Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Očuh pretukao troje dece metalnom šipkom  (Pročitano 679 puta)
20. Jul 2005, 20:26:18
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
Očuh pretukao troje dece metalnom šipkom

Najvažnije da smo se izvukli. Milan, suprug moje majke Verice, besomučno nas je pretukao metalnom šipkom. Moj trogodišnji sin i maloletni brat i sestra operisani su odmah po prijemu u Urgentni centar. Moj mlađi sin je takođe bio na posmatranju. Puna dva dana. Na sreću, nije povređen. Sada sa zebnjom čekam rezultate za starijeg sina - kaže za „Blic“ Marina T. (24), koja je i sama zadobila potres mozga kada je Milan Branković iz Male Ivanče kod Sopota metalnom šipkom nasrnuo na decu i unučiće svoje supruge Verice B. s kojom je u brakorazvodnoj parnici.

Sve je počelo 14. jula oko tri sata izjutra u porodičnom stanu u Ulici serdara Janka Vukotića. U tom stanu živi Verica sa četvoro dece i dvoje unučića, Marininim sinovima. Svi su maloletni.

- Oko 3 sata čuo sam razbijanje stakla na terasi, i Branković je uleteo u sobu u kojoj je spavalo nas petoro. U toj sobi smo bili Marina s dvoje dece, starih tri i godinu dana, M.J. i ja, dok su majka i druga sestra bile u drugoj sobi. Branković je počeo da nas, decu, udara metalnom šipkom po glavi, a zatim i po telu - priseća se traumatične noći dečak D.J, kome je kao i sestrama i sestriću glava uvijena u zavoj.

Njegovo svedočenje prekida starija sestra Marina. Bio je dovoljan samo jedan dug i prodoran sestrin pogled. Dečak je prekinuo sa pričom. Pogledao je kratko u sestrića Z.B, čije je levo oko uokvireno modricom od udarca koje je dobio te noći. Iako ne želi da priča o kobnoj noći, Brankovićevom upadu u stan i batinama koje su dobili, Marina kaže da je njena majka pre nekoliko meseci podnela tužbu za razvod braka i da ju je Branković molio da se pomire. Kako njena majka na to nije pristajala, usledile su pretnje.

- Pretio je da će ubiti i nju i njenu decu i unučiće - kratko kaže Marina i dodaje:

- Majka je podnosila prijave protiv njega zbog uznemiravanja, maltretiranja, ali ubrzo ih je i povlačila. Pretpostavljam iz straha. Nadam se da ćemo sada konačno moći da odahnemo i da nas Milan više neće ni uznemiravati, ni napadati.

Pretučeni i uplašeni, Veričine ćerke Marina T. i M.J. (10), sin D.J. (11) i trogodišnji unuk Z.B. istog jutra prebačeni su u Urgentni centar gde se oporavljaju od zadobijenih povreda.

- Troje maloletne dece Z.B, M.J. i D.J. zadobilo je frakture lobanje, s utisnutim koštanim fragmentima prema mozgu, i operisani su odmah po prijemu. Operacije su trajale tokom celog dana. Marina je zadobila potres mozga i nije operisana, dok je njen jednogodišnji sin M.T. posle celodnevne opservacije pušten kući. Dobro se oporavljaju i nadamo se da će uskoro biti pušteni kući - kaže docent, doktor Branko Đurović, načelnik Odeljanja neurohirurgije Urgentnog centra.

Policija je uhapsila Milana Brankovića.

A. Ž. Adžić
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.103 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.