Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Hipohondrija, mizantropija... Pomoć, saveti!  (Pročitano 18048 puta)
06. Jan 2009, 21:55:43
Clan u razvoju

It's true that we're all little insane.

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 21
OS
Nepoznat
Browser
SAMSUNG-SGH-D900i 1.0
Molim was ako imate neki sawjet pomozite mi!Jos od malih nogu zelela sam da umrem,secam se da sam se zaklela da cu se ubiti za 12 rodj. ali nisam. . . Sada imam 17 i situacija se nije promenila. Wolim da slusam Evanescence al njene pesme me ubijaju. . . Ako slusate razumecete zasto!Ono sto me muci jeste to sto mislim da bolujem od swake bolesti,prewise sam opsednuta psihologijom. Mrzim wecinu osoba(mislim da su zli,ziwotinje,mislim da mi se smeju i da me mrze). Priwlacna sam,al i to me boli. Mrzim kad osjetim muski pogled na meni,nekako mi je odwratan i ZIWOTINJSKI. Ne werujem u ljubaw i prilicno sam hladna. Izgubila sam weru u swe sto je duhowno. Takwom me je naprawila Darwinowa teorija ewolucije. Cowjek je najinteligentija ziwotinja. To me i ubija,ne widim razlog da ziwim. Wolela bih da ziwnem malo al ne mogu,nesto iznutra me wuce ka dnu!Kako da pomognem samoj sebi?

edit by B@mbin@: izmenjen naslov teme Smiley


Teme sa naslovima tipa: Hitno, Pomoc, Problem, Da li i slicne, treba maksimalno izbegavati! Naslov teme mora da odgovara njenom sadrzaju i da ga barem delimicno opisuje. Konsultujte se sa Pravilnikom Burek Foruma]
« Poslednja izmena: 06. Jan 2009, 23:14:42 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
HTC Wildfire S
Savet?
Nemoj da se ubijes!  Smile
To može svaka budala i nije odlika čoveka sa kojim se predstavljaš. Pravi čovek se bori. Smile

Kad si vec prekršila obećanje pre 5 godina, možeš samo zamisliti koliko će ti biti super za jos 5 godina kad budeš stala na noge, izađeš iz pubertetskih gluposti i postaneš svoj svoj čovek. (koji treba jednog dana da se brine i vaspita svoje dete)  Smile
Šetaš telefon od 150 evra i pišeš ono nafurano W umesto V i prosipaš nam foru da si od malih nogu htela da se ubiješ jer si već tada procenila da su svi ljudi zli.  Smile
A šta si ti učinila povodom toga da promeniš ljude od zlobe?
Koliko si ti pomogla ljudima za ovih 17 godina da bi sad zatrazila pomoc?
Koliko si ti vera vratila ljudima pre nego sto si izgubila svoju?

Pa, hipohondrični poznavaoče evolucije, psihologije, antropologije i tugaljivih emo pesmica... imaš li odgovore na ova pitanja?  Smile Smile
« Poslednja izmena: 06. Jan 2009, 22:32:02 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
a zasto  pises w umjesto v?

eto,ja ne bih mnogo da te davim pitanjima.... Smile
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Citat
Mrzim wecinu osoba(mislim da su zli,ziwotinje,mislim da mi se smeju i da me mrze)
jel samo zbog toga ?
Citat
Mrzim kad osjetim muski pogled na meni,nekako mi je odwratan i ZIWOTINJSKI.
zasto ?
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
LG Frizider
...
Surovo, eto primera zlih ljudi i na forumu Smile Smile ......................... e sad konkretno, prvi korak je da pises lepo "V" a ne "W". To pomaze mnogo, pre svega recimo ako popunjavas obrazac za izdavanje licne karte. Zamisli zoves se Vesna, pa upises "Wesna" i ona zena na salteru te zlo pogleda u fazonu "koji je tebi qrac?" a tebi odmah bedak. Dakle "W" izbrisi iz srpskog. Drugi korak je da lepo odes psihijatru, nije blam, popricas sa covekom/zenom, nece zlo da te gleda i da ti se smeje ukoliko mu platis unapred Smile

Uzmi da pises, nadji sebi slicne ljude, sacekaj prolece, pa pticice i visibabe su najbolji terapeut Smile  Smile
« Poslednja izmena: 06. Jan 2009, 22:48:19 od vanyo »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

It's true that we're all little insane.

