Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 16:17:11
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Access baza - Klasicna otpremnica  (Pročitano 9636 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 223
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
HTC Diamond
E 'bemu mater da ti nacrtam... Znaci dodje meni sef moras dostaviti monitor od 17 inca jednoj firmi  i da mi "otpremnicu" znaci upise na vec template koji je napravljen u word-u "monitor x 17 inca" jel ti sad jasno? Ja se stvarno izvinjavam sto sam otisao u off necu vise obecavam

Naravno, u prodavnici koja ima deset monitora i nista vise, a sta mislis o tome da imas vec u bazi sve artikle (kojih moze biti na hiljade) i prilikom prodaje ukucas samo sifru a u otpremnicu se automacki unesu svi podaci, tipa cijena, garancija itd... Sam prosudi sta je lakse.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Samsung S7
E 'bemu mater da ti nacrtam... Znaci dodje meni sef moras dostaviti monitor od 17 inca jednoj firmi  i da mi "otpremnicu" znaci upise na vec template koji je napravljen u word-u "monitor x 17 inca" jel ti sad jasno? Ja se stvarno izvinjavam sto sam otisao u off necu vise obecavam


Ok, dodje ti 20 povrata od 17 kupaca , a ujedno si dopunio lager od 15 nabavljaca sa nekih 100 razlicitih stavki ..........a neko se setio da mu nisi dostavio otpremnicu od pre 2 godine a treba mu radi evidencije jer slaze stanje.Za sve ovo su ti potrebne Otpremnice i Dostavnice . Da ne polemisem o pretragama, analitikama poslovanja,trebovanju,dugovanjima,uvozu,izvozu,diskont robi.................pa dobro da li ti stvarno mislis da to moze da se vodi u Wordu.Pa ne bi firme placale informacione sisteme po par stotina hiljada evra kad bi to moglo da se zavrsi sa Wordom.
Zamisli koliko vremena i Word fajlova bi imao .......pa da imas  firmu od dva coveka i da nabavljas samo osnovna sredstva za rad, a kamoli neku proizvodnju ili nedaj boze trgovinu.
« Poslednja izmena: 20. Dec 2008, 07:39:15 od Herros »
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 2170
Zastava Banja Luka
OS
Nepoznat
Browser
Nokia7610 2.0
mob
SonyEricsson Xperia mini
Ma sve mi je jasno sta hoces da kazes... A firma u kojoj ja radim nema ni 1 jedini monitor na lageru a monitor sam naveo kao primjer... Kad je nekome potrebno nesto mi narucimo od neke druge firme i tako... Tako da nema neke potrebe za bazama podataka
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 16:17:11
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.