Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 12:13:38
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 53 54 56 57 ... 64
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Adolf Hitler  (Pročitano 274090 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
mob
Qtek 小米
Па јесте био ужасан ултиматум нацистичке Немачке која је Србији односно Југославији нудила територијална проширења до Солуна и војну неутралност.

А сада нам ЕУ нуди великодушну понуду, пре него што су нам отели КиМ, РСК и ЦГ да признамо ту квази државу и шиптарску власт, да се одрекнемо РС и да до краја распродамо државне ресурсе.

IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
hitler je bio opste poznat po postovanju dogovora  Smile
« Poslednja izmena: 16. Maj 2017, 20:15:11 od dabisha »
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
mob
Qtek 小米
hitler je bio opste poznat po postovanju dogovora  Smile
Па политичари које данас ти сматраш демократама су сто пута кршили договоре.

Уосталом, довољно је видети да Немци нису остављали на цедилу своје савезнике и свим српским патритама су помогли да побегну на запад. Италијани су у Херцеговини оружјем помогали четнике и није било никаквих проблема.

Е онда су их енглески зликовци хапсили и враћали комунистима под нож. Толико о твојим савезницима.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
hitler je bio opste poznat po postovanju dogovora  Smile
Па политичари које данас ти сматраш демократама су сто пута кршили договоре.

Уосталом, довољно је видети да Немци нису остављали на цедилу своје савезнике и свим српским патритама су помогли да побегну на запад. Италијани су у Херцеговини оружјем помогали четнике и није било никаквих проблема.

Е онда су их енглески зликовци хапсили и враћали комунистима под нож. Толико о твојим савезницима.

ja sam vrlo zahvalan englezima što su te hrvatske i srpske "patriote" vratili komunistima pod nož
veeeliko im hvala.

ko se zajedno sa ustašama druži sa hitlerom nije srpski patriota
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
hitler je bio opste poznat po postovanju dogovora  Smile
Па политичари које данас ти сматраш демократама су сто пута кршили договоре.

Уосталом, довољно је видети да Немци нису остављали на цедилу своје савезнике и свим српским патритама су помогли да побегну на запад. Италијани су у Херцеговини оружјем помогали четнике и није било никаквих проблема.

Е онда су их енглески зликовци хапсили и враћали комунистима под нож. Толико о твојим савезницима.

Иначе су имали много савезника.
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
mob
Qtek 小米
Па имали су...
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
mob
Qtek 小米
ОБЈАВЉЕН ХИТЛЕРОВ ПОЛИТИЧKИ ТЕСТАМЕНТ: „Није истина да сам ја хтео рат, изазвали су га…“
Од ВИДовдан -  22. јула 2017. 1
ПОДЕЛИ Facebook Twitter 

„Векови ће проћи, али из рушевина наших градова и споменика, мржња према онима који су одговорни ће увек расти нова, против народа који је крив и коме имамо да захвалимо за све ово: Јевреја и њихових следбеника.“

Последњу вољу и тестамент Адолф Хитлер је завршио нешто после поноћи 29. априла. Оба документа, свој приватни и политички тестамент, фирер је издиктирао својој секретарици Траудл Јунге и потом одлучио да се ожени својом љубавницом Евом Браун, са којом је био у вези без прекида од 1932. године.

Ово је политички тестамент Адолфа Хитлера и преносимо вам у целости:

Мој политички тестамент

Више од тридесет година је прошло од 1914. године када сам ја дао свој скромни допринос као добровољац у Првом Светском Рату који је водио Рајх.

У ове три декаде љубав и оданост мом народу су водили све моје мисли, дела и мој живот. Они су ми дали снаге да донесем најтеже одлуке које су икада стављене пред смртника. У ове три декаде ја сам потрошио моју снагу и моје здравље.

Није истина да сам ја или било ко у Немачкој желео рат 1939. године. То су желели и провоцирали једино интернационални државници било да су јеврејског порекла или да су радили за јеврејске интересе. Ја сам дао сувише много понуда за ограничење наоружања, на које се потомство неће сувише кукавички обазирати, због избијања овог рата, да он буде стављен мени на одговорност. Нити сам ја желео да, после ужасног Првог Светског Рата, буде други било против Енглеске или Америке. Векови ће проћи, али из рушевина наших градова и споменика, мржња према онима који су одговорни ће увек расти нова, против народа који је крив и коме имамо да захвалимо за све ово: Јевреја и њихових следбеника.

Само три дана пре избијања Немачког-Пољског рата ја сам предложио решење за овај проблем британском амбасадору у Берлину – интернационалну контролу као у случају Сара. Ова понуда није била прихваћена. Била је одбијена само зато што је владајућа клика у Енглеској хтела рат, због комерцијалних разлога и делимично зато што је под утицајем пропаганде која је стављена у службу Јевреја.

Нисам имао ниједну сумњу да, ако су народи Европе још једном приморани на поделу на блокове, онда ће једину одговорност за масакр морати припасти правим злочинцима: Јеврејима. Нити ја имам сумњи да ће милиони европске деце Аријевског порекла умирати, да ће милиони мушкараца изгинути у борби, и стотине хиљада жена и деце ће бити спаљено или умирати од бомбардовања у нашим градовима без правих злочинаца који ће после испоставити рачун.

