Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 15:03:48
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Tipovi žena koje muškarci izbjegavaju  (Pročitano 4325 puta)
12. Jan 2009, 03:18:14
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Sreca je jedini udarac koji me je promasio...

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 10305
Zastava u mom svetu bez patnji,lazi i bola....
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
SonyEricsson w350
Tipovi žena koje muškarci izbjegavaju


ZAGREB - Imati mane sasvim je normalna ljudska osobina - zato se često i kaže kako nitko nije savršen.

No postoje određene mane koje ne samo da odbijaju muškarce već ih tjeraju da pobjegnu glavom bez obzira. Pročitajte koji tipovi žena odbijaju muškarce i zašto...


1. Namiguša

Muškarci vole žene koje flertuju. Privlače ih ne samo zato što to smatraju laskajućim i zabavnim, već zato što i takve žene definitivno nisu sramežljive. Žene koje znaju flertovati olakšavaju muškarcima proces udvaravanja i to ih čini privlačnijima.

No postoji razlika između flertovanja kada to zahtijeva prilika i ''serijskog flertovanja''. Žene koje flertuju sa svima (brat, najbolji prijatelj, otac...) vrlo će brzo odbiti muškarca.

Takozvanoj namiguši potrebna je stalna pažnja muškog roda i to je nešto s čime se većina muškaraca neće moći pomiriti.


Namiguša će flertovati s vama, vašim bratom, najboljim prijateljem...


2. Udavača

Stavite su u položaj muškarca na trenutak. Na spoju ste sa fantastičnom ženom i odlično se zabavljate. I taman kada ste se opustili..... BUM! Ona počinje pričati kakvu bi svadbu htjela imati, koliko djece, pa čak i kako bi nazvali vašeg budućeg četveronožnog ljubimca.

Ovakve teme stavljaju previše pritiska na muškarce i velik broj njih pobjeći će glavom bez obzira.


Ona se želi udati pod svaku cijenu


3. Priljepak

Ona je vječita ''dama u nevolji'' i ne može ništa napraviti bez pomoći svog muškarca.

Ovakav tip žene prisvojit će vaše interese, zvati vas 15 puta dnevno i dobiti živčani slom svaki put kada se nećete moći naći s njom jer imate druge planove. Ona je uvijek vama na raspolaganju i oslanja se na vas da je stalno zabavljate jer u biti nema svoj život.

Ovakva će žena ugušiti svakog muškarca i koštati ga energije i strpljenja dok ne shvati da ona jednostavno nije vrijedna njegovog truda.


4. Partijanerica

Kada je muškarac upozna smatra je najzabavnijom ženom koju je ikada imao priliku sresti. Ona nema obaveza, pomalo je divlja i izvana izgleda kao osoba koju biste željeli bolje upoznati.

No jednom kada je bolje upoznate shvatite da je cijeli njezin život jedna velika zabava koja nikad ne prestaje.

S takvom je osobom teško razviti uspješnu i zdravu vezu i nakon nekog vremena muškarac će dići ruke od pokušavanja.


S partijanericom zabava nikad ne prestaje


5. Brbljavica

Bla-bla-bla... Ona je osoba koja nikako da ušuti. Najveća joj je briga što se događa u njezinom životu i voljna je u potankosti to podijeliti s vama. Brljavica je (da stvar bude još gora) također i ''kraljica drame''.

Većina osoba smatra da je kvalitetnu konverzaciju potrebno dvoje - ali ne i brbljavica.


Izvor:TotalPortal
IP sačuvana
social share
I sve sto mogu i znam i kada osetim kraj iz sebe bar imam to sto bi svako pozeleo. I svaki svoj dan ja dobro pamticu znam, jer znam da prosla sam i sada spavam mirnim snom...
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Nasmeši se...neko te voli.

