Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pazi, prevara!!! ~ Piramide, vidovnjaci, nagradne igre, ...  (Pročitano 37325 puta)
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
jbt  Smile

POGINUO VAM JE MUŽ!
Ovo je jedna od najpopularnijih prevara, od koje će vam se dići kosa na glavi. Prevara počinje tako što vam se pošalje SMS u kom se kaže: vaš muž je nastradao u saobraćajnoj nesreći i treba da pozovete broj telefona sa ekrana da biste dobili više informacija. Bez razmišljanja pozivate broj i osoba sa druge strane najljubaznije razgovara sa vama. Vi pokušavate da saznate šta se desilo vašem mužu i razgovor traje. Ljubazna operaterka pokušava da sazna zašto ste zvali, prebira po papirima kako bi pronašla osobu koju tražite, zatim poziva nekog saradnika, i nakon petnaestak minuta saznajete da se ne radi o vašem mužu, nego o osobi koja ima slično ime i prezime. Vi odahnete i spustite slušalicu. Kad pogledate preostali kredit ili dobijete račun na kraju meseca, videćete da je nenormalno visok. Proverite broj koji ste zvali i videćete da se radi o komercijalnom broju telefona registrovanom u nekoj susednoj zemlji.



pa jel' ko seti muza da nazove  Smile

Da da tako je...
Opšte je poznato da kad ljude uhvati panika, oni prvo sednu i razmisle 10-30 minuta o situaciji.
Pa onda potpuna razumno reaguju.  Smile
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 
Ne moras da mi verujeas ali ja bih prvo zvala  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
Sendo 
Ko ne bi. Voleo bi da navatam tog šaljivdžiju u mračnoj ulici Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
иначе,милана тарота и попова највише има на америчким и европским телевизијама...поготову у немачкој...е сад марадићу,не знам да ли код тебе у заосталом делу немачке тога има (зависи да ли сте добили телевизију) али у развијеном све врви од тих видовњака и тв цркви...они по америци су најјачи...што носе плаве сакое и имају свакодневне мисе уживо на тв из студија Smile

I sta je u tome cudno da je to preuzeto sa zapada, otrkio si upravo toplu vodu  Smile

E usisivac...moju mamu je svaki dan zvala zena za to, dosadjivala....sve dok se ja nisam potrefio kad je zazvonio telefon.... lepo se javim, ona lepo poce da prica o usisivacu, da dodje u kucu da mi pokaze na kojem principu radi... rekoh moze gospodjo, ali mi morate platiti 50 evra da vas slusam... spustila je slusalicu i vise nije zvala  Smile

Inace, kad zivkaju telefonom nasumice, to je pravo. Mene su jednom zvali oko pola devet da mi uvale neku jeftinu telefonsku tarifu. Rekao sam tipu da me ne interesuje ali posto recimo noc sa njegovom sestrom kad vec pricamo o parama. Tip bez reci spusti, vise nije zvao.  Smile

Ko ne bi. Voleo bi da navatam tog šaljivdžiju u mračnoj ulici Smile

Svi bi voleli samo sto se kriju iza broja, ne znas gde su  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 8.0.552.224
mob
Apple iPhone SE 2020
UPOZORENJE NA PREVARANTE
MUP: Ne javljajte se na nepoznate brojeve!

Tanjug    | 11. 01. 2011. - 10:05h | Komentara: 15
Ministarstvo unutrašnjih poslova upozorilo je danas sve korisnike mobilnih telefona da ne odgovaraju na propuštene pozive sa nepoznatih brojeva, jer mogu postati žrtve kriminalaca i napraviti velike telefonske račune.

Ukoliko građani na mobilnom telefonu primete propušten poziv sa brojeva koji počinju sa +39,+390, +391, + 392, +393, +394 i tako dalje, ne treba da ih zovu, jer verovatno neće moći da prekinu poziv i napraviće ogroman trošak na računu, saopšteno je iz MUP-a.
 
Jedan od prevarenih građana izgubio je oko 2.000 evra odgovarajući na propušten poziv sa navedenih brojeva, dodaje se u saopštenju.
 
Sve češće se dešava da korisnik mobilnog telefona dobije, u nekom trenutku, propušteni poziv, a da pri tom telefon stvarno nije ni zvonio.
 
U tom slučaju, MUP savetuje da se odmah obriše propušteni poziv sa nepoznatiog broja, pošto je to jedini način da korisnik ne postane žrtva krilminalaca.
 
Slične kriminalne radnje uveliko se dešavaju u Evropi, a brojne prijave MUP-u potvrđuju da se iz dana u dan povećava broj ljudi u Srbiji koji odgovara na ovakve pozive i stavlja sebe u finansijske probleme, navedeno je u saopštenju.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.