Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 14:18:09
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Problemi sa devojkama  (Pročitano 9269 puta)
03. Jan 2009, 22:54:41
Jet set burekdzija

Zodijak Aquarius
Pol
Poruke 6942
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
E ovako...During the war...  Smile
Ozbiljno,dugo sam razmisljao da li uopste da otvorim temu o ovome i ispricam problem. Ali hajde,odlucio sam se.

Ove,tacnije sada vec prosle godine,sam krenuo u gimnaziju. Znaci sa apsolutno svima,i momcima i devojkama imam odlican odnos,ali samo sa jednom devojkom iz odeljenja nisam nasao zajednicki jezik. Znaci,ne znam kako da objasnim. Kad god sam pokusao konverzaciju sa njom,sve se svodilo na najvise tri-cetiri recenice,kao da sam joj nekako antipatican,takav sam utisak stekao. Opet,nikada mi se nije brecnula ili tako to,cak me je i iznenadila kada je prisla da mi cestita slavu. Nisam se preterano uzbdjivao oko toga sve do sada.

Dakle,bila je na istoj zurci gde i ja za docek nove godine. Polovina iz naseg odeljenja i jos dvadesetak njih smo iznajmili klub. Odmah na pocetku kada sam,naravno,zadnji dosao sa ortakom mi se javila preko diskoteke i osmehnula. Toi me je prvo iznenadilo. A da je bila najbolja riba te veceri nije vredno govoriti,svi su balavili za njom.
Posle nekog vremena,kada sam popio jedno 3-4 komada ne znam,majke mi,zasto sam prisao ka njoj i zagrlio je dok smo svi igrali sa ledja. To trezan ne bih ni pomislio da uradim. I njena reakcija me je iznenadila! Nije me odbila! Naravno,moji ortaci su me zabezeknuto pogledali,a i ja sam tek tada ukapirao sta radim pa sam dobacio: "Ma sta vam je,ima ona decka.Bas mu zavidim." i pomazio sam je po kosi. A ona se opet osmehnula i rekla:"Ne,nemam".
Posle smo opet svi igrali,pili,slavili,docekali novu itd...Kada su par glavnih otisli,pocela je zurka da splasnjava. Tek negde posle 2 sata od onoga provalio sam da sedi u cosku i kuca poruku. Kada sam dosao da je pitam sta joj je odmahnula mi je rukom. A kada sam pokusao da je pomazim po kosi kao oparena mi se razdrala da je ne dodirujem!
Kasnije je otisla i ja i ortaci smo nastavili da slavimo i da pijemo...Tek ujutru kada sam se nekako probudio to mi je palo na pamet. Sta palo,samo sam o tome mislio ceo dan. Cak sam joj i poslao poruku Sorry ako sam te gnjavio sinoc,a dobio odgovor kratko: Ma ok...



Ovo sam ovde napisao samo zato sto me niko od vas ne poznaje tako da nemam cega da se stidim.
I kako ja sad da se postavim i da objasnim samom sebi ovo?
Znam ja da su zene cudna stvorenja,ali da te prvo pali a onda onako ohladi devojka mi je malo neobjasnjivo...Prvo sam mislio da je mozda to bila njena trenutna reakcija,da je u tom trenutku bila nervozna pa mi se razdrala.A sta ako ni ona sama ne zna zasto mi je dopustila da je zagrlim,sta ako to nije zelela...I kako to da mi se javila na zurci a u skoli kao da me nije primecivala? U potpunosti ne razumem ovu situaciju...
Sta vi mislite o ovome?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
Apple iPhone 3Gs
Ko ce jos da skapira zene.. Smile

Jedino sto mi pada napamet je da je mozda i ona bila pijana, pa kada se otreznila, vratila je i svoje ponasanje prema tebi "u normalu"..
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


zvekete rodjaci

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 6156
Zastava Суботица
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Nokia 3220
Ono sto ja zakljucujem  o toj devojcina osnovu tvog posta je da mala bas voli da "okrece" ljude, ne pokusavaj da je razumes, a sebi ces pomoci ako je budes drzao na distanci.
IP sačuvana
social share
“Before you diagnose yourself with depression or low self-esteem, first make sure that you are not, in fact, just surrounded by assholes.”


William Gibson
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
mob
Samsung XYZ1004


Citat
Znam ja da su zene cudna stvorenja,ali da te prvo pali a onda onako ohladi devojka mi je malo neobjasnjivo...

Vremenom ces shvatiti, da je ovo potpuno normalno ponasanje kod zenskog roda  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
Mala se natripovala pa glumi kučkicu.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 13134
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
Прави се да она не постоји, и буди доследан у томе извесно време.
« Poslednja izmena: 04. Jan 2009, 01:48:37 od Теодора »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 2170
Zastava Banja Luka
OS
Nepoznat
Browser
Nokia7610 2.0
mob
SonyEricsson Xperia mini
3 rijeci... Bila je pijana... Novogodisnja atmosfera i tako to...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Aquarius
Pol
Poruke 6942
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
3 reci...Nije bila pijana...Sigurno. Dobro znam ko uzima alkohol iz mog odeljenja,a i nudjen je svima,pa smo opet samo mi decaci uzeli. A i video bih da je pila.

Hvala vam na savetima. Razmisljao sam da je uhvatim da razgovaram sa njom. I sta da je pitam,"Sta ti mislis o meni?!"  Smile To me je pitala devojka koja me je dve godine jurila i izludjivala a ja nisam imao srca da joj kazem da me nervira. Znaci,to otpada,jer ne verujem da bi mi ikada rekla sta zaista misli.
Da se pravim da ne postoji. To i jeste neko najnormalnije resenje,da se pravim lud,ali mene i dalje pece zasto se to desilo...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 13134
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
Нек те пече и даље, али ти буди доследан.
На крају ће ти бити свеједно зашто је тако поступила, јер ћеш упознати неку нову.
А поступила је тако јер јој се могло.
Е, па ти јој више немој дати прилику за тако нешто.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


a i zapisi su reči...

Zodijak
Pol
Poruke 28485
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.60
 Smile    Obično te dve osobe, jadna muškog, jedna ženskog pola, koje se naizgled ne podnose, tj koje navodno mrze jedna drugu, ignorišu se i slično, gaje izvesne emocije jedno prema drugom.... Pođi od sebe, sigurno se nešto krčka u tebi a ovamo sa njom glumiš ‘ladovinu, tako je i kod nje.... Ako je to u pitanju, ne sekiraj se, vremenom, kad-tad, te emocije će isplivati na površinu....  Samo pitanje je hoće li se ugrabiti pravi način i vreme za to... Doček, pred mnogo ljudi, svakako nije idealan, mada, ustvari sam tren neće se ni primetiti jer, to će naići onako spontano i jednostavno ćeš se zapitati, 'kad smo nas dvoje zapravo postali ovako bliski'....
A opet, ima i ona druga teorija, neka osoba, ne mora baš ništa nažao da ti učini kako bi ti bila antipatična i jednostavno  nezamisliva za bilo kakvu komunikaciju... mada, ako je ova varijanta u pitanju, shvatićeš posle nekoliko razgovora ili čega već....
 
IP sačuvana
social share
dok ne smislim nešto pametno, nema ništa Smiley
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 14:18:09
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.