Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 13:38:46
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Marku Živiću odstranjen tumor  (Pročitano 3997 puta)
23. Dec 2008, 16:37:13
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 242
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
SonyEricsson P990
Lekari Marku odstranili tumor koji je zahvatio jednjak i želudac, operacija trajala nekoliko sati. Glumac se uspešno oporavlja.

Popularni glumac i TV voditelj Marko Živić (36) operisan je u petak na Prvoj hirurškoj klinici u Beogradu! Marku je, kako saznajemo, tokom višečasovne hirurške intervencije odstranjen zloćudni tumor koji mu je bio zahvatio delove jednjaka i želuca! Operacija je, kažu lekari, bila uspešna, ali Marku sledi dug, višemesečni oporavak.

Poznatog glumca operisao je profesor dr Predrag Peško, direktor Prve hirurške, koji važi za jednog od najboljih hirurga u Srbiji. Profesor Peško juče nam je rekao da se „sve dobro završilo" i da se Marko sada dobro oseća. Kako saznajemo, Marko Živić bi već krajem ove nedelje mogao da bude pušten na kućno lečenje.

Prijatelji popularnog glumca kažu da je Marko u poslednjih nekoliko meseci osećao tegobe i da mu je operacija zakazana posle samo nekoliko pregleda.

- Marko je imao nepodnošljive bolove u stomaku. U prvi mah lekari su pomislili da mu je pukao čir, jer je imao simptome karakteristične za taj zdravstveni problem. Međutim, kada je po hitnom postupku pregledan, utvrđeno je da ima tumor koji je zahvatio kraj jednjaka i početak želuca - kaže za Press izvor blizak Živiću. On kaže da je Marko imao sreće što je taj tumor otkriven u ranoj fazi i što se nije proširio po organizmu.

- Najvažnije je to što je on sve ovo prihvatio prilično normalno, nije paničio niti pravio dramu. To je u ovakvim situacijama jako važno... - kaže za Press jedan od Živićevih bliskih prijatelja.

Marko Živić važi za jednog od najpopularnijih i najtalentovanijih glumaca svoje generacije. Trenutno radi kao jedan od voditelja-učesnika emisije „Genijalni šou" na TV Avala. Do zaključenja ovog našeg izdanja na telefon Marka Živića niko nije odgovarao, a sve pozorišne predstave u kojima on glumi otkazane su.

Marko Živić je do pre dve godine bio oženjen voditeljkom emisije „Plesom do snova" Natašom Stojčević, koja se nedavno preudala za Predraga Pavlovića Bakija, producenta na TV Pinku. Nataša nije želela da se priča o detaljima Markove bolesti.

- Ne bih volela da komentarišem takve stvari. Znam sve, čula sam se s Markom. Verujem u njega, ne mislim da je to toliko strašno i sigurna sam da će mu biti bolje - kaže Markova bivša supruga.

Poznati menadžer Aleksandar Kukanjac kaže da je bio zatečen vešću o bolesti svog bliskog prijatelja:

- Bio sam na putu kada su mi javili da je Marko u bolnici. Čuo sam se s njim posle operacije. Još uvek je u bolnici i mnogo bolje se oseća - naveo je Kukanjac.

Izvor: Press
http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?view=story&id=54252&sectionId=41

Strasno Smile Zelim mu brz oporavak...
IP sačuvana
social share
-Kyle: Wow! That's a lot of seamen, Cartman.
-Cartman: Yeah, I bought all that I could at this bank, and then I got the rest from this guy Ralph in an alley.
-Stan: That's cool.
-Cartman: Yeah, and the sweet thing is, the stupid asshole didn't even charge me money for it. He just made me close my eyes and suck on a hose.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I'm a riddle so strong, you can't break me...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 12686
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Samsung Galaxy Nexus
jeza... rece mi mama malopre... aj da se brzo oporavi  Smile
IP sačuvana
social share
  

"Nobody expects the Spanish Inquisition!"
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Google Chrome 1.0.154.36
mob
Tel.Me Your.Number
Aj pomozi bože Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 242
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
mob
SonyEricsson P990
Glumac Marko Živić uspešno se oporavlja posle operacije jednjaka i krajem nedelje odlazi na kućno lečenje.

Kako saznaje Press, jedan od omiljenih srpskih glumaca, kojem je u petak uspešno odstranjen tumor, oseća se dobro, najnormalnije komunicira sa svojim prijateljima i članovima porodice koji ga posećuju u Prvoj hirurškoj klinici u Beogradu.
- Marko je jedan od najvećih pozitivaca u srpskoj kinematografiji i taj optimizam je preneo na sve nas, i zato njegov zdravstveni problem niko ne tretira kao nešto opasno. Svakog dana mu je sve bolje, već traži od lekara da ga puste na kućno lečenje. Želi da se što pre vrati ulogama i tražio je da se nipošto dodatno ne odlažu predstave u kojima glumi - navodi izvor Pressa blizak Živiću.

Profesor dr Predrag Peško, direktor Prve hirurške i jedan od najboljih hirurga u Srbiji, koji je operisao Živića, potvrdio je za Press da se „sve dobro završilo" i da se Marko sada dobro oseća.

Izvor: Press
http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?view=story&id=54320&sectionId=41

Izgleda da je dobro hvala Bogu  Smile
Ali sta je ova njegova bivsa zena izjavila...  Smile Smile Smile  "ne mislim da je to toliko strašno i sigurna sam da će mu biti bolje"   
« Poslednja izmena: 24. Dec 2008, 14:18:32 od CakumPakumVakum »
IP sačuvana
social share
-Kyle: Wow! That's a lot of seamen, Cartman.
-Cartman: Yeah, I bought all that I could at this bank, and then I got the rest from this guy Ralph in an alley.
-Stan: That's cool.
-Cartman: Yeah, and the sweet thing is, the stupid asshole didn't even charge me money for it. He just made me close my eyes and suck on a hose.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 421
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
Profesor dr Predrag Peško

 Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Because he's the hero Gotham deserves, but not the one it needs right now.
So we'll hunt him, because he can take it.
Because he's not our hero.
He's a silent guardian, a watchful protector.
A dark knight.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3881
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.6
Poznatog glumca operisao je profesor dr Predrag Peško . Smile
Ne mislim da je to toliko strašno i sigurna sam da će mu biti bolje - kaže Markova bivša supruga. Smile
Evo sad vidim vodice neku emisiju "Zdravo Evropo" na rts-u od ove subote..dobro da mu je ostao smisao za humor. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1869
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.63
Jbt, gori sam od Kostunice... prvi put cujem za ovo.... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 13:38:46
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.