Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ovako muskarci treba da se ponasaju prema devojkama ?!?  (Pročitano 22556 puta)
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
Citat
da potraze na drugoj strani i nadju odgovarajucu osobu i povremeno se vide ili nadju cisto zbog seksa ,suveniri i pokloni su veliko ne osim ako nisu potrosni ,nije dozvoljeno reci jedno drugome da je ili da ga volis,koriste se jednoupotrebni telefoni ili sim kartice namenjene samo za tu osobu

Deception je samo film  Smile
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
MacOS X
Browser
Mozilla Gecko 20081217
mob
Nokia 

Ne mora da znaci... Smile Jedan moj ortak je ostavio pastu sa zube na nocnom stocicu jednoj ribi,jer joj je u toku seksa prosle noci smrdelo iz usta... Smile
Pa ako on moze da spava sa ribom koja smrdi, mislim da ima problem ((:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

"It is better to Burn Out then to Fade Awey "

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Apple 
Ja mislim da je nekim zena najdraze kada im muskarac ostavi pare, telefon ili nesto od garderobe pored kreveta posle seksa... i ode kuci, zeni i deci...
Nisam taj tip... ali kapiram da je to san svih onih koje misle da su "dobre ribe" Smile

Ne mora da znaci... Smile Jedan moj ortak je ostavio pastu sa zube na nocnom stocicu jednoj ribi,jer joj je u toku seksa prosle noci smrdelo iz usta... Smile

Da jutarnji dah moze biti neprijatan specijalno posle vina to je sigurno kao sto je sigurno da tvoj ortak picku od te ribe vise nece videti.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

"It is better to Burn Out then to Fade Awey "

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Apple 
Citat
da potraze na drugoj strani i nadju odgovarajucu osobu i povremeno se vide ili nadju cisto zbog seksa ,suveniri i pokloni su veliko ne osim ako nisu potrosni ,nije dozvoljeno reci jedno drugome da je ili da ga volis,koriste se jednoupotrebni telefoni ili sim kartice namenjene samo za tu osobu

Deception je samo film Smile

Nisam gledao i verovatno nikada necu pa ne mogu da prokomentarisem,ali znam jedno;
 Umetnost je da isplaniras svoj zivot i da ga zacinis i obogatis sa novim ljudima ,poznanstvima i dobrim seksom.Pogledaj da izvuces od zivota maksimalno sve sto mozes ,pusti malo neka te nose drugi vetrovi

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
Citat
i obogatis sa novim ljudima ,poznanstvima i dobrim seksom

pa, izmedju ostalog da.
ali zivotna filozofija koja se temelji na poznanstvima i dobrom sexu je sve samo ne moj fazon. mislim, cak i za mene, hedonistickog bika je to povrsno.

al ok, svako po svom Smiley
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

"It is better to Burn Out then to Fade Awey "

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Apple 
Bez obzira na razloge ,Kad je neko Uvek u pravu ..ponekad to ne znaci da je to najbolje za tu osobu

Hej,mozda ce ti jedna osoba ipak biti dovoljna i sa njom ces naci nesto divno ,trajno,perfektno i duboko
i on ce da se oseca isto tako prema tebi,posvetices mu zivot i graciozno ce da ostarite.

Razmena iskustava sa jednom ili vise osoba definitivno ce da utice na tvoj karakter i odnos prema svetu
ta zelja za iskustvom ce biti zasnovana od tvoje potrebe ,radoznalosti i zedji za novim saznanjima
ali Zivotna filozofija ?
Ti se zezas.. Da se vratim na temu,,
Milioni zena je usamljeno i ostari sa svojim neispunjenim snovima iz mladosti ,stotine hiljada pokusa samoubistvo godisnje,Rodjene i odgojene ili ne kao princeze jednog dana odrastu i shvate zivot nije lak.
Cinjenica da iz nekog razloga u svetu se radja sve vise zena podrzava povecanje u broju ovih statistika.

Kao muskarac koji smatra zene prelepim bozanskim bicima mislim da bi ovaj svet bio vrlo tuzan bez vas ,
Uprkos svim vasim manama i hormonskim promenama cijim posledicama smo ispoljeni na redovnoj bazi,
Mi vas Volimo ,slusamo ,mazimo i pazimo,
E ti se priupitaj malo Zasto?

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


То сам ја.

Zodijak
Pol
Poruke 3256
Zastava
OS
Windows 2000
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
Eh, kao po običaju,  konstatujem da ste oboje u pravu.
IP sačuvana
social share
"Ljubav je mnogo vise od običnih osjećanja, ljubav je pozitivan elektroimpuls.
Ne postoji razdaljina koju ljubav ne moze premostiti, ne postoji bolest, koju snažno projektovana ljubav ne moze izlečiti, Ljubav može izvojevati sve pobede. Ona je koncentrisana kinetička energija, najjača sila u Prirodi. I samo kad biste mogli održati ljubav celog života, ne bi bilo sna koji ne biste mogli pretvoriti u stvarnost."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
Alex - ?

Ko se zeza ? Ti si rekao da je umjetnost ispuniti zivot poznanstvima, ljudima i sexom, tako da .. ako si se ti zezao, zezam se i ja.

Citat
Milioni zena je usamljeno i ostari sa svojim neispunjenim snovima iz mladosti ,stotine hiljada pokusa samoubistvo godisnje,Rodjene i odgojene ili ne kao princeze jednog dana odrastu i shvate zivot nije lak.
I ko je kriv za to ?
Sreca je stvar izbora.

Citat
Mi vas Volimo ,slusamo ,mazimo i pazimo,
Cak i da je to tacno u vecini slucajeva, upitaj se ti, zasto vi to radite ? Ne dobivate nesto zauzvrat ?

IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
MacOS X
Browser
Mozilla Gecko 20081217
mob
Nokia 


Kao muskarac koji smatra zene prelepim bozanskim bicima mislim da bi ovaj svet bio vrlo tuzan bez vas ,
Uprkos svim vasim manama i hormonskim promenama cijim posledicama smo ispoljeni na redovnoj bazi,
Mi vas Volimo ,slusamo ,mazimo i pazimo,


Mhm...
Jel bi isto to rekao i za ruznu ili nezgodnu zenu? Smiley

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

"It is better to Burn Out then to Fade Awey "

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Apple 


Kao muskarac koji smatra zene prelepim bozanskim bicima mislim da bi ovaj svet bio vrlo tuzan bez vas ,
Uprkos svim vasim manama i hormonskim promenama cijim posledicama smo ispoljeni na redovnoj bazi,
Mi vas Volimo ,slusamo ,mazimo i pazimo,


Mhm...
Jel bi isto to rekao i za ruznu ili nezgodnu zenu? Smiley


Mislim da  ljubav nije mimoisla Nikog na ovom svetu u nekakvoj formi i u nekom periodu zivota.
Kad bolje razmislim greska je mozda u svima nama,neki put ne prepoznajemo moguci kontakt a neki put ne stignemo da reagujemo
U svakom slucaju bez obzira na pol izgled i poreklo i godine sanse su svima povecane ukoliko nesto aktivno traze.
Za svakog na svetu postoji negde neko treba samo voleti zivot i biti radoznao sta je sve na raspolaganju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.