Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 40 41
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Tumacenje horoskopa - vezbaonica  (Pročitano 375906 puta)
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 92
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 28.0
Zdravo narode!
Gledajući seriju ''Moj rođak sa sela'' palo mi je na pamet nešto interesantno - horoskop glavnog lika (majka mu je umrla malo po porođaju, na spomeniku piše ''1962.'' i kako dalje kažu rođen je ''na Mitrovdan'').
Nazanimljiviji mi je MO Pi (''Ja sam svoju majku samo sanjao... i nije mi bilo lepo...''; ''Ja znam da mistifikujem majku, jer sam je željan.'')

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

astro_w2at_02_potpukovnik_vrani_hp.43371.47894.gif
(52.25 KB, 670x471)
IP sačuvana
social share
“But now and then, a woman walks up, full blossom, a woman just bursting out of her dress…a sex creature, a curse, the end of it all.” ― Charles Bukowski
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 30.0
mob
SonyEricsson 
... u poslednjih 15 dana bio sam kod 11 razlicitih numerologa, astrologa, proroka, i slicnih tipova, da bi mi svi rekli razlicite varijante ... medjutim, u jednom se vecina njih slaze - ne vide moju karijeru, posao, niti bilo kakvo dalje usavrsavanje kao ni zaposljavanje u bliskoj buducnosti ... ako bi mogao osvrt na kartu, bio bih veoma zahvalan ... pitanje je samo jedno - P O S A O ???!!!

Hm tako negativni likovi na gomilu??? Pa uvjek ima vrijeme za tugu ali i za srecu...Br.1 - ti si Jarac - koji se kao planinska koza polako penje i kad tad stigne na vrh, sto stariji to mladji. Mjesec u Blizancu, vjecno mlad uvjek zeljan novih saznanja, komukacija ti je jaca strana sto valja za svaki posao. Malo si sklon sanjarenju i idealizovanju stvari.
Venera na Merkuru- izuzetno lijep nacin izrazavanja(valjda je i to dobro za posao= saturn planeta istrajnosti odgovornosti dobro posavljena. Pomalo si ekcentrican ne volis stege, nadredjene tesko trpis da ti neko popuje, e tu cem morati malo spustiti loptu. tvoj Pluton je u 2. polju a knjiga kaze da "Pluton u 2. polju - Pluton je prije svega povezan s regenerativnim energijama i snagama preobražaja, pa su osobe s ovom pozicijom Plutona sposobne "zaraditi veliko bogatstvo".
Kuca posla ti je u Vodoliji -Vodolija lako izražava svoju radnu sposobnost u poslovima na kojima može lako da pokaže sintezu svog znanja, ali i svoje intuitivne sposobnosti. Ovaj znak je pravi reformator u svom poslu i na radnom mestu, a najzadovoljniji je kada može i da pruža neke usluge ljudima ili čitavom čovečanstvu. Vodolija je inspirisana poslovima u kojima može da koristi svoje originalno mišljenje i originalne metode rada i kada može brzo i munjevito da koristi svoje ideje, misli i spoznaju.
E sad jest da Vodolija znaci promjene pa je moguce da ces mijenjati poslove a vladar Uran otisao u Skorpiju, sada tuda pravi igranku Saturn...pa moraces malo sacekati da se on makne...mislim da ce sa jeseni biti puno bolje. Ako ima potrazi posao i negdje na kratkom putu ...Mjesec i Jupiter u 10. kuci su dvije dobre planete u kuci najveceg uspjeha ajd strpi se malo...izguraces ti to Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows 7
Browser
Chrome 38.0.2125.111
Ajmo astrolozi!
Nesto u bliskoj buducnosti.  .  .   ljubav (nisam u vezi)? posao?
Hvala puno!  :flower:

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Capture.JPG
(69.79 KB, 611x636)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Terorizam je bolest pozovite doktora!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 729
Zastava Sabac-centar sveta
OS
Windows 7
Browser
Chrome 38.0.2125.111
mob
Nokia N96c
Posao, Ljubav Smiley  Smile Hvala unapred  Smile Smile
« Poslednja izmena: 19. Nov 2014, 21:05:48 od kasper_dobri »
IP sačuvana
social share
Војници!
Јунаци!
Врховна команда избрисала је наш пук из свог бројног стања!
Наш пук је жртвован за част београда и отаџбине!
Ви немате дакле да бринете за животе ваше-они више не постоје!
Зато,напред у славу!
За краља и отаџбину! живео краљ!
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5
OS
Windows 7
Browser
Chrome 40.0.2214.94
Ivan
21,Januar 1981 u Beogradu u 17:00
dali neko moze da pogleda?
Hvala
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 148
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 41.0
Da li znate za neki sajt, organizaciju, osobu, kontakt gde mozemo razgovarati sa astro savetnikom koji nije neki pacenik koji zaradjuje novac....zanimaju me ljudi koji znaju nesto, koji su talentovani, obuceni?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
OS
Windows 7
Browser
Chrome 46.0.2490.71
mob
Samsung S7
Posto sam pre 5 -6  godina saznao za mogucnost  KATASTROFALNOG perioda u buducnosti, izgleda da se to obistinjuje ... u poslednjih 15 dana bio sam kod 11 razlicitih numerologa, astrologa, proroka, i slicnih tipova, da bi mi svi rekli razlicite varijante ... medjutim, u jednom se vecina njih slaze - ne vide moju karijeru, posao, niti bilo kakvo dalje usavrsavanje kao ni zaposljavanje u bliskoj buducnosti ... ako bi mogao osvrt na kartu, bio bih veoma zahvalan ... pitanje je samo jedno - P O S A O ???!!!

Pa druze, da si za 15 dana umesto kod 11 prodavaca magle, isao na razgovore za posao kod potencijalnih poslodavaca, sad bi barem znao dve stvari:

1) Da li si kvalifikovan za obavljanje tvog profila
2) Da je novac koji si potrosio na te buregomudolovce mogao biti upotrebljen za ucenje novih disciplina.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
29.  1.  1994.   20:30, Subota, Kraljevo
Zanima me ljubav i posao
Unapred zahvalan
« Poslednja izmena: 24. Jan 2018, 02:53:13 od Orange123 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 40 41
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.149 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.