Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 14:57:23
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: X-Men Origins: Wolverine  (Pročitano 16408 puta)
Svakodnevni prolaznik


I am going up where the sun keap shining

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 210
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Nokia n73
Film je sasvim dobar,ali bilo bi bolje da je film malo realnije odradjen,suvise se stvari brzo odvijaju,bez pravog razloga se preskacu dogadjaji i likovi zaista nisu dovoljno razradjeni vec su samo prateci dekor u filmu,ali ja sam veliki fan tako da...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Samsung S8
Dobro, a kada izlazi ta prava verzija filma? Ne gleda mi se ovo sa Commodor 64 efektima.
IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3881
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Film je sasvim dobar,ali bilo bi bolje da je film malo realnije odradjen,suvise se stvari brzo odvijaju,bez pravog razloga se preskacu dogadjaji i likovi zaista nisu dovoljno razradjeni vec su samo prateci dekor u filmu,ali ja sam veliki fan tako da...
Kad odgledas pravu verziju promenices misljenje...
Dobro, a kada izlazi ta prava verzija filma? Ne gleda mi se ovo sa Commodor 64 efektima.
1.Maja  Smile
 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Samsung S8
Film je sasvim dobar,ali bilo bi bolje da je film malo realnije odradjen,suvise se stvari brzo odvijaju,bez pravog razloga se preskacu dogadjaji i likovi zaista nisu dovoljno razradjeni vec su samo prateci dekor u filmu,ali ja sam veliki fan tako da...
Kad odgledas pravu verziju promenices misljenje...
Dobro, a kada izlazi ta prava verzija filma? Ne gleda mi se ovo sa Commodor 64 efektima.
1.Maja  Smile
 

Thanks brate. Smile Smile
IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


The Pretender

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 19013
Zastava Paradise City...
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.64
Iks-men počeci: Volverin


Žanr: akcija, drama, naučna fantastika, triler
Trajanje: 107 min.

Glavne uloge:   
Hju Džekmen (Hugh Jackman), Liv Šrajber (Liev Schreiber), Rajan Rejnolds (Ryan Reynolds), Dominik Monahan (Dominic Monaghan), Will.i.am, Deni Hjuston (Danny Huston)

Scenario:   
Dejvid Beniof (David Benioff), Skip Vuds (Skip Woods)

Režija:   
Gevin Hud (Gavin Hood)



SINOPSIS

Kao uvod u događaje iz serijala "X-Men", novi film nam donosi priču o Volverinovoj epskoj nasilnoj i romantičnoj prošlosti, kao i o njegovom složenom odnosu s Viktorom Kridom i zlokobnom programu Oružje iks. Volverin je i dalje u borbi protiv velikog broja mutanta, što poznatih, što sasvim novih, uključujući i iznenadna pojavljivanja ponekih legendarnih likova Iks-men sveta.

O FILMU

"Iks-men počeci: Volverin" ostaje veran tonu filmskog serijala "Iks-men", i dalje balansirajući između spektakla i realnosti, pojačavajući emocije i odnose među likovima. Kao prvo poglavlje u "Iks-men" sagi, film udružuje Volverina s nekoliko drugih legendi Iks-men sveta u epskoj revoluciji koja suprotstavlja mutante i moćne sile koje žele da ih eliminišu.

Čitava Iks-men priča nastala je pre 40 godina u stripu čuvenih Stena Lija i Džeka Kirbija, koji su uobličili likove i radnju dramom i konfliktima. Tada su "Iks-men" predstavljali neobičnu grupu heroja – ponekad sarkastičnih, asocijalnih i s očiglednim manama, ali su ipak bili puni saosećanja u borbi protiv svojih demona ili strašnih negativaca u svom svetu izuzetnih moći.

Lik Volverina nastao je godinama nakon njegove Iks-men braće, prvi put se pojavivši u stripu 1974. godine (kao kreacija scenariste Lena Vajna i crtača Džona Romite Starijeg). Nakon toga postao je neizostavni član Iks-men grupe, kao i vodeći lik sopstvenog strip serijala, čiji je uticaj na pop-kulturu bio izuzetno dubok. Samo protekle godine Volverin se plasirao na prvo mesto liste 200 strip likova svih vremena časopisa Vizard i četvrto mesto liste 50 najvećih strip likova časopisa Empire Magazine.

Film u kome Hju Džekmen reprizira ulogu koja ga je učinila zvezdom - "Iks-men počeci: Volverin", pruža sjajnu kombinaciju avanture i akcije, zadirući u složene teme i bogate emotivne konflikte koji su bili karakteristični i za prehodne Iks-men filmove. "Film treba da vizuelno zadivi, ali i akcija mora biti neverovatna i uzbudljiva", kaže reditelj Gevin Hud.