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 21
OS
Nepoznat
Browser
SAMSUNG-SGH-D900i 1.0
Ovo nesto ko da sam sebicna?-reci cu iskreno:niste prvi koji to kazete.Nesto slicno su mi goworili i moja naj drugarica a i brat...Btw,ja kao pojedinac ne mogu promeniti cud ljudi znas ono wuk dlaku menja a cud nikad!Mozda i jesam pokusawala al dobila bih odg:ne mesaj mi se u ziwot,gledaj swoj.Sad samo i gledam mene!Ne interesuju me drugi.To sto sam htela pre pet god.da se ubijem,to je zato sto me nesto priwlacila misao o smrti.U swakom slucaju hwala,imala sam utisak ko da me poznajes widownjace;-)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
To su, ma koliko ti sad delovalo ovo objašnjenje imbecilno, pubertetske bubice. Smiley

Svi smo ih imali (evo ja ih još imam, a punim još malo 22 godine  Smile ), svi smo ih preživeli... Smile

Onaj fazon: ''Mrzim ceo svet'', ''Uaaa, konformisti!'', ''Svi ljudi su miševi'' i ostalo.
Been there, done that.  Smile

Proći će, a ti se usput malo zabavljaj drugim stvarima. Wink
« Poslednja izmena: 06. Jan 2009, 23:13:47 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
HTC Wildfire S
...
Surovo, eto primera zlih ljudi i na forumu Smile
Jest' vala, mrzim je po default-u  Smile

Nema tu zlobe nimalo, ali ako uzmeš pretpostavku da su svi ljudi zli onda valjda ti nisi i trudis se ili bar bi trebalo da teziš ka boljem, valjda imaš želju ako si imalo čovek kakvim se predstavljaš da pomogneš ljudima, da ih motivišeš... jednom rečju da ih okreneš na bolje... u jednom trenutku bi ti pala ideja da počneš da volontiraš u jednoj od onih ustanova gde se nalaze ljudi koji su istinski doživeli pravo zlo, nepravdu i tugu i koji sigurno nemaju za mobilni od 150Evra... posle toga ti ne bi palo na pamet da se cenjkas sa svojim zivotom i bio bi duboko srecan sto ga uopste posedujes...  Smile Smile

Ovo nesto ko da sam sebicna?-reci cu iskreno:niste prvi koji to kazete.Nesto slicno su mi goworili i moja naj drugarica a i brat...Btw,ja kao pojedinac ne mogu promeniti cud ljudi znas ono wuk dlaku menja a cud nikad!Mozda i jesam pokusawala al dobila bih odg:ne mesaj mi se u ziwot,gledaj swoj.Sad samo i gledam mene!Ne interesuju me drugi.To sto sam htela pre pet god.da se ubijem,to je zato sto me nesto priwlacila misao o smrti.U swakom slucaju hwala,imala sam utisak ko da me poznajes widownjace;-)

A jel ta prvilacnost vezana za smrt nije mogla da se ispolji na drugaciji nacin? Smiley
Iako za vecinu ljudi smrt predstavlja kraj za tebe mozda predstavlja pocetak cim je tako olako stavljas u usta.
Sto znaci ako je kraj unistenje onda je pocetak kreacija.
Kako ta misao o smrcu nije pobudila neku kreativnost i motivisala te i inspirisala (kao npr. pevacicu Amy Lee ) da slikas, pises, pevas... jednom rečju da stvaraš u vezi sa tom tematikom.

To su, ma koliko ti sad delovalo ovo objašnjenje imbecilno, pubertetske bubice. Smiley
Pa da...  Smile
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 2170
Zastava Banja Luka
OS
Nepoznat
Browser
Nokia7610 2.0
mob
SonyEricsson Xperia mini
Kad sam ja jednom rekao svojim roditeljima da zelim da se ubijem i da cu skociti sa krova kuce... Oni su mi istog momenta prislonili ljestve na krov i rekli "penji se i skaci... sta cekas"... Nadam se da ova prica nosi neku pouku... mada nevjerujem moji su roditelji dosta senuti... e sad kraj sale hocu da kazem da su roditelji dosta krivi ako im se dijete ponasa ovako "Ja mrzim cijeli svijet"... "Ja cu se ubiti"... "Ja znam sta je Darvinova teorija" itd.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

It's true that we're all little insane.

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 21
OS
Nepoznat
Browser
SAMSUNG-SGH-D900i 1.0
Da,ja bih volela da su bubice i da ce same jednog dana nestati,omg ovo mi je bas pomoglo.Ame Lee mi je uzor,drugacija je od ostalih.Drago mi je da vidim da ima ljudi koji to razumiju.Moj brat kaze da je to sve zato sto sam odabrala pogresnu muziku,da mi u stvari taj gothic-metal stil daje te lude suicidne,antisocijalne ideje itd.a sto se tice paranoje da sam previse opterecena nekim stvarima i da ne moram da se okanem interneta...i jos mali milion razloga...Kao i on je nekad bio ja al on nije imao nista i borio se za nesto a ja imam sve i zato sam takav"kreten".To je njegova prica ni ne trudi se da me saslusa.Mama i tata kazu da je u pravu!Ma posle nije ni cudo sto zelim da umrem. Imperare sibi maximum imperium est!p.s.trudim se da izbacim"w",kad bih bar mogla stalno razgovarat s nekim ovako ko razumije al...hvala
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.1 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.