Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Porođaj u Srbiji od 500 do 1.000 evra  (Pročitano 8964 puta)
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
Nokia ispo iz modu
И опет ти све дође на исто само што ће брже да се изгласа буџет у ком нема пара за труднице. Није проблем у једној партији као што није проблем ни само у овој влади. Треба склонити све актуелне  партије са политичке сцене и кренути из почетка јер смо се до сада дефинитивно уверили да су сви исти. Погледај само колико партија обитава у скупштини http://www.parlament.sr.gov.yu/content/cir/sastav/stranke.asp па ни да смо бројни као Кинези не би нам требало оволико удружења лопова.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
twice,

zao mi je sto izgledam kao zmaj koji bljuje vatru Smile
ali samo izgledam...nema umiljatije osobe od mene Smile

zene se nikada nisu zalile na bol,pogotovo ne muskarcima,koje to niti interesuje,a niti mogu da razumiju.
bol sam u ovoj temi pominjala samo u jednoj svrsi.
da podsjetim da ovaj cin zasluzuje odgovarajuci tretman.
svaka zena me ovdje i razumije.

zene se ne zale na bol,one su genetski predodredjene da dozive i prezive porodjaj.
zeni se smrkne kada drugi put treba da ode u nasa porodilista,jer se sjeti gdje ce da bude nedelju dana,gdje ce da se kupa,u cemu i na cemu ce da spava,da postoji sansa da je usivaju na zivo(ili mislis da nema potrebe u ovom slucaju da se koristi anestezija),da li ce svi aparati i da rade,ako ne daj Boze budu zatrebala njenoj bebi...ako je to razmazenost...

inace,nikada nisam cula niti i jednu zenu da kuka kada treba da ide da se porodi...
nikada.

mozda sam ja okruzena zenama zmajevima...
Smile
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 312
Zastava srbija
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Samsung galaxys I9000
Uzasno je sta se radi i sta se desava, a o tome se diskutuje samo medju nama na raznim internet forumima.Trebale bi sve novine i televizije da bruje o tome  pa bi se mozda naglasavam mozda i nesto postiglo,Ovako od svega ovoga mrka kapa.Mi cemo ovde pricati i raspravljati o onome sto svi znaju,ali cemo i dalje morati da debelo placamo da bi se u zemlji srbiji osecali kao ljudi.
IP sačuvana
social share
Tiho spustala se letnja noc na Cer, na tu gordu planinu.Cak i divlja zver gubila je smer  zbog cudnog straha da ce smetat cetama sto krecu se bez daha.Drini, Savi svuda gde je plac tamo hita britki srpski mac.Samo laki bat, niko nikog zvat te noci nece dok se vojska proplancima i brdima krece.Sve do mraka preko obronaka, svakog srce mori svakom vatra u grudima gori da se odmah bori.U toj zemlji gunja i opanka, gde su zore vecno crvene, nikad boj ne spi.A kad zito zri tada bez prestsnka svud se cuje pesma tanka, pesma od uranka
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.62
mob
Apple iPhone SE 2020
@sesiric

Mislim da si preveliki optimista... Smiley
Ima i onih koje krenu da se prenemazu od trenutka kada saznaju da su trudne, pa do trenutka kada im dete napuni 25-26... Smiley
Naravno... vise je "normalnih", ali def. porodjaj u Srbiji se mistifikuje...
Eto.. ta drugarica koja se skoro poradja, kaze da nije mogla da veruje sta se sve prica po cekaonicama... Smiley))
Kao da neke zene namerno plase one druge (neiskusnije) Smiley

BTW. Iz danasnjeg Blica...

Primanja poslanika
Plata: 75.886,40 (neto)
Dnevnica: 2.191,00
Dodatak: 30.354,00

« Poslednja izmena: 21. Jan 2009, 09:41:37 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
anea,

pretpostavljam da ima...ali mi je samo zasmetalo da ta prica o razmazenim zenama ne baci sijenku na ono sto jeste gola istina.
a to je da su nam porodilista predvorje pakla.
da nam u bolnice u opremu drzava ne ulaze para i sredstava.
na tome treba da je akcenat,slozices se...

i da,ovaj zadnji dio tvog posta...to je ono u sta narod treba da se zagleda..u te brojke.

a ne da pljuje doktore i medicinsko osoblje koje,kako neko jednom rece,primaju ipak vecu platu od onih sto prodaju na pijaci...pa sta se bune Smile

ima ih kvarnih...ali vecina svoj posao radi za desetku...obzirom gdje rade i u kakvim uslovima...
« Poslednja izmena: 21. Jan 2009, 10:00:26 od sesircic »
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 312
Zastava srbija
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Samsung galaxys I9000
anea,


a ne da pljuje doktore i medicinsko osoblje koje,kako neko jednom rece,primaju ipak vecu platu od onih sto prodaju na pijaci...pa sta se bune Smile



