Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 21:20:28
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Ако будете изашли на изборе, за кога ћете гласати?
За европски Вождовац - Горан Лукачевић
7.9%  (3)
Српска радикална странка - Марина Рагуш
18.4%  (7)
Либерално демократска партија Вождовац - Зоран Јанковић
2.6%  (1)
Српска напредна странка - Милан Дамчевић
23.7%  (9)
Демократска странка Србије - Драган Човић
21.1%  (8)
Социјалистичка партија Србије - Саво Шкундрић
5.3%  (2)
Листа за толеранцију - Расим Љајић
0%  (0)
Покрет снага Србије - Миланка Карић
0%  (0)
Ниједан од понуђених одговора - Никола Тулимировић
21.1%  (8)
Ukupno glasova: 38
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Избори на Вождовцу 2009.  (Pročitano 18148 puta)
23. Jan 2009, 00:59:47
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2037
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
BETA

Predsednik opštine Voždovac podneo ostavku
Predsednik beogradske opštine Voždovac Goran Lukačević i predsednik Skupštine opštine Branko Arsenijević podneli su ostavke na te funkcije, saopšteno je iz opštine

Lukačević i Arsenijević su članovi Demokratske stranke i predstavnici Liste "Za evropski Voždovac".

Na funkciju je Lukačević izabran 15. jula glasovima odbornika te liste, Liberalno-demokratske partije i koalicije Socijalistička partija Srbije-Partija ujedinjenih penzionera Srbije.

U saopštenju opštine Voždovac nisu navedeni razlozi zbog kojih su dvojica funkcinera podnela ostavke.


Шта рећи, него Богу хвала да су се дозвали памети. Коначно је агонија Вождовца завршена у којој је владајућа коалиција ЗЕВ-СПС-ЛДП, која није имала већину, противправно и на лоповски начин узупирала власт више од пола године. Такво безакоње и бестидност одавно нису виђени. Од момента када су председника општине и остале органе изабрали ван скупштинске сале, у неким општинским канцеларијама, до непоштовања одлука суда о томе да нису легитимно и легално изабрали општинско руководство, до тога да су чланове општинског већа уводили да гласају као одборници... Језиво је то било. Српска напредна странка је константно истицала о каквом се безакоњу ради, као и локални одбор ДСС који ради одлично и просто је невероватно да су ти људи део оног аутистичног ДСС. Коначно ћемо ићи на изборе и заиста се надам добром успеху Српске напредне странке на Вождовцу, где иначе живим! 
       
« Poslednja izmena: 03. Apr 2009, 19:15:35 od RASMC »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4610
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11;
dobro ajde kaži nam kakav je odnos snaga bio u parlamentu i koji su razlozi ostavki?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2037
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
ЗЕВ је имао 24 мандата, СРС 17 (потом је у СНС прешло 8 што су нам отели заједно жути и радикали), ДСС 7, СПС 3, ЛДП 2, с тим што су још на првој седници изабрали неке одборнике да им буду чланови општинског већа и ту су себи направили проблем, јер не можеш као члан општинског већа и да гласаш као одборник. Од тада настаје хаос фалио им је један мандат, суд у три наврата поништава тамошњи избор општинског руководства, руководство се бира ван сале, већ у општинским канцерларијама, довлаче се приватна обезбеђења и борба за изборе трајала је готово пола године. Дуго жути нису хтели да признају да они заправо узурпирају власт и да немају легитимитет, али ето, правда је спора али достижна. Морали су да капитулирају!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Čuvaj se - pas ujedam!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1155
Zastava Pozarevac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Samsung neki
Cekaj, kakva je ovo matematika?
ZES 24 + SPS 3 + LDP 2 = 29 mandata
SRS(SNS) 17 + DSS 7 = 24 mandata
kako nisu imali vecinu?
IP sačuvana
social share
Kažu da je život kao jednosmerna ulica, moj nekako više liči na kružni tok.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Jedan GRAD, PORED je Beograd!!!

Zodijak
Pol
Poruke 368
Zastava jedan Grad, PORED je Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Nokia 6680
Jeli Djuka, oce li i u Zemunu izbori? Cuo sam da ce 11.02. biti na Gradskoj skupstine tacka dnevnog reda privremene mere za Zemun, ima li istine? I jos nesto u vezi Zemuna, zasto ste dopustili debelom Bojovicu da vam tamo bude perjanica, kad se zna koliko je love uzeo dok je bio clan opstinskog veca, a lljudi ga zovu, i jos neke "ljudi u crnom"? Sa takvima cete lose proci veruj mi!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3215
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
Jeli Djuka, oce li i u Zemunu izbori? Cuo sam da ce 11.02. biti na Gradskoj skupstine tacka dnevnog reda privremene mere za Zemun, ima li istine? I jos nesto u vezi Zemuna, zasto ste dopustili debelom Bojovicu da vam tamo bude perjanica, kad se zna koliko je love uzeo dok je bio clan opstinskog veca, a lljudi ga zovu, i jos neke "ljudi u crnom"? Sa takvima cete lose proci veruj mi!

Pa, gde si komšo? Vide li na dnevniku Iliju, dobio orden Svetog Save.  Smile

Što se tiče Zemuna, po mojim informacijama biće privremenih mera, sad ne znam tačno kad, ali se sprema.
IP sačuvana
social share
Nacionalizam je, pre svega, paranoja.  ~  Danilo Kiš (1935 - 1989)

Patriotism is the last refuge of a scoundrel.  ~  Samuel Johnson
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4610
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11;
Cekaj, kakva je ovo matematika?
ZES 24 + SPS 3 + LDP 2 = 29 mandata
SRS(SNS) 17 + DSS 7 = 24 mandata
kako nisu imali vecinu?