После шест година рата, који ће упркос свим неуспесима, ући у историју као најславнија и херојска манифестација борбе за егзистенцију народа, ја не могу напустити град који је престоница Рајха. Од када су наше снаге сувише слабе да зауставе непријатељски напад и од када када је наш отпор постао слаб због створења која су слепа као што им недостаје карактер, ја бих желео да поделим судбину милиона других који су такође решили да остану у овом граду. Али, ја нећу пасти у руке непријатеља који захтева нови спектакл, руковођен од стране Јевреја, за демонстрацију хистеричним масама.

Ја сам према томе одлучио да останем и да добровољно одаберем смрт када ја одлучим да позиција Вође и Kанцелара не може да се више одржава. Ја ћу умрети са радошћу у срцу знајући за немерљива дела и достигнућа наших сељака и радника и допринос јединству у историји омладине која носи моје име.

Ја сам дубоко захвалан свима њима и желим да они не напусте борбу већ да је, без обзира где, наставе против непријатеља Отаџбине, одани великим идеалима великог Цлаусевита. Kроз жртвовања наших војника и мојих сопствених следбеника, зрно брашна је посејано у немачкој историји, а оно ће једнога дана израсти из пепела у славни препород национал-социјалистичког покрета и истински ујединити нацију.

Многи наши најхрабрији мушкараци и жене заклели су се на оданост мени до смрти. Ја сам преклињао, и коначно им наредио, да не чине то већ да играју своју улогу у будућој борби за нацију.

Ја сам затражио од Армије, Морнарице и Ратног Ваздухопловства да сачувају националсоцијалистички дух наших војника по сваку цену, са специјалним нагласком на чињеницу да ја сам, као оснивач и творац овог покрета, више волим смрт него кукавичку абдикацију или капитулацију.

Нека то постане тачка части сваког будућег немачког официра, као што је то већ у нашој морнарици, тако да предаја области или града не долази у обзир и да, изнад свега другог, команданти морају поставити сјајан пример посвећеност дужности у смрти.

Пре моје смрти, ја избацујем бившег Рајсх-Маршала Хермана Геринга из партије и повлачим га са свих дужности где сам га поставио декретом од 29. јуна 1941. године и по мом указу од 1. септембра 1939. године. На његово место ја именујем адмирала Деница као председника Рајха и врховног команданта оружаних снага.

Пре моје смрти, ја избацујем Рајхсфирера СС и министра унутрашњих послова Хајнриха Химлера из партије и разрешавам га свих државних послова. На његово место ја именујем Kарла Ханкеа као Рајхсфирера СС и шефа немачке полиције, и Паула Гиеслера као министра унутрашњих послова.

Њиховом нелојалношћу према мени, Геринг и Химлер су нанели непоправљиву срамоту целој нацији што су тајно преговарали са мојим непријатељем без мог знања и против моје воље, и такође су покушали да присвоје себи већу моћ.

У жељи да снабдем немачки народ са владом часних људи који ће испунити задатке долазећег рата, ја, као Вођа нације, именујем следеће чланове новог кабинета (овде се налази списак од 18 имена)

Сви ови људи, укључујући Мартина Бормана, Др. Гебелса и остале заједно са њиховим супругама придружили су ми се по њиховој сопственој вољи, без жеље да напусте главни град по било којим околностима и спремни су да умру са мном, али сам их ја преклињао да благостање нације ставе изнад свих осталих осећања.

По њиховом раду и оданом другарству они ће остати најближи после моје смрти као нада мог духа који ће наставити да постоји заувек међу њима. Пустимо их да буду слуге али никада неправедно и изнад свега, не дозволимо да страх надвлада њихове акције, стављајући част нације изнад свега што постоји на земљи.

Нека они, коначно, увек памте задатак, консолидацију национал-социјалистичке државе, који ће бити извршен у вековима који долазе, тако да сваки појединац мора да подреди своје сопствене интересе заједничком добру. Ја тражим од свих Немаца, од свих национал-социјалистичких, опредељених мушкараца и жена и војника Вермахта, да сви они остану одани и послушни до смрти новој влади и њеном Председнику.

Изнад свега, ја позивам вође нација и оне испод њих на поштовање закона раса и немилосрдну борбу против универзалних тровача свих народа, Јевреја.

Берлин, 29 Април, 1945 година, 4 сата ујутро.

(Дневно)
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361

Е онда су их енглески зликовци хапсили и враћали комунистима под нож. Толико о твојим савезницима.


Jasta, treba sad da placemo ko Hrvati nad Blajburgom  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
ludilo se nastavlja... Smile Smile Smile

znaci bice zurka do jaja...

hali gali...kugla sa ogledalcima...sve u stilu ...

sve kao nekad... Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


ću te patošem

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 2882
mob
Nokia 33-10
Па јесте био ужасан ултиматум нацистичке Немачке која је Србији односно Југославији нудила територијална проширења до Солуна и војну неутралност.

А сада нам ЕУ нуди великодушну понуду, пре него што су нам отели КиМ, РСК и ЦГ да признамо ту квази државу и шиптарску власт, да се одрекнемо РС и да до краја распродамо државне ресурсе.



U isto vreme pošteni hitler trenirao i naoružavao i ustaše i folksdojčere i špijunirao vojsku kraljevine Jugoslavije preko hrvatskih elemenata. Ko još veruje u te bajke  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 53 54 56 57 ... 64
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 12:13:38
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.113 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.