Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ovako muskarci treba da se ponasaju prema devojkama ?!?  (Pročitano 22547 puta)
27. Dec 2008, 20:34:27
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
kada ona besno ode od tebe===[ prati je] kada te gleda u usta===[ poljubi je ] kada te gurne ili udari===[ zagrli je i ne pustaj je ] kada pocne da te psuje===[ poljubi je i reci joj da je volis] kada je tiha===[ pitaj je sta se desava] kada te ignorise ===[ pokloni joj svu svoju paznju] kada te povuce==[ povuci i ti nju] kada je vidis potpuno nesredjenu,u najgorem izdanju===[ reci joj da je prelepa] kada je vidis kako place==[zagrli je i ne pricaj nista] kada je vidis kako hoda==[ zagrli je iznenada odpozadi ] kada je uplasena===[ brani je] kada nasloni njenu glavu na tvoje rame===[podigni joj glavu gore i poljubi je] kada ti ukrade tvoj omiljeni kacket==[ daj joj da ga zadrzi] kada te zeza===[ zezaj i ti nju i nateraj je da se smeje ] kada ti ne odgovara duze vreme===[ reci joj da je sve ok ] kada te gleda sa sumnjom==[ drzi ze istine] kada ti kaze da joj se svidjas==[ ona hoce da te zbuni ] kada te uhvati za ruku===[ igraj se sa njenim prstima ] kada te slucajno gurne===[ gurni i ti nju i nateraj je da se smeje ] kada ti kaze tajnu===[ nikome ni rec ] kada te gleda u oci===[ ne skreci pogled dok ona to ne ucini] kada ti kaze da joj nedostajes===[ ona oseca bol] kada joj polomis srce===[ bol NIKADA ne ode ] kada kaze da je gotovo===[ ona i dalje zeli da ti budes njen ] kada proctira ovo ===[ zeli da ga ti procitas ] - ostani na telefonu sa njom iako nista ne pricate -nikad joj ne daj da njena rec bude poslednja -nikad je ne zovi ribom.lepa ili slatka je mnogo bolje. - reci joj da je volis vise nego ona tebe - svadjaj se sa njom kako je ona najbolja devojka na svetu - kada je ljuta zagrli je i ne pustaj je - kada kaze kako je sve ok,reci joj da joj ne verujes i pricaj sa njom - zato sto ce se posle 1o godina..ona tebe secati - zovi je u 00:00 na njen rodjendan da joj kazes da je volis -ostani budan sa njom celo vece kada je bolesna - gleda njen omiljeni film ili seriju sa njom iako mislis da je glupa - daj joj da nosi tvoju garderobu - kada joj je dosadno i kada je tuzna,izadji sa njom - daj joj do znanja da ti je ona najvaznija - poljubi je na kisi - kada trci do tebe,placuci,prva stvar koju ces joj reci je:koga treba da bijem,ljubavi?


izvor: facebook grupa Smile

meni je ovaj boldirani deo bio najsmesniji Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
HTC Wildfire S
Ma daaj...  Smile Smile

Sta je ovo scenario za "Pretty Woman 2"?!  Smile
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
Dzulija previse ostarila pa ne mogu da joj nadju dostojnu zamenu inace .. Smile

al je zanimljivo moras priznati Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
HTC Wildfire S
Ma nista ne priznajem... svako je nevin dok se ne dokaze suprotno...  Smile

Citat
ostani na telefonu sa njom iako nista ne pricate

Kako to mrzim...  Smile ja joj prosto spustim slushalicu!  Smile Kasnije me zove i pita sto sam ljut?! 
A najbolji deo je kad se istripuje da cu sada da se opravdavam...  Smile ... a ustvari zaradi jos jedno spustanje slushalice...   Smile

 Smile

Kad malo bolje razmislim ja idem iz krajnosti u krajnost. Zavisi koliko mi je stalo do neke devojke. Umem da budem i djubre a umem i da ispunim svojom voljom preko 70% ovog teksta gore a da toga nisam ni svestan.  Smile
Samo sto sad kad ga citam i kad imam sve neobavezne veze zvuci mi nekako pateticno...  Smile ... sto dalje implicira da se malko gadim samom sebi kad se samo setim koliko sam bio patetichan... idem da se okupam par puta...    Smile
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


То сам ја.

