Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Problem sa vremenom?Tablete Diane 35  (Pročitano 1972 puta)
23. Dec 2008, 11:37:31
Pocetnik


Samo najmudriji i najgluplji ne mogu se promijenit

Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 13
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Samsung sgh x 680
Ako mi neko može razjasniti:

Prvi put uzimam tablete za kontracepciju.

Prvi dan menstruacije je bio subota(negdje oko poslije podne).
Odlučila sam popiti tabletu tačno u ponoć(to je već nedjelja).
Jesam li se zeznula jer mi je inače ginekolog rekao da počnem uzimati od drugog dana. Smile
Ipak nije prošlo tačno jedan dan od početka mjesečnice,barem ja mislim da nisam pogriješila.
Da li se to računa kao drugi dan ili ne? ??? Smile
Sada namjeravam tačno 21 dan uzimati u ponoć jer mi odgovara sa vremenom?Jesam li to krivo planirala ili ne?

Sada već uzimam stalno u 12 uveče redovno.To je tačno 24 sata tj.jedan dan.

Ima li to kakve veze?Pošto sam baš u 12 uveče ili sam ipak trebala recimo u osam uveče.
Smile
IP sačuvana
social share
Čuvaj se žurbe, jer ona uvijek dovodi do kajanja: onaj koji žuri govori prije nego što nešto sazna, odgovara prije negoli nešto shvati, odluči prije negoli nešto provjeri, kudi prije nego se u nešto uvjeri.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


I observe people.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
Treba zapoceti prvog dana menstruacije.

Pozdrav.
IP sačuvana
social share
Doctor, doctor, People keep ignoring me!
-Next please!


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 1133
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
nisi se zeznula jer nije prošlo 24 sata od tvoje menge pa za nju to nije drugi dan nego je od kad si dobila prošlo nekoliko sati. tek sutra u isto vrijeme kad si taj dan dobila je sljedeći dan... tako ja mislim...

što se sata tiče piješ kad ti odgovara ali da je uvjek u isto vrijeme.

meni je ginić objasnio potpuno drugačije. ja pijem iste te tablete više od 2 godine i ubrzo ću ih morat mijenjat. ovako mi je objasnio:
piješ 3 tjedna kad nemaš mengu onda četvrti tjedan je pauza i tad ti ako si recimo dobila pred kraj tog tjedna, dakle prošlo je tjedan dana a ti još imaš onda popiješ bezobzira na to koji ti je dan. ne znam jesam li dobro objasnila pa ću primjerom.
ja sam počela pit ponedjeljkom i tako pijem 3 tjedna bez prestanka onda imam tjedan dana pauze kad trebam dobit. ali obično dobijem u četvrtak ili petak, dakle sljedeći ponedjeljak meni bude 4.-5. dan menge i ja taj dan počinjem pit, bezobzira na to što nije prvi dan.




edit: možda bi bio veći odaziv na ovu temu da si je stavila u "ženski kutak"...
« Poslednja izmena: 24. Dec 2008, 08:04:19 od Astarte »
IP sačuvana
social share

Respect and fear is what I earned
Belgrade: regulisana velicina fonta slova u potpisu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.