса.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4610
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11;
Kasa ako hoče da bude dosledan treba da odustane od nesrećnog koncepta teritorijalno-nacionalne autonomije
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
LG Frizider
Slazem se! Neka se vrati u Madjarsku........
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4610
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11;
Citat
Slazem se! Neka se vrati u Madjarsku........

 Smile pa šta da radi u madjarskoj? mislim, nije ni došao iz Madjarske
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
Kasa ako hoče da bude dosledan treba da odustane od nesrećnog koncepta teritorijalno-nacionalne autonomije
Тачно! А није ми јасан став тих аутономаша да паре треба да остану у Војводини. Од чега да онда Србија живи?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
LG Frizider
Otkud ja znam sta ce da radi u Madjarskoj, to sto nije rodjen u istoj ne sprecava ga da recimo radi u kiosku u Budimpesti, mislim kao ekonomista operativac fiskalnih Kasa.........
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4610
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11;
Citat
Тачно! А није ми јасан став тих аутономаша да паре треба да остану у Војводини. Од чега да онда Србија живи?

Ovo tvoje pitanje se nalazi u srži, korenu, razlogu, smislu i svemu ostalom u Čankovoj politici. Ovo je koren i praroditelj njegove politike.

Kostreš je u emisiji sa Veljom Ilićem delimično i odgovorio na ovo pitanje na otprilike sledeći način:

Svako treba da živi od svog rada, a nismo mi iz Vojvodine baš cicije, pomoći ćemo Srbiji.

Citat
Otkud ja znam sta ce da radi u Madjarskoj, to sto nije rodjen u istoj ne sprecava ga da recimo radi u kiosku u Budimpesti, mislim kao ekonomista operativac fiskalnih Kasa........
.

Pa što ne radi u Kragujevcu na istom poslu, i onako ima naše državljanstvo pa je to logičnije a i rodjen je ovde
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
LG Frizider
Ma dzabe kad nije to njegov narod, to bi ga tistilo i emotivno dotuklo. Ja ipak mislim na njegovo zdravlje, nije mlad covek...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
Citat
Svako treba da živi od svog rada, a nismo mi iz Vojvodine baš cicije, pomoći ćemo Srbiji.
Нешто му не верујем.. А то да остатак Србије живи од свог рада је чиста глупост. Да се данас Војводина одвоји, Србија би сутра умрла у беспарици! Војводина финансира целу државу. Е сад оно што мени као Војвођанину смета (а што би требало да смета и свим провинцијалцима по Србији целој) је да највећи део пара заврши у Београду. Е то је неприхватљиво!
« Poslednja izmena: 23. Jan 2009, 19:07:39 od EmptyClip »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
LG Frizider
Citat
Да се данас Војводина одвоји, Србија би сутра умрла у беспарици! Војводина финансира целу државу.
Jer se ti to zajebavas?!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.