Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: SW-HF 5.1 1500 Profesional 5.1 Home Teather Speakers  (Pročitano 4967 puta)
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 681
Zastava Banja Luka
OS
Linux
Browser
Mozilla (intrepid)
mob
LG SPIRIT
Imam iste zvucnike, cesto mi otkazu woofer i centralni. Mislio sam da je softverski problem.
Problem su losi prekidaci koji prebacuju ulaze na same zvucnike, probaj  malo vise ispritiskati AC-3 prekidac ili ga pritisci dok imas zvuk pa ces vidjeti da li dolazi do promjene( ako prekidac uopste daje ikakve znake zivota).
Meni je to najveci problem. Ovo je pod pretpostavkom da si pravilno spojio.



Vidim nisi dobio ovakav kabl, a trebao bi biti dio opreme uz zvucnike !!!
]slika[/url]



[Edit by filip93: Pisanje poruka zaredom je protiv pravila Burek Foruma, jer se na taj nacin narusava tok diskusije, a preglednost i kvalitet teme znacajno smanjuju.]
« Poslednja izmena: 06. Jan 2009, 13:45:36 od Filip93 »
IP sačuvana
social share
i love rekbu
Od svog posla koji završim, uvjek je vredniji onaj koji nisam završio.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 530
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Nokia 5130 XpressMusic
E ljudi sinoc dok sam radio sa zvucnicima:

Primetio sam nesto da mi centralni radi ustvari kao bas.... Smile


Probao sam sa prekidacem nikakva promena Smile



Jesam dobio sam ga!
On povezuje subwoofer sa kompom,sada sam probao da zamenim mesta crnom i zutom cincu...dobio sam bas ali sada mi ne rade Rear(zadnji)


[Edit by filip93: Pisanje poruka zaredom je protiv pravila Burek Foruma, jer se na taj nacin narusava tok diskusije, a preglednost i kvalitet teme znacajno smanjuju.]
« Poslednja izmena: 06. Jan 2009, 13:44:43 od Filip93 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 681
Zastava Banja Luka
OS
Linux
Browser
Mozilla (intrepid)
mob
LG SPIRIT
Sad taj kabl pravilno spoji, i softver od zvucne podesi da ti izlaz bude 5.1 i trebalo bi da radi. Najlakse ti je da spojis po bojama zelenu u zelenu, crnu u crnu ako nije teko trebalo bi da ima s u softveru  za zvuk koji ti je koji izlaz.
Ovaj kabl ti je dovoljan da dobijes sve izlaze i prednje, zadnje, centralni i woofer. Ne treba ti nista vise da bi ih povezao sa komp-om.
IP sačuvana
social share
i love rekbu
Od svog posla koji završim, uvjek je vredniji onaj koji nisam završio.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 530
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Nokia 5130 XpressMusic
Ovako Pravilno spojeno isao sam boju na boju,instalirao sam drajvere prvo staru a zatim noviju verziju i nista isto jedu govna......

A kazem ti kako sam zamenuo mesto crnom i zutom imam bas ali mi ne rade rear Smile



Znaci vise nemam pojma sta da radim Smile



[Edit by filip93: Pisanje poruka zaredom je protiv pravila Burek Foruma, jer se na taj nacin narusava tok diskusije, a preglednost i kvalitet teme znacajno smanjuju.]
« Poslednja izmena: 06. Jan 2009, 13:45:00 od Filip93 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 31625
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
mob
Nokia 6120
@ cetvorooki, Djuicbresrbija: Nemojte slati vise komentara za redom. Postoji dugme izmeni ako ste nesto zaboravili reci. Postovanjem vise odgovora zaredom tema se samo razvodnjava i smanjuje se preglednost. Za ostala pravila ponasanja pogledajte pravilnik Burek Foruma.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 681
Zastava Banja Luka
OS
Linux
Browser
Mozilla (intrepid)
mob
LG SPIRIT
Ako mislis da si sve spojio kako treba, ja i dalje sumnjam na prekidac.I sam kazes kad zamjenis mjesto kablovima da dobijes bas i centralni. Kad si kupio zvucnike i da li su pod garancijom? Najbolje da odneses tamo gdje si kupio i neka oni probaji ili probaj sa drugim zvucnicima, valjda nisu bili jedini.
@filip
Znam za pravila foruma, i vec sam upozoren od strane foruma i ako vidis koristim dugme izmjeni, ali jednostavno nekad nesto nece , samo sam sliku postavljao pola sata, kao da prvi put koristim forum. Jednostavno svojom nesmotrenoscu napravim gresku i ne mogu da je ispravim i nije mi namjera da opterecujem forum. Ako sam crna ovca ili kako me vec smatrate debil banujte me i rastacemo se u miru. Kao da jedva cekate da nekoga opomeneta sa razlogom ili bez, a namjera mi je bila da pomognem covjeku,

Za neke moje greske je suvisan svaki komentar sa moje strane.
Svaki moj suvisni post obrisite, da mogu ja bi.


« Poslednja izmena: 06. Jan 2009, 14:04:40 od cetvorooki »
IP sačuvana
social share
i love rekbu
Od svog posla koji završim, uvjek je vredniji onaj koji nisam završio.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 530
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Nokia 5130 XpressMusic
Ehe garancija je istekla pre nekih 30 dana......A kako mislis sta da uradim sa prekidacem? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 681
Zastava Banja Luka
OS
Linux
Browser
Mozilla (intrepid)
mob
LG SPIRIT
Probaj taj AC-3 prekidac lagano kvrckati ili paliti i gasiti(trebao bi da cujes promjenu) dok radis test za 5.1. Tako ces mozda uspjeti probuditi kontakte na njemu ako je uopste to moguce ili ga jednostavno zamjeni odgovarajucim.
« Poslednja izmena: 06. Jan 2009, 15:47:38 od cetvorooki »
IP sačuvana
social share
i love rekbu
Od svog posla koji završim, uvjek je vredniji onaj koji nisam završio.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 530
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Nokia 5130 XpressMusic
Sta sada nema nikakvih promena? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Carpe diem

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3413
Zastava Behind your back
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
Problem je u drajverima. Potrebno je preusmeriti zvuk sa centralnog na subwoofer, a za to bi trebalo da postoji podesavanje.
IP sačuvana
social share
Have no fear, Harmon is here!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.