Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 10:11:12
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Breitling sat -aukcija :)  (Pročitano 23655 puta)
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 133
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia N81
pa dobro jel mozes jos neku sliku da postavis Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Jedan je Fidel

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 4447
Zastava Nishville
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Samsung Galaxy S
Stvarno covece, daj slikaj sat jos koji put ... namesti kazaljke da pokazuje 10 i 10 da bi se videlo sve sta pise na ploci ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Jedan je Fidel

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 4447
Zastava Nishville
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Samsung Galaxy S
Evo ovako ... malo sam se raspitao po netu ...

Sat je fake 100%

Ovo su rekli ljudi koji se mnogo bolje razumeju u Breitling od mene. Kazu da je ovo "C" kopija ... "A" kopije se prodaju cak i do 200$, a ova "C" ne vredi ni 5$, takoreci ne vredi nista ni kad je nova. Pored toga, ova kopija samo lici original, ali su mnogi detalji totalno promenjeni. Dali su mi ljudi slike originala pa ih ja dajem vama. Toliko o tome!

Can you "feel" the difference ? Smiley

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Breitling_for_Bentley_Motors.jpg
(269.74 KB, 855x904)
fullsize_gt.jpg
(98.41 KB, 648x486)
bentley_motors_01.jpg
(29.49 KB, 500x375)
bentley_motors_06.jpg
(26.08 KB, 500x375)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 16
OS
Windows XP
Browser
Google Chrome 1.0.154.36
Feedel Castro.... do pre dva posta sam i cenio to sto si pisao ali sad iz ovog poslednjeg sam skontao da si neki klinac koji lupeta gluposti.

Sat nisi drzao u ruci, niti sam ti stavio jos slika kako bi zakljucio da li je orginal ili kopija. A ti "ljudi" na netu... Sta ti to znaci? Ko se dobro razume, daj ih ovde...hoces broj telefona? 0612727435
Eto, pa neka me nazovu ti strucni ljudi da meni objasne.

Samo cu zamoliti sve ljude sto lupetaju da prekinu sa tim i da daju cinjenice a ne "neke ljude sa neta" sto se mnogo dobro razumeju u satove  Smile nece ici...barem ne kod mene...

Vec sam naglasio da ovaj sat me uopste ne iteresuje da li cu prodati ili ne...ali sam se probudio,pijem kafu i video kako ti lupets, sto mi je dovljno bilo da se iznerviram..al dobro...mlad si...

Jos nesto, ukoliko se bude  nastavilo sa luptanjima, na moj zahtev ce se obrisati tema i nista od prodaje...

Ja ovo ne prodajem zato sto mi je zikra, vec zato sto ne nosim... Ako imas strucne ljude eto im broj pa ako budem raspolozen za pricu oko sata...pricacemo... u superatnom sat ce da stoji na polici kao ukras....

Toliko za sada...
« Poslednja izmena: 24. Dec 2008, 09:47:04 od evrope123 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Jedan je Fidel

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 4447
Zastava Nishville
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Samsung Galaxy S
Prvo, ne znam po cemu ti ocenjujes da sam klinac? Imas dume profil pa tamo pise koje sam godiste ... ali tebi ne pise, tako da ne znam ... mozda imas 40 god i onda mozda i jesam klinac za tebe.

Drugo, ne znam zasto si se iznervirao, i evo ja ti se izvinjavam zbog toga. Cinjenica je da je sat fake i to sam napisao. Sto se mene tice ne zelim ga kupiti, a za druge, kako god hoce ... napisao sam ljudima, a i tebi, da znaju ... pa vi vidite sta cete.

trece, Ljudi koje sam pitao su neki svedjani i englezi, pitao sam na jednom stranom forumu, i na prvu su rekli da je fake i dali mi slike koje sam vam prilozio, kao izgleda original.

cetvrto ... ti se sad meni bunis kako sam mogao sa dve slike da kazem da je fake, ja ili neko drugi ... pa sto nisi postavio jos koju sliku ... trazimo ti ovde vec 5 dana, ti nista ...

i peto ... nemoj odmah da padas u vatru, da pljujes i da pricas sta su i da li su lupetanja .. raspitaj se i sam.

Kucaj brate u googlu watch forums pa nadji neki forum i pitaj i ti, ja nisam nikakvu specijalnu mudrost izveo ...

Ako bas zelis, dacu ti link foruma na kom sam pitao za sat, mada ne znam da li imam zelju da ti objasnjavam ... sta ti treba to da se macujes sa balacvima ...

pozdrav i ziveli  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 16
OS
Windows XP
Browser
Google Chrome 1.0.154.36
Upravo to..rekao sam da me ne iteresuje da li cu prodati...uostalom. Jutros me je iznerviralo sto si napisao da se laznjaci kupuju za 200 $ a ovaj ne vredi ni pet Smiley to mi je jako smesno s'obzirom da nisi drzao sat u ruci. Jos nesto...nosio sam danas sat u neku prodavnicu gde se prodaju neki brendirani satovi. Imaju i ove ali iskreno nemaju ovakav model. Takodje, taj prodavac rekao da je jako dobra kopija... toliko o mojoj iskrenosti i tvojih 5$ Smiley

Ziveo  Smile

Ps: Nesto sam saznao, sto mi je danas rečeno. Kazaljka *sekundara* kada odbrojava ne sme da se pomera kao na zidnom satu 'tika, tak, tik, tak' Smiley vec mora da klizi...sto je iznenadilo ovog prodavača kada je video da je čak i to odradjneno pored seriskih brojeva....