Upravo tako, kako nisu imali većinu? I da li je moguće da su toliko glupi da su postavili iste ljude i za članove opštinskog veća i za odbornike? ništa ne razumem
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Jedan GRAD, PORED je Beograd!!!

Zodijak
Pol
Poruke 368
Zastava jedan Grad, PORED je Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Nokia 6680
Jeli Djuka, oce li i u Zemunu izbori? Cuo sam da ce 11.02. biti na Gradskoj skupstine tacka dnevnog reda privremene mere za Zemun, ima li istine? I jos nesto u vezi Zemuna, zasto ste dopustili debelom Bojovicu da vam tamo bude perjanica, kad se zna koliko je love uzeo dok je bio clan opstinskog veca, a lljudi ga zovu, i jos neke "ljudi u crnom"? Sa takvima cete lose proci veruj mi!

Pa, gde si komšo? Vide li na dnevniku Iliju, dobio orden Svetog Save.  Smile

Što se tiče Zemuna, po mojim informacijama biće privremenih mera, sad ne znam tačno kad, ali se sprema.
Evo me komso, dugo nisam dolazio usled nekih svojih problema i obaveza, a ovi mamlazi ce da popiju 11 februara prinudnu, i onda ce da ih razvalimo na izborima za sva vremana!!!!
Nisam video ovo za Iliju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3215
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
Cekaj, kakva je ovo matematika?
ZES 24 + SPS 3 + LDP 2 = 29 mandata
SRS(SNS) 17 + DSS 7 = 24 mandata
kako nisu imali vecinu?

Upravo tako, kako nisu imali većinu? I da li je moguće da su toliko glupi da su postavili iste ljude i za članove opštinskog veća i za odbornike? ništa ne razumem


Ja ne razumem koji idiot je doneo taj propis da ministri/gradski sekretari/opštinski sekretari ne mogu istovremeno biti poslanici/odbornici.

To mi Srbi izmišljamo toplu vodu, mi se razumemo u demokratiju bolje nego Englezi koji su je patentirali u ovom obliku pre 500 godina. U britanskom parlamentu svi ministri i prajminister su obavezno i poslanici i normalno glasaju u parlamentu.

Tamo je čak obavezno da niko ne može da bude prvi ministar ako prethodno na izborima nije izabran u parlament. Šta to znači, neki aparatčik koji nije dobio poverenje naroda (na izborima) može da vrši najvažniju i najodgovorniju funkciju u državi.


Jeli Djuka, oce li i u Zemunu izbori? Cuo sam da ce 11.02. biti na Gradskoj skupstine tacka dnevnog reda privremene mere za Zemun, ima li istine? I jos nesto u vezi Zemuna, zasto ste dopustili debelom Bojovicu da vam tamo bude perjanica, kad se zna koliko je love uzeo dok je bio clan opstinskog veca, a lljudi ga zovu, i jos neke "ljudi u crnom"? Sa takvima cete lose proci veruj mi!

Pa, gde si komšo? Vide li na dnevniku Iliju, dobio orden Svetog Save.  Smile

Što se tiče Zemuna, po mojim informacijama biće privremenih mera, sad ne znam tačno kad, ali se sprema.
Evo me komso, dugo nisam dolazio usled nekih svojih problema i obaveza, a ovi mamlazi ce da popiju 11 februara prinudnu, i onda ce da ih razvalimo na izborima za sva vremana!!!!
Nisam video ovo za Iliju.

Bilo na dnevniku, pazi kad je onaj komunjara Ilija uspeo da izdejstvuje da Lazarac dobije Orden Svetog Save. Još mu Amfilohije okačio orden oko vrata, možeš misliti. Jebote, u Srbiji se menjaju režimi, pao je Stambolić, pao je Milošević, pao je DOS, pao je Koštunica samo je Ilija doživotni direktor. Kakav lik, čovek za sve režime.  Smile
IP sačuvana
social share
Nacionalizam je, pre svega, paranoja.  ~  Danilo Kiš (1935 - 1989)

Patriotism is the last refuge of a scoundrel.  ~  Samuel Johnson
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Идемо даље, идемо дуже, идемо шире...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1512
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
LG 


Citat
To mi Srbi izmišljamo toplu vodu, mi se razumemo u demokratiju bolje nego Englezi koji su je patentirali u ovom obliku pre 500 godina. U britanskom parlamentu svi ministri i prajminister su obavezno i poslanici i normalno glasaju u parlamentu.

Tamo je čak obavezno da niko ne može da bude prvi ministar ako prethodno na izborima nije izabran u parlament. Šta to znači, neki aparatčik koji nije dobio poverenje naroda (na izborima) može da vrši najvažniju i najodgovorniju funkciju u državi.

Да, али тако је само код Енглеза, тако да у овом случају они измишљају топлу воду. Правдају ово решење чињеницом, како је неприхватљиво да министар буде неко није изабрани члан парламента. Што има логике.

Код нас, али и у неким напреднијим демократијама Европе (чак већини њих), министар, односно члан владе, не сме бити посланик, јер како ово решење правдају - чињеница да посланици бирају сами себе и учествују у одлукама о свом поверењу, о свом раду и о својим одлукама је у колизији са начелом непристрасности. Што опет има логике.

Него ово је одлична вест и добар тест за напредњаке. Ђука очекујемо минимум 20%!
IP sačuvana
social share
Παντα ρει και ουδεν μενει
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 21:20:28
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.121 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.