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 824
Zastava Montenegro
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
mob
Samsung S III
Tipovi žena koje muškarci izbjegavaju

3. Priljepak

Ona je vječita ''dama u nevolji'' i ne može ništa napraviti bez pomoći svog muškarca.

Ovakav tip žene prisvojit će vaše interese, zvati vas 15 puta dnevno i dobiti živčani slom svaki put kada se nećete moći naći s njom jer imate druge planove. Ona je uvijek vama na raspolaganju i oslanja se na vas da je stalno zabavljate jer u biti nema svoj život.

Ovakva će žena ugušiti svakog muškarca i koštati ga energije i strpljenja dok ne shvati da ona jednostavno nije vrijedna njegovog truda.


Sa ovakom sam izlazio,istina je da gusi jako,ti pozivi i sve te Redovne stvari koje radi vremenom postaju dosadni i prelaze u nekakvu vrstu navike...Neobjasnjivo  Smile I nebih volio da prolazim isto  Smile
IP sačuvana
social share
- Rijesio sam da se zenim ne jos ali rijesio sam!
-Ja znam da nista neznam, ali ipak znam da vise znam od onih koji znaju da nista neznaju!
!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Samsung S8
5. Brbljavica

Bla-bla-bla... Ona je osoba koja nikako da ušuti. Najveća joj je briga što se događa u njezinom životu i voljna je u potankosti to podijeliti s vama. Brljavica je (da stvar bude još gora) također i ''kraljica drame''.

Većina osoba smatra da je kvalitetnu konverzaciju potrebno dvoje - ali ne i brbljavica.


Izvor:TotalPortal

Moja bivsa cimerka je bila ovakva,vec sam razvio sposobnost da kada prica samnom ja jednostavno odgovoram ''da'',''ne'',''mozda'' a u stvari sam na sedmom nebu i uopste ne znam sta mi prica... Smile

Inace,morala je u svaki razgovor da se ubaci,sve sto se pomene ona se u to razume... Smile

Bilo je maltene,sta god da kazes,ona to zna bolje,vec je dozivela,neki njeni ortaci su doziveli... Smile

Zajebana osoba za razgovor,ne bi nikome preporucio.... Smile

A sto se tice veze sa takvom osobom... Smile

Pa,verovatno bi se zadavio tusem vec posle sat vremena provedenih sa njom... Smile
IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
U svakoj zeni pritajeno cuci jedna namigusa, jedna udavaca, jedan prilepak, jedna partydamica, jedna brbljivica, pa i jedna smaracica, jedno zanovetalo, jedna sveznalica" itd itd itd ... vesto sakrivene od ociju javnosti, koje se pojave kad zatreba. Isto vazi i za suprotni pol  Smile Sto ce reci... bezali, ili ne = uvek su tu, pritajeno.
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.63
mob
Apple iPhone 6s
Kazem ja... svaka zena je sve navedeno sa svakog ovakvog spiska Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Nasmeši se...neko te voli.

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 824
Zastava Montenegro
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
mob
Samsung S III

Inace,morala je u svaki razgovor da se ubaci,sve sto se pomene ona se u to razume... Smile

Bilo je maltene,sta god da kazes,ona to zna bolje,vec je dozivela,neki njeni ortaci su doziveli... Smile

Pa,verovatno bi se zadavio tusem vec posle sat vremena provedenih sa njom... Smile

Poznajem ovakvu,sve zivo zna ili poznaje nekog sto zna...ispiranje mozga je pricatsa takvom osobom...

Kazem ja... svaka zena je sve navedeno sa svakog ovakvog spiska Smiley

 Smile Smile Smile Kako ih je @Serbian naucio...  Smile
IP sačuvana
social share
- Rijesio sam da se zenim ne jos ali rijesio sam!
-Ja znam da nista neznam, ali ipak znam da vise znam od onih koji znaju da nista neznaju!
!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 4678
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
... sve smo mi take ponekad, zavisi koliko druga strana zna da izvuče to iz nas....  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 15:03:48
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.102 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.