Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Mišković kupuje „Grand kafu“ i „Štark"  (Pročitano 5362 puta)
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 276
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
Nokia 6270
јако би по мени било интересантно видети како је дотични господин зарадио те силне паре у време оне немаштине...можда је и он носио гајбице воћа Smile
Citat


То нажалост Србија неће сазнати док год Мишко буде уплаћивао добротворне донације на рачуне свих релевантних странака на сцени код нас...
IP sačuvana
social share
Srbija je Majka, cuvajmo je braco!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 512
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Uopste me ne cudi sto "biznismen" Miške kupuje Grand Kafu i Soko Stark. On je toliko para "sklonio" u vreme Milosevica da su to sitnice za njega. On ce vremenom sve markete i trgovine pokupovati i bice kapo za ove stvari. Mali Cedica je svojevremeno pokusaavao da ga raskrinka ali nije uspeo. A nije ni cudo jer je veoma tesko kada lopov pocna da raskrinkava lopova!
IP sačuvana
social share
No money, no funny!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Ja sam godine proveo sa tobom...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 802
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Samsung 
Чек чек ја сам мислио да је Чедица страни плаћеник Smile

Сви се слажемо да Мишка треба зауставити у ширењу монопола ал нико не предлаже како...мислим да је за то прво потребна добра воља политичара да донесу антимонополске законе а онда да се у пореској управи покрене поступак како је он до тих пара стигао...нажалост бојим се да је пуно људи који нешто могу да покрену већ на његовом платном списку...не знам видећемо шта ће ту да испадне ако нешто...
IP sačuvana
social share
EKOF NAVIJA ZA ZVEZDU!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
LG Nexus 5
Dakle, sadasnja vlast je na Miskovicevom platnom spisku? Ova evropska demokratska vlast? Cim ne donosi antimonopolske zakone?

Samo ga je mali Ceda pljuvao. Samo zato sto je Misko provalio da je ovaj ispusena mustikla pa mu zavrnuo slavinu ili mu nista nije ni davao. Ko o cemu, kurva o postenju...

Bogoljube Karicu, vrati se, sve ti je oprosteno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Ja sam godine proveo sa tobom...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 802
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Samsung 
Citat
Dakle, sadasnja vlast je na Miskovicevom platnom spisku? Ova evropska demokratska vlast? Cim ne donosi antimonopolske zakone?

To si ti rekao Smile koliko ja vidim cim strpamo Cedu u zatvor svi problemi ove zemlje su reseni i mocicemo onda da nastavimo normalno zivot Smile
IP sačuvana
social share
EKOF NAVIJA ZA ZVEZDU!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
LG Nexus 5
Citat
Dakle, sadasnja vlast je na Miskovicevom platnom spisku? Ova evropska demokratska vlast? Cim ne donosi antimonopolske zakone?
koliko ja vidim cim strpamo Cedu u zatvor svi problemi ove zemlje su reseni i mocicemo onda da nastavimo normalno zivot Smile

Jedan od problema ce se resiti. Jadno i bedno je da neko ko se lizao sa pola zemunskog klana vodi stranku i da po ceo dan kontrira svima u inat, ponekad i samom sebi. Za njega su navijaci kao ti, najobicnije budale i huligani.

Citat
Dakle, sadasnja vlast je na Miskovicevom platnom spisku? Ova evropska demokratska vlast? Cim ne donosi antimonopolske zakone?

To si ti rekao

Ne. To si ti rekao:

Сви се слажемо да Мишка треба зауставити у ширењу монопола ал нико не предлаже како...мислим да је за то прво потребна добра воља политичара да донесу антимонополске законе а онда да се у пореској управи покрене поступак како је он до тих пара стигао...нажалост бојим се да је пуно људи који нешто могу да покрену већ на његовом платном списку...не знам видећемо шта ће ту да испадне ако нешто...

Ako pretpostavimo da je ta "volja" politicara, volja politicara koji izvrsavaju nekakvu vlast danas u Srbiji, onda sam u pravu. Ili si mislio na volju pokojnog Slobodana Milosevica, Seselja i Tome?

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Ja sam godine proveo sa tobom...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 802
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Samsung 
Citat
Jedan od problema ce se resiti. Jadno i bedno je da neko ko se lizao sa pola zemunskog klana vodi stranku i da po ceo dan kontrira svima u inat, ponekad i samom sebi. Za njega su navijaci kao ti, najobicnije budale i huligani.

Koji problemi ce se resiti, ako vec i sam kazes da je Ceda marginalna licnost? Za navijace mogu samo da pretpostavim ali sam ja vise puta i rekao da nisam od onih koji seku vene za Cedom vec da se u odnosu na ostale moje misljenje najvise poklapa sa njegovim a da imamo razloge u misljenju je normalno...kad se pojavi neko sa kome mi se vise poklama misljenje ja cu za tog i da glasam...ja sam pre svega Zvezdas navijac, student a politikom se zanimam u slobodno vreme Smile

Nisam rekao da je celokupna sadasnja vlast na njegovom spisku niti da je to samo zbog antimonopolskih zakona...vec da jeste sigurno ima deo koji odlucuje a koji je pod miskovom kontrolom, prvo jer da nije tako onda bi i on tesko sad bio monopolista a drugo jer prakticno dobra vecina nekadasnjih sps-ovaca i jul-ovaca je prebeglo u DS tako da su to prakticno isti ljudi samo su promenili boje...da ne kazem isto sranje drugo pakovanje...
IP sačuvana
social share
EKOF NAVIJA ZA ZVEZDU!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 156
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
kosovo je srbija
sve ostalo je delta
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 512
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Dr Bogi je bio i ostao legenda ovih nasih prostora, jer veca lopina od njega do dana danasnjega ipak se nije pojavila u Srbiji!
IP sačuvana
social share
No money, no funny!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 196
OS
Linux
Browser
Mozilla (intrepid)
mob
Samsung SGH E250
hm plasim se da sve ovo ne postane jedna velika miskovijada i svi cemo da zivimo u njegovom delta situju siri se i ovamo kod nas  u RS pokupovao je par lanaca pootvarao jos nekoliko prodavnica a koliko cujem ima itekako velikih zelja po pitanju ulaganja u energetski sektor.

Ja sam radila u trgovackom lancu koji je Miskovic kupio i kao vecina mojih kolega nakon par mjeseci pobjegla glavom bez obzira. Njegovi nazovi manageri su majstori u izrabljivanju i ponizavanju ljudi,ali i cistoj otimacini od dobavljaca. To sto on zaposljava toliki broj radnika znaci da 90% tih ljudi proklinje dan kad se zaposlilo kod njega i ceka priliku da zbrisu. Kod nas su novi ljudi koje bi zaposljavali ostajali u prosjeku 3 mjeseca,tako da je konkurs za radna mjesta stalno otovoren-pa navali narode. Blago zemlji u kojoj je on nosilac privrede...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.123 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.