Gledoci će upoznati Tim Iks, tajni vojni odred sačinjen u potpunosti od mutanata. Pored Volverina članovi odreda su: Viktor Krid ili Sabljasti Zub - Volverinov brat, praktično neuništivo biće nezamislive moći, Vejd Vilson - mašina za ubijanje, kasnije poznat i kao Dedpul, plaćenik visoke tehnologije, veoma vešt u mačevanju, agent Nula - iskusni tragač i besprekorni strelac, Rejt – Volverinov najbliži prijatelj, sposoban da se teleportuje, Fred J. Djuks - poznat i kao Mehur, morbidno gojazan i supersnažan, i Bredli – sumorni mutant koji može da kontroliše elektricitet. Tu su još i Gambit, koji će kasnije postati poznat kao Kiklop, i prelepi mladi mutant Ema Frost.

Vođa tima je Vilijam Strajker, lik predstavljen u filmu "X2", ali čije poreklo i motivi tek sada bivaju potpuno istraženi, jer Strajkerov složeni odnos s Volverinom definiše veliki deo Loganove prošlosti i budućnosti. Film istražuje i Loganovu nesrećnu romansu s Kajlom Silverfoks. "Ona je katalizator jedne od najvećih promena s kojima se Logan ikada suočio", kaže Lin Kolins, koja tumači njen lik. "Ona ga navodi da razmišlja drugačije o konfliktu čoveka i mutanta u sebi". Njena tragična sudbina inicira Loganovo učešće u zlokobnom programu Oružje iks. U pitanju je tajni milionski vojni eksperiment u kojem su Volverin i drugi mutanti ključni igrači.

Dok su tri prethodna tri "Iks-men" filma bila smeštena u ne tako daleku budućnost, glavna priča ovog dela, smeštajući se u sedamdesete godine dvadesetog veka, prethodi događajima iz njih. Ali epska dimenzija novog filma obuhvata i Loganova izgubljena sećanja, koja se protežu kroz 150 godina. "Ovim filmom smo hteli da premašimo očekivanja u svakom smislu", govori Hju Džekmen, zvezda i producent filma "Iks-men počeci: Volverin". "Nismo mogli samo da snimimo vrlo dobar film; uradili smo mnogo više od toga."

O REŽISERU

Gevin Hud (reditelj)
Godine 1998. režirao svoj prvi 22-minutni naslov "Prodavac". Taj film je osvojio 13 nagrada na internacionalnim filmskim festivalima i bio kandidat za Oskara. "Prodavac" je utro put njegovom niskobudžetnom dugometražnom debiju, filmu "Razuman čovek", koji je napisao, režirao, koproducirao, pa čak i glumio u njemu, uz Najdžela Hotorna. Hud je reditelj filma "Pod istragom" i adaptacije epske dečje avanturističke priče zasnovane na romanu "Kroz pustinju i prašumu", kao i scenarista Oskarom nagrađenog "Tsotsi".

O GLUMCIMA

Hju Džekmen (Volverin, Logan)
Ostvario je prvu veliku ulogu u američkom filmu kao Volverin u prvom delu "Iks-men" trilogije i toj ulozi se vratio u filmovima "X2", "Iks-men: poslednje uporište" i sada u "Iks-men počeci: Volverin". Nedavno je uz sunarodnicu Nikol Kidman glumio u epskom filmu "Australija". Džekmenova karijera u toj zemlji počela je nezavisnim filmovima "Paperback Hero" i "Erskineville Kings". Pored toga glumio je i u filmovima "The Fountain", "Prestiž" i "Scoop". Pozajmljivao je glas likovima u animiranim filmovima "Ples malog pingvina" i "Prošišô kroz šolju".

Izvor: Krstarica
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 58
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
generalno nije los film ako izbacimo ocekivane holivudske srceparajuce scene...........
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Fear is liar

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 345
Zastava beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N 72
Može li neko da okači link za skidanje ovog filma(ako može rapid)  Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Ubih se tražeći ovaj film na netu..... Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Time Lord

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11237
Zastava Gallifrey
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.10
mob
SonyEricsson K800i
Film je sasvim dobar,ali bilo bi bolje da je film malo realnije odradjen,suvise se stvari brzo odvijaju,bez pravog razloga se preskacu dogadjaji i likovi zaista nisu dovoljno razradjeni vec su samo prateci dekor u filmu,ali ja sam veliki fan tako da...
Slazem se, malo su zbrzali film...
Ali ipak je u pitanju Wolverine, tako da nemogu mnogo da se zalim...
IP sačuvana
social share

Rad ubija!
Ne umri mlad!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
Citat
u filmu nema mnogo (ili uopste) brutalnih, jezivih krvavih itd. scena, a to je za ovaj film (i citav X-men serijal) po meni lose.
jedina krv u filmu koja se vidi je kada Viktor ubije Loganovu malu a i tad se ne radi o njenoj krvi nego o viktorovom triku  Smile
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Samsung S8
Gledao sam film i svideo mi se. Mislio sam da ce biti los, ali je Wolverine genijialno uradjen. Fali dosta price o ostalim likovima, ali ovo sto sam video mi je sasvim okej.

9/10
IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 14:57:23
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.