Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 13:57:54
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Dupli trošak!  (Pročitano 6017 puta)
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
Nokia ispo iz modu
Citat
Не живим ја у доба тита нити слушам чанка. Чанак просипа исту фашистичку демагогију као и ти, разлика је само у војводина војвођанима и београд београђанима. Шта то Београд производи? Из дана у дан само се повећава број становника наравно досељавањем и из дана у дан све је више вас ''београђана'', мрсомуда који производе маглу и пакују је у тетрапак.
Преброј запослене који плату примају из буџета државе па онда види колико је њих у Београду, а колико у остатку Србије. Ко пуни тај буџет?
Ја бих волео да сваки град, свака општина само годину дана живи од својих прихода и многи би тада схватили ко кога издржава.
У суштини богати(ји) финансирају сиромашне, тако је и тако ће остати, то су БГ и поједине општине са севера Србије.

Citat
Па наравно да губиш 3 сата у превозу кад вас се нагузило 3 милиона у Београд. И сви сте ''рођени београђани''.
Да којим случајем у БГ живе само рођени Београђани не би било гужве, већ рекох раније, већину чине досељеници.

п.с. кад смо већ спомињали Ниш, потсети ме на један догађај пре 5-6 година.
Био је фестивал хип-хопа доле и један ортак тамо нас пита одакле смо, ја кажем из Борче, тек ће један  'знам брате, био сам тамо' , а неки су били у фазону 'чуо сам'.
Био сам поносан.  Smile   Smile
У суштини јебеш Београд, ја сам само рођен тамо, да је било породилишта у Борчи, био бих поносан на место рођења, као поједини Земунци.



Немам ја ништа против тога да моја општина финансира сиромашније општине или ти да их помаже. Сви смо исти народ, Срби, без обзира да ли смо из бг, нс , вр или одакле год. Али ми се желудац окреће кад чујем та срања која и ти вртиш ''београд београђанима'', а и мало дете зна да се годинама све вуче за тај исти бг. Него што лепо ти и теби слични ту теорију не примените на својим родитељима? Што њима не кажете београд београђанима па ко није рођени београђанин нек се врати у своје родно место. Онда ћете ви ''рођени београђани'' моћи са лабудовог муда пардон брда, мирјева, барајева, борче, овче и осталих делова ''београда'' за 15 минута да стигнете на крај новог београда. Стизаћете брзо само што ће вам родитељи, баке и деке бити удаљени од 200 до 1.000 км од вас.  Smile

Кењаш као и чанак, војводина војвођанима, а он први је пореклом из лике, само што није личанин него личко говедо. Или као они шабани из неког удружења црногораца који се залажу за аутономију војводине, а до јуче су орали камење по цетињу.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Qtek 小米
Citat
Не живим ја у доба тита нити слушам чанка. Чанак просипа исту фашистичку демагогију као и ти, разлика је само у војводина војвођанима и београд београђанима. Шта то Београд производи? Из дана у дан само се повећава број становника наравно досељавањем и из дана у дан све је више вас ''београђана'', мрсомуда који производе маглу и пакују је у тетрапак.
Преброј запослене који плату примају из буџета државе па онда види колико је њих у Београду, а колико у остатку Србије. Ко пуни тај буџет?
Ја бих волео да сваки град, свака општина само годину дана живи од својих прихода и многи би тада схватили ко кога издржава.
У суштини богати(ји) финансирају сиромашне, тако је и тако ће остати, то су БГ и поједине општине са севера Србије.

Citat
Па наравно да губиш 3 сата у превозу кад вас се нагузило 3 милиона у Београд. И сви сте ''рођени београђани''.
Да којим случајем у БГ живе само рођени Београђани не би било гужве, већ рекох раније, већину чине досељеници.

п.с. кад смо већ спомињали Ниш, потсети ме на један догађај пре 5-6 година.
Био је фестивал хип-хопа доле и један ортак тамо нас пита одакле смо, ја кажем из Борче, тек ће један  'знам брате, био сам тамо' , а неки су били у фазону 'чуо сам'.
Био сам поносан.  Smile   Smile
У суштини јебеш Београд, ја сам само рођен тамо, да је било породилишта у Борчи, био бих поносан на место рођења, као поједини Земунци.



Немам ја ништа против тога да моја општина финансира сиромашније општине или ти да их помаже. Сви смо исти народ, Срби, без обзира да ли смо из бг, нс , вр или одакле год. Али ми се желудац окреће кад чујем та срања која и ти вртиш ''београд београђанима'', а и мало дете зна да се годинама све вуче за тај исти бг. Него што лепо ти и теби слични ту теорију не примените на својим родитељима? Што њима не кажете београд београђанима па ко није рођени београђанин нек се врати у своје родно место. Онда ћете ви ''рођени београђани'' моћи са лабудовог муда пардон брда, мирјева, барајева, борче, овче и осталих делова ''београда'' за 15 минута да стигнете на крај новог београда. Стизаћете брзо само што ће вам родитељи, баке и деке бити удаљени од 200 до 1.000 км од вас.  Smile

Кењаш као и чанак, војводина војвођанима, а он први је пореклом из лике, само што није личанин него личко говедо. Или као они шабани из неког удружења црногораца који се залажу за аутономију војводине, а до јуче су орали камење по цетињу.  Smile
Јбга други град друга тарифа. И ја не могу са својом картицом или маркицом да се возам у другим градовома.
Ја ти понављам ништа ви са севера Србије не 'вучете' за БГ, већ ми заједно вучемо за југ.
БГ нико не треба, али ми требамо сиромашнима, исто је и са вама.
Значи тачно је ви вучете, али као и ми, али за ове паприкаре са југа.

Ono,da stavimo na stranu raspravu,u kojoj sam zoni ja,zivim na Vracaru?Mislim,ja kupim jednu onu kartu na trafici i sa njom se vozim 5 - 6 meseci... Smile
I poslednji put sam je platio 32.00 dinara...koliko je sada? Smile
Јел знаш зашто једино твоју општину није бомбардовао нато ?
Па није могао да је нађе на мапи.  Smile
3 km²
лол
« Poslednja izmena: 08. Jan 2009, 23:48:42 od Гамбино »
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
Nokia ispo iz modu
Наравно да не вучемо ми вуче државни апарат. Кад се брише буља мора папир да се пресавије двоструко јер копија иде за београд.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 13:57:54
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.104 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.