Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 12:51:24
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 13 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Guglizam kao nova religija  (Pročitano 22493 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
 ne treba da izjavljuješ saučešće,ako si administrator ne znači da možeš da zezaš svakoga,a kada vama neko nešto kaže pretite banom.

Prvo kazes da nisi nepismen, da narod nije neobrazovan, a onda kazes da u RS i BiH ima svega par doktora nauka.
Zar mali broj ljudi sa visokom strucnom spremom nije dokaz nepismenosti (pre svega funkcionalne), a zatim i neobrazovanosti?

Takodje, ne znam sta tvoj otac misli o tvom nacinu izrazavanja i ponasanja, ali ja bih se na njegovom mestu bar malo crvenila.
I to nema veze sa mojim statusom... jednostavno, to je moj svetonazor Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Oklop mač i mantija u duši nam Vizantija!!!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1530
Zastava Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung SGH-E250
Anea  i ti si mi poverovala da mi je otac doktor nauka,o Bože Smile Smile Smile, zašto bi se moj otac crvenio,zato što sam napisao kenjaš
zašto se vi svi ovde toliko pretvarate i glumite neku evropsku kulturu,pišete nešto kao sra**,pa onda hebem,ser** i tako te gluposti,zašto ste toliko fejk i zašto uvek kada počnete da vređate vaša mora biti zadnja,prvo počnete da zezate onda kada vam neko uzvrati vi kao ekipa od nekih 20 moderatora ili šta ste već se okomite na tu jedni osobu samo zato što ta osoba nema isto mišljenje kao vi,npr. otvorite jednu temu i  svi ste istog mišljenja kada se pojavi neko ko nema isto mišljenje vi počnete da ga napadate u fazonu šta ti pričaš klinac,pa onda ti si fudbaler nemaš ti mozga,onda kada vam uzvratimo onda vi pretite banom 4 life (kako vi volite napisati),da ste toliko pametni pozavršavali bi neke fakultete umesto da nama ovde pretite banom.
I video sam da ste banovali čoveka koji ima oko 80 000 poruka.
IP sačuvana
social share
izjava koja se pripisuje Luki Notarasu, vojskovođi i jednom od Konstantinovih najbližih saradnika:
„Više volim da u Carigradu vidim turski turban, nego katoličku mitru.“

Na sultanovu ponudu Dragaš je odgovorio rečima: "Predaja grada nije niti moje lično pravo niti pravo bilo kog pojedinca koja u njemu živi, jer je naša zajednička odluka da poginemo svi zajedno, a ne da spasemo svoj život".
   
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6227
OS
Nepoznat
Browser
Nokia6070 2.0
mob
Samsung 
Nije na nama da cenimo odluke moderatora. Lično mislim da svi rade dobaro posao. Ne znam kako si zaključio da svi modovi isto razmišljaju? Lična shvatanja nemaju veze sa poštovanjem pravila. Pored toga svi oni su dosta tolerantni. Da nisu, ne bi te bilo na forumu. Goa je zamolio da mu ne trujemo temu, hajde da ispoštujemo čoveka.
IP sačuvana
social share
"Na putu ka istini čovjek može da
napravi samo dvije greške. Da ne
prodje cijelim putem, ili - da ni ne
krene."  Buda
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Sony xperia
Opet obrisan post koji nema veze sa temom.

 Smile


--------------------------------------------------------------



Anea  i ti si mi poverovala da mi je otac doktor nauka,o Bože Smile Smile Smile, zašto bi se moj otac crvenio,zato što sam napisao kenjaš
zašto se vi svi ovde toliko pretvarate i glumite neku evropsku kulturu,pišete nešto kao sra**,pa onda hebem,ser** i tako te gluposti,zašto ste toliko fejk i zašto uvek kada počnete da vređate vaša mora biti zadnja,prvo počnete da zezate onda kada vam neko uzvrati vi kao ekipa od nekih 20 moderatora ili šta ste već se okomite na tu jedni osobu samo zato što ta osoba nema isto mišljenje kao vi,npr. otvorite jednu temu i  svi ste istog mišljenja kada se pojavi neko ko nema isto mišljenje vi počnete da ga napadate u fazonu šta ti pričaš klinac,pa onda ti si fudbaler nemaš ti mozga,onda kada vam uzvratimo onda vi pretite banom 4 life (kako vi volite napisati),da ste toliko pametni pozavršavali bi neke fakultete umesto da nama ovde pretite banom.
I video sam da ste banovali čoveka koji ima oko 80 000 poruka.

Da li si toliko slep kod ociju, da je to neverovatno.
Da i treba da crveni, zbog tvog vaspitanja.
Koji to svi, ko se to pretvara i glumi ?? Znas li o cemu pricas, sem da generalizujes stvari ??
Ko te od modova vredjao ?? Kada ?? Da tacno, u raspravama mora biti zadnja. Da neces mozda da je tvoja zadnja ??
I kada se to oko tebe okupilo 20 moderatora, ili oko nekog drugog ??
To ako si fudbaler i nemas mozga, ... pa sad, to ne mogu da ocenjujem.
Nisi ti zaduzen da uzvracas. Tvoje je da prijavis post koji te vredja, a ima ko ce uzvratiti i to srediti.
Ko kaze da nisu zavrseni fakulteti ?? Eto, Administratorka, sa kojom se raspravljas ima Pravni fakultet.
I zasto ti ne bi neko zapretio ban-om, ako nesto sa tvoje strane nije u redu, a druge mere nisu pomogle ??
Ako nesto nije kako treba, i 200 000 poruka neka ima, pravilnik je isti za sve.

