Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Molba-kladionice "olimpik"  (Pročitano 26575 puta)
Hronicar svakodnevice


Mi pamtimo Bari, a vi Fljamurtari

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 904
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Nokia n73+2gb/iPhone
ne brinite se onaj  ciji je tiket je vec ovo isplatio, meni se desilo bezbroj puta da izgubim i svaki put sam isplatio
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 10671
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
Kako si to uspeo?  Smile

Onaj dečko što radi na uplati mora nečim da pravda isplatu...
Radio sam ja davno u kladinonici i bez tiketa niko nije mogao da podigne pare, pa makar on bio ne znam kakav mudonja  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Ne radi za novac, neka novac radi za tebe!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 22144
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
Nokia 6260 Slide
A ako je iz neke Mafije Smile






Smile Smile
IP sačuvana
social share
     
Pogledaj profil Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9126
Zastava Srem
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
Samsung i5700 + D880
Kako si to uspeo?  Smile

Onaj dečko što radi na uplati mora nečim da pravda isplatu...
Radio sam ja davno u kladinonici i bez tiketa niko nije mogao da podigne pare, pa makar on bio ne znam kakav mudonja  Smile

Ja sam dva puta naplatio izgubljene tikete, jedan od 3 900 i drugi od 9 600. Znaci, samo sam im nabrojao parove i rekao kad je tiket uplacen (otprilike, naravno da nisam znao u minut), i oba puta sam dobio pare po isteku tog kola... E, sad, moze biti i da je zbog toga sto sam bio dobar sa tim radnicima (a kako i ne bi, u to vreme sam bas lepo kidao i svaki put sam ih cascavao Smile ) a i fazon je sto ja te tikete nisam izgubio na nekom javnom mestu pa nije bilo sanse da ih neko drugi naplati. Cenim da ih je oba puta keva bacila prilikom spremanja sobe...
IP sačuvana
social share



I sta sad mi nindze da radimo?
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 10671
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
Ne znam... da se to desilo mom dobrom ortaku ili nekom rođaku, naravno da bih sve učinio da mu se isplati izgubljeni tiket...ali pazi, ja dok sam radio čovek je izgubio tiket i trebalo je da mu se isplati tadašnjih 400 maraka...Tačno nam je rekao šta je igrao (sve su mu bili košarkaški parovi evrolige)...jebi ga svi smo znali da je on to igrao, ali gazda bez tiketa nije hteo da mu isplati...
Posle je nešto kao pretio, ali samo se na tome završilo... shvatio je da čak ni na sudu ne bi dobio  Smile
« Poslednja izmena: 24. Dec 2008, 00:48:26 od dzux_de_lux »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9126
Zastava Srem
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
Samsung i5700 + D880
Pa, dobro, verovatno zavisi i od kladionice, tj. od vlasnika Smiley
IP sačuvana
social share



I sta sad mi nindze da radimo?
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


ne vjeruj ženi koja laže

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 17123
Zastava na obali mora
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia e72 + 6630
ja takodje znam za slucajeve isplate bez tiketa, al jbg to prolazi u manjim gradovima gdje se maltene svi znaju. saceka se kraj kola, zna se sta je igrano i kolika je isplata, cak i ako se neko pojavi sa tiketom, on dodje do pravog vlasnika  Smile

to je mozda jedna od rijetkih prednosti maloh gradova  Smile
IP sačuvana
social share
jos neko vrijeme i ima da se sredim
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Napred Plavi !!!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 7649
Zastava Prestonica Sandzaka
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
mob
Nokia 6300
Могу само да замислим шта ти све псује и кога ти све проклиње онај што је исти тикет изгубио Smile
Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 343
OS
MacOS X
Browser
Mozilla rv:1.9.0.5)
mob
Nokia E65
Hahahaha ja ne verujem koliko nesrece u sreci....   Smile Smile

Ali slazem se sa drugima da je verovatno do sada taj sto je izgubio digao pare... Posto ja stvarno nemam predstavu gde ima kladionica olimpik u Bg-u, postoji i velika mogucnost da tiket nije uplacen ovde, nego u nekom drugom gradu gde se mozda bas skoro svi poznaju... Imam ja ortaka koji zapisuje broj svakog tiketa koji odigra u mobilnom posto je debil i stalno gubi stvari i vec tri puta je gubio dobitne tikete... Ma postoji milion varijanti...

Sad cu da se raspitam malo da li neko zna za kladionicu olimpik i veruj mi za*ebi Beograd isplati ga bilo gde u Srbiji isplati ti se gorivo u svakom slucaju... Osim ako vec nije naplacen.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 343
OS
MacOS X
Browser
Mozilla rv:1.9.0.5)
mob
Nokia E65
Ako znas nekog u Novom Sadu (2005. je postojala tamo  Smile ) zovi ga i reci mu da ti sazna gde je olimpik tamo...

Mislim da je neko to vec napisao kladionica se zove Olimpik Plus, a nekada se zvala Eurosport ako ti to nesto znaci. Pozz
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.13 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.