Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 22:31:34
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Slipknot u Beogradu  (Pročitano 21507 puta)
Moderator
Krajnje beznadezan


I'm a riddle so strong, you can't break me...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 12686
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Samsung Galaxy Nexus
TO kazes ti, a drugo kazem ja. Jer oni su ovde ko Britney Spears u Americi, i stvarno su jadni. Poslednji album je bas ono slab, a ni ovi prethodni nisu nista posebno. Ja slusam Black Metal i to je vrh metal lestve pored naravno Death-a, a Thrash mi je ono manje vise. A Slipknot je pop metal.
Tako da ja slusam METAL a ko slusa Slipknot slusa metal. Sto se tice cele americke scene ja je ne slusam jer nemaju oni blage veze o cemu pevaju, a i vecina je komercijala do bola, pa ko hoce da se ubaci u mainstream neka izvoli, ja cu i dalje da uzivam u ono malo underground scene sto je ostalo.

to sto ti mislis da je Black metal vrh metal lestve i da je to METAL,ja ti kazem da je to za mene i uopste Metal.

ja slusam Heavy Metal (znam da je sirok pojam).. i slusam hard rock .. mada i grunge, ali ponavljam to nije vrsta muzike, nego ideologija i pokret.
« Poslednja izmena: 27. Jan 2009, 09:29:53 od Paralelni Svet »
IP sačuvana
social share
  

"Nobody expects the Spanish Inquisition!"
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
Kako god, bolje je od Slipknota u to sam siguran.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


No lord shall stand before myself

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7465
Zastava Sahara
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
meni je blek metal komedija ziva...tacnije norveski blek metal dok onaj blek koji je krljao venom ili sodom s pocetka karijere moze uveliko proci
stvarno sam pokuso da mi se svidi ali jedini rezultat koji dobijem je smijeh...cast samo dissectionu...

i eto ako ja ne shvatram blek tako i ti ne shvatas slipknot (jedan album slipknota je milion puta teze snimiti nego deset death thrash i blek metal albuma) ali ne daje meni a ne bi ni tebi davati pravo da pljujemo po njima jer ipak ima nesto u tome...

p.s. americka scena ima jaka imena...pa tamo je majku mu sve i pocelo...metallica, slayer, dark angel, exodus, testament, Death, deicdie, suffocation, cannibal corpse, obituary,demolition hammer...pa sve sami inovatori odredjenih pravaca 
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 13400
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia 
Ja sam jos uvek za old school.....ovo mi je previse fancy za metal band Smile
IP sačuvana
social share
Onaj ko nadzire prošlost, nadzire i budućnost. Onaj ko nadzire sadašnjost, nadzire i prošlost.
George Orwell

Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


No lord shall stand before myself

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7465
Zastava Sahara
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
old skul je naravno vrh i to se ne moze nikad nadjebat (eno ti mog spiska samo nekih americkih bendova, sve sami old skul) al treba bit realan i rec da ima dobrih mladih bendova a slipknot je meni dobar makar na prva dva.
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 13400
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.1
mob
Nokia 
old skul je naravno vrh i to se ne moze nikad nadjebat (eno ti mog spiska samo nekih americkih bendova, sve sami old skul) al treba bit realan i rec da ima dobrih mladih bendova a slipknot je meni dobar makar na prva dva.

Ok....ne kazem da ne mogu da ih poslusam malo,ali ipak me ne loze kao Slayer,Antrax,Pantera i drustvo Smile
IP sačuvana
social share
Onaj ko nadzire prošlost, nadzire i budućnost. Onaj ko nadzire sadašnjost, nadzire i prošlost.
George Orwell

Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Kako god, Slipknot je za one koji ne znaju za bolje. Ma ja strasno je tesko snimiti Slipknot album  Smile
Imam za pravo da kazem ako mi se svidja bend i ako treba da raspravljam zasto.
Slipknot slusaju napaljena decica, i misle to je metal.
Black Metal nije za svakoga, sto ti kazes tebi je smesan meni nije, pojedine bendove postujem ostale ne sto se tice americke scene.
I treba da pricas u proslom vremenu Ima-li su dobru scenu, sada je to beda i zalost, komercijala.
A Slayer je navikan, svaki album zvuci isto, sto nekada nije lose ali u njihovom slucaju stvarno jeste, smoris se.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


There Is No Hope As Long We Walk This Earth

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 74
Zastava Prokuplje, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Nokia C5
Slazem se, jedino sto je ostalo dobro od americkog metala je njihov progressive koji je zaista fenomenalan (mada im nemci i svedjani disu za vratom).  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Rock'n Rool

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 224
Zastava Majdanpek,Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Nokia 3110
Ja mogu da ih slusam,mislim imam neke pesme koje mi se svidjaju ici cu na koncert ako bude. . .
IP sačuvana
social share
Iron maiden    Up the irons!!!
AC/DC ROCKS!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 41
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
Pa dobro, nekom se svidja nekom ne...Slusao sam to negde pre nekoliko godina, ali dobro...Ovako, gitaristi prosecni, basista takodje sa njima, bubnjar fantastican, pevac-svaka mu cast..Samo jos negde 2005. je krenuo da mu puca glas prilikom izvodjenja starijih pesmi sa prva 2 albuma, koje su ipak proslavile taj bend..Nemam pojma kako bi danas recimo Eyeless ili Heretic Anthem zvucali  Smile Smile.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 22:31:34
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.