U potpunosti se slazem sa tobom u vezi ovoga i to je stvarno tuzno i zalosno i treba da se bune ako treba i strajkuju uvek cu ih podrzati u tome.Ali zasto od nas uzimaju pare, zasto kada sam siguran da drzava kroz razno razne poreze i takse, obavezno zdravstveno osiguranje uzme dovoljno para sto te pare odu na prezentacije,  dnevnice,  putne troskove i druge zajebancije to je druga stvar.
IP sačuvana
social share
Tiho spustala se letnja noc na Cer, na tu gordu planinu.Cak i divlja zver gubila je smer  zbog cudnog straha da ce smetat cetama sto krecu se bez daha.Drini, Savi svuda gde je plac tamo hita britki srpski mac.Samo laki bat, niko nikog zvat te noci nece dok se vojska proplancima i brdima krece.Sve do mraka preko obronaka, svakog srce mori svakom vatra u grudima gori da se odmah bori.U toj zemlji gunja i opanka, gde su zore vecno crvene, nikad boj ne spi.A kad zito zri tada bez prestsnka svud se cuje pesma tanka, pesma od uranka
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
pa zato sto se pojedinima moze u ovoj i ovakvoj drzavi.

ja treba nekom od doktora da savijam kicmu,ne?

a sta rade organi koji time treba da se bave?

sta rade ministri?

ko donosi zakone?

ko odlucuje sta je prioritet u drzavi gdje vlada bijela kuga?

zasto se ti i takvi ljudi i njihovi postupci ne sankcionisu na adekvatan nacin?

cemu sluzi zakon,a tvrdimo da smo pravna drzava?

riba smrdi od glave,pa mi ne pada na pamet da se izivljavam na babici,primjera radi,koja isto kao i ja,samo na drugaciji nacin i zrtva sistema koji ne valja ni pisljivog boba...

zna se ko zasluzuje i osudu i na ciju adresu cu uvijek da saljem i prezir i slovo pobune...


« Poslednja izmena: 21. Jan 2009, 13:00:29 od sesircic »
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Nisam zgodan,al sam zato nezgodan!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6249
Zastava Konoba kod Goce i Renata
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Samsung Note 10+
More,Anea sve do jednog bih pobio,nema izuzetaka.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
Nokia ispo iz modu
twice,

zao mi je sto izgledam kao zmaj koji bljuje vatru Smile
ali samo izgledam...nema umiljatije osobe od mene Smile

zene se nikada nisu zalile na bol,pogotovo ne muskarcima,koje to niti interesuje,a niti mogu da razumiju.
bol sam u ovoj temi pominjala samo u jednoj svrsi.
da podsjetim da ovaj cin zasluzuje odgovarajuci tretman.
svaka zena me ovdje i razumije.

zene se ne zale na bol,one su genetski predodredjene da dozive i prezive porodjaj.
zeni se smrkne kada drugi put treba da ode u nasa porodilista,jer se sjeti gdje ce da bude nedelju dana,gdje ce da se kupa,u cemu i na cemu ce da spava,da postoji sansa da je usivaju na zivo(ili mislis da nema potrebe u ovom slucaju da se koristi anestezija),da li ce svi aparati i da rade,ako ne daj Boze budu zatrebala njenoj bebi...ako je to razmazenost...

inace,nikada nisam cula niti i jednu zenu da kuka kada treba da ide da se porodi...
nikada.

mozda sam ja okruzena zenama zmajevima...
 Smile


Поред лоших услова цветају мито и корупција. Ево пример из једног данашњег разговора. Трудници је доктор који јој је водио трудноћу тражио 1500 евра да би је он породио. Жена није имала тај новац и остало је да је породи неки други доктор. На моје питање шта је жена урадила, јел га пријавила? Одговор је био па није! Па зашто није? Па ето није!
И како онда уопште неко да се позабави проблемом мита и корупције кад нема ко да пријави такав олош од доктора??? Ако негде потегнеш ту тему испостави се да сви знају за неки такав случај, или су у питању они сами или неко њихов али је крајњи исход увек исти, нико од њих није пријавио случај надлежним органима!
То значи нпр. први пут ти траже паре ти немаш и они се тобом баве минимално колико је баш нужно док ће пажњу усмерити ка оној трудници која је имала новца да им плати нешто што је по закону бесплатно и ти то нећеш пријавити. Па ћеш поново остати трудна и опет ће бити исто. Па ћеш поново остати трудна и опет исто али ти и даље не пријављујеш кривично дело. Или што је још горе ако поново затрудниш свесна ситуације и очајних услова одлучиш се на абортус јер ти је то јефтиније. Све у свему која год да је опција ја ту не видим никакву логику нити здрав разум.

Ми грађани треба такав олош аутоматски да пријављујемо, а на полицији је даље да решава проблем. Докле год будемо ћутали биће нам исто или само горе.
« Poslednja izmena: 21. Jan 2009, 16:38:57 od twice »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
fali ti dio posta...ili fali samo meni Smile

a pretpostavljam da ga zena nece prijaviti....


edit:

evo,sad vidim citav post.

da,sve je tacno.

ljudi nemaju povjerenje u sistem.

ja sam izabrala da ne platim doktora,tacnije da ne trazim da me neko posebno i poradja...

ali bih rado,vrlo rado prijavila nadleznim organima da mi se desi da mi neko i otvoreno trazi novac.

ne vjerujem da bi taj i dobio sta zasluzuje,ali bi ga makar provlacila kroz novine...

mada,borba sa vjetrenjacama kosta,a ja bih,primjera radi,bila mlada majka koja treba da doji i da se bori sa zahtijevnim roditeljstvom,a sa druge strane treba da se muvam po sudovima i borim sa dzinovskom administracijom... Smile

mozda ima tu i toga....
« Poslednja izmena: 21. Jan 2009, 16:46:00 od sesircic »
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.119 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.