Kako saznati da li je kopija: Tako sto svaki sat koji oni proizvedu, ima svoj serijski broj i model koji oni izbacuju...(steta je sto oni nemaju na svom zvanicnom sajtu da se provere ti brojevi)
Po cemu se razlikuje moj sat i ostali 'fejkovi' od orginala i zbog cega su 200$.

Vek trajanja im neće biti 150 god kao kod orginala vec jedna četvrtina toga.. 
Nije napravljen od skupocenog materijala kao sto su to odradjeni orginalni.
Zbog potražnje takvih satova, napravljno je tržiste za 'prosečne gradjane'

Znaci, sve ima logike. Kada se pogleda, ima satova da se kupi i za 10$ ali oni ako budu radili jednu godinu, to im to..vek trajanja.
Ako bi kupio neko sat od  recimo 100$-200$ znaci da se ocekuje da je dosta bolje odradjen i da mu  je duzi vek trajanja od nekog prosecnog..nije njemu cena samo zato sto ima neko ime...

Kazu kopija. Kopija cega? Pa da neko stvarno hoce da napravi takvu kopiju, onda bi stvarno napravio recimo iste satove kao sto je postavio 'castro' slike...samo bi se koristio losiji materijal i verovatno sam sistem da mu ne bude dug vek. Vec se negde pominjalo da velike kompanije sami prave svoje 'kopije' proizvoda da se ne bi neko drugi dosetio...jer ce im uzeti veliki broj potrosaca. 

Ovde sam sažeo neku priču, pa smatram da će nekome koristiti... što se tiče mog sata... aukcija se može nastaviti ako ste i dalje zainteresovani. Ja sam pokazao svoju iskrenost..tako da daljne dileme nema...



« Poslednja izmena: 24. Dec 2008, 16:07:41 od evrope123 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Jedan je Fidel

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 4447
Zastava Nishville
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Samsung Galaxy S
eto bas mi je drago zbog svega toga, samo sto si se raspricao tek kad je ispalo da je sat kopija ... pre toga ti niko rec nije mogao iscupati ... tako da nema potrebe da pricas sam o svojoj iskrenosti .. .drugi ce oceniti da li si bio iskren ... i kada

Sve najbolje sa prodajom
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
Nokia ispo iz modu
Citat
Upravo to..rekao sam da me ne iteresuje da li cu prodati...uostalom. Jutros me je iznerviralo sto si napisao da se laznjaci kupuju za 200 $ a ovaj ne vredi ni pet  to mi je jako smesno s'obzirom da nisi drzao sat u ruci. Jos nesto...nosio sam danas sat u neku prodavnicu gde se prodaju neki brendirani satovi. Imaju i ove ali iskreno nemaju ovakav model. Takodje, taj prodavac rekao da je jako dobra kopija... toliko o mojoj iskrenosti i tvojih 5$


Цена копије зависи много од механизма који је унутра. Неке имају швајцарски и оне су најскупље, нису лоши ни они са јапанским али већина код нас има кинески или турски механизам и то је углавном невиђено смеће. Мало боље копије могу се наћи и на пијацама и цена им се креће од 40 до 100 евра по комаду, ту наравно не мислим на оне бугарске златне ролексе од 300 динара.
Иначе ти сајтови на којима се продају копије чија цена почиње од неких 200 долара углавном робу испоручују на територији Америке. Код нас су ти сатови доста јефтинији.
Да ли ти је продавац рекао чији је механизам унутра?
« Poslednja izmena: 25. Dec 2008, 15:23:37 od twice »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 16
OS
Windows XP
Browser
Google Chrome 1.0.154.36
Iskreno, nije mi rekao..samo je prokometarisao da mu je iznenadjujuće to što "sekundara" klizi a ne radi kao neki zidni sat što je očigldno kod kopija...njegova konstatacija je bila "Jako dobra kopija"...nista vise... možda ne bi bilo lose, da imam vremena da kod nekoliko ljudi proverim i sagledam celokupna mišljenja...mislim da nikada jedan čovek ne može da bude merodavan...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

нећу жваку 'оћу кусур!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17546
Zastava Србија
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
Nokia ispo iz modu
Iskreno, nije mi rekao..samo je prokometarisao da mu je iznenadjujuće to što "sekundara" klizi a ne radi kao neki zidni sat što je očigldno kod kopija...njegova konstatacija je bila "Jako dobra kopija"...nista vise... možda ne bi bilo lose, da imam vremena da kod nekoliko ljudi proverim i sagledam celokupna mišljenja...mislim da nikada jedan čovek ne može da bude merodavan...


Па тај свакако није меродаван осим ако је видовит па зна шта је унутра.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 10:11:12
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.241 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.