Na primer, neke od stvari koje ti ne postujes, a stoje u pravilniku:


Citat

2.1. Poštovanje pravilnika
Član je obavezan da poštuje pravilnik.

2.2. Poštovanje drugih članova
Član je obavezan da poštuje druge članove i njihovo mišljenje bez obzira da li se sa njime slaže ili ne.

3.1. Zabranjeno je vređanje i provociranje sagovornika
Na Burek forumu je izričito zabranjeno vređanje i provociranje sagovornika, te podsticanje i širenje nacionalne, verske, rasne i druge mržnje i netrpeljivosti. Član koji uvredom odgovori na uvredu biće, takođe, kažnjen u skladu sa Pravilnikom.

8.1. Posebna pravila vezana za funkcionisanje podforuma
Moderatori svih podforuma u okviru Burek Foruma imaju pravo da ustanove posebna pravila za forum koji moderišu, a koja ce omogućiti brze i jednostavnije funkcionisanje podforuma.
Korisnici su dužni da se striktno pridržavaju tih pravila.

9.1. Kršenje opštih pravila ponašanja na forumu, pravila vezanih za potpis, lični tekst i profil
Ukoliko član prekrši neko od pravila ponašanja na forumu. Tim Burek Foruma ima pravo da javno i\ili putem privatnih poruka upozori člana da ne ponavlja radnje koja su predmet upozorenja.

9.2. Ponavljanje upozorenja
Tim Burek foruma ima diskreciono pravo da ponovo upozori ili primeni druge mere prema članu koji i pored upozorenja nastavlja sa problematičnim ponašanjem.

9.3. Žalbe upozorenih članova
Članovi nemaju pravo da se javno protive odlukama članova Tima Burek Foruma.
Ukoliko misle da je reakcija članova Tima neprimerena, svoj problem iznesite putem formulara za prijavu zloupotrebe.

I preko svega toga se puno puta prelazi, tolerise i opet tebi ne odgovara. Samo me nemoj naterati da prestanem tolerisati tvoje ispade.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Oklop mač i mantija u duši nam Vizantija!!!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1530
Zastava Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung SGH-E250
kakvo je to moje vaspitanje,par ružnih reči daj molim te kao ti nikada nisi rekao ružnu reč,a to što sam ja ovako malo oštriji pri argumentima ne mora da znači da sam nevaspitan.I ustvari šta se ja stobom raspravljam,ti mene možeš da doživaljvaš kako ti je volja.Meni to tvog a i bilo čijeg drugog mišljenja nije stalo ni 1 %
IP sačuvana
social share
izjava koja se pripisuje Luki Notarasu, vojskovođi i jednom od Konstantinovih najbližih saradnika:
„Više volim da u Carigradu vidim turski turban, nego katoličku mitru.“

Na sultanovu ponudu Dragaš je odgovorio rečima: "Predaja grada nije niti moje lično pravo niti pravo bilo kog pojedinca koja u njemu živi, jer je naša zajednička odluka da poginemo svi zajedno, a ne da spasemo svoj život".
   
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Sony xperia
Ocigledno ne razlikujes neke stvari.

Citat
par ružnih reči daj molim te kao ti nikada nisi rekao ružnu reč
Rekao sam, ali ih nisam upucivao drugima. Ti to radis.

Citat
to što sam ja ovako malo oštriji pri argumentima ne mora da znači da sam nevaspitan
Ostrina u argumentima, lako predje u odraz nevasptanja, jos ako se koristi i koja ruzna rec ili poruka upucena nekom.

Citat
I ustvari šta se ja stobom raspravljam
Ni meni vise ne pada na pamet da ti objasnjavam. Ako hoces izvoli shvati neke stvari, ako neces, tvoja stvar.

Citat
Meni to tvog a i bilo čijeg drugog mišljenja nije stalo ni 1 %
Da jeste, ne bi se tako ponasao. Uostalom ako tebi nije stalo, sto bi meni stalo do tvog misljenja o pravilnostima ili nepravilnostima, ili ne znam cemu sve. Ukoliko se ne ponasas u skladu sa pravilnikom, bice preduzete mere. A misljenje da li je to u redu ili ne, trebalo ili nije zadrzi za sebe. Nije mi stalo ni 1% da ga znam.


Za sve daljnje nejasnoce ili primedbe:
http://forum.burek.com/index.php/board,26.0.html


Zavrsili smo ovu sesiju. Tema je:
"Guglizam kao nova religija"




« Poslednja izmena: 05. Feb 2009, 01:22:31 od lightsoft »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.18
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
Anea  i ti si mi poverovala da mi je otac doktor nauka,o Bože

Pa, nemam ja sta da verujem... ti si to rekao...
Znaci, ti si lazov...
A ko laze, taj i krade... A ko krade, taj je lopov...
 Smile

Citat
zašto bi se moj otac crvenio,zato što sam napisao kenjaš

Stvar ukusa... Moja majka se zacrveni svaki put kad opsujem...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
mob
Sony xperia
Citat
p.s. Zapanjen sam koliko je dobar kvalitet prikaza Videa.
Crkva je to.  Smile


Ajd' manimo zajebanciju. Ima li se nesto ozbiljnije reci ?? Smile


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows NT 4.0
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Apple iPhone SE 2020
"Mind is like a parachute. It works best when it's open!"

Eto... to je jednom citirala Liv... i objasnila sve...
Posebno skolarcima koji se prave vazni i pametni... i misle da bas oni mogu da promene svet...
Blah.. blah.. blah...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 13 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 12:51:24
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.