Zodijak
Pol
Poruke 3256
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
Ma ti si pravo muško đubre WhiteGoa  .. Zanimljiv tekst Orfanelin, daje nadu da još postoje pravi muškarci, a da nisu totalne p.. ili homo.. Smile
IP sačuvana
social share
"Ljubav je mnogo vise od običnih osjećanja, ljubav je pozitivan elektroimpuls.
Ne postoji razdaljina koju ljubav ne moze premostiti, ne postoji bolest, koju snažno projektovana ljubav ne moze izlečiti, Ljubav može izvojevati sve pobede. Ona je koncentrisana kinetička energija, najjača sila u Prirodi. I samo kad biste mogli održati ljubav celog života, ne bi bilo sna koji ne biste mogli pretvoriti u stvarnost."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
HTC Wildfire S
Ma ti si pravo muško đubre WhiteGoa 

Autenticno, za muzej... Smile
« Poslednja izmena: 27. Dec 2008, 23:17:10 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
Ponovni pokušaj da se neko ili nešto nasilno ugura u kalup.
Ima besmislenih stvari, poput:
Citat
nikad je ne zovi ribom.lepa ili slatka je mnogo bolje

 Smile

ali i istinitih stvari, tipa:
Citat
daj joj da nosi tvoju garderobu
Smile I loooove doin' this.

Tako da, ladies & gentleman, opet imamo posla sa Barnum efektom.  Smile Smile
« Poslednja izmena: 27. Dec 2008, 23:02:52 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


То сам ја.

Zodijak
Pol
Poruke 3256
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
Ma ti si pravo muško đubre WhiteGoa 

Autenticni, za muzej... Smile


hahhaha Mislim da ne bi voleo tamo i da ostaneš, jadan, neiskorišćen, i prašnjav! Dakle, hvataj Winds of Change  Smile
IP sačuvana
social share
"Ljubav je mnogo vise od običnih osjećanja, ljubav je pozitivan elektroimpuls.
Ne postoji razdaljina koju ljubav ne moze premostiti, ne postoji bolest, koju snažno projektovana ljubav ne moze izlečiti, Ljubav može izvojevati sve pobede. Ona je koncentrisana kinetička energija, najjača sila u Prirodi. I samo kad biste mogli održati ljubav celog života, ne bi bilo sna koji ne biste mogli pretvoriti u stvarnost."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 5530
Zastava Novi Sad - Petrovaradin
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
Sony xperia tipo
izvor: facebook grupa Smile
ја се сећам овога још док је кружило по мај спејсу Smiley тада смо моје другарице и ја писале своје коментаре после сваког примера  Smile јер су неки толико глупи да је то жалосно...  Smile

Citat
svadjaj se sa njom kako je ona najbolja devojka na svetu
како ја то не волим... кад ми неко пошаље поруку на фору "шта ради најлепша девојка у граду" увек добије одговор "не знам, кад је упознам, јавићу ти"  Smile


али, ово ми је баш добро...
Citat
kada nasloni njenu glavu na tvoje rame===[podigni joj glavu gore i poljubi je]
само не знам никога ко би то урадио  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
HTC Wildfire S
Ma ti si pravo muško đubre WhiteGoa 

Autenticni, za muzej... Smile


hahhaha Mislim da ne bi voleo tamo i da ostaneš, jadan, neiskorišćen, i prašnjav! Dakle, hvataj Winds of Change  Smile


Zaboravila si i "upadljivo glup"...  Smile

Zanimljiv tekst Orfanelin, daje nadu da još postoje pravi muškarci, a da nisu totalne p.. ili homo.. Smile
A otkad to postoji recept za spravljenje pravog muskarca. Mislish da se taj ukus mora svima svideti?  Smile
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.113 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.