Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: kako spasiti izbrisani video zapis iz mobilnog?  (Pročitano 1815 puta)
13. Dec 2008, 18:01:21

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.18
mob
SonyEricsson K 850i
drustvo najlepse vas molim da mi pomognete naime radi se o sledecem nedavno sam dobio prinovu i snimao izlazak bebice iz porodilista sa mobilnim soni erikson k850i i slucajno obrisem samo taj video pojeo sam se kad sam video sta sam uradio stoga ako neko zna za neki free program moze i krekovan koji bi mi pomogao ja sam naisao na dva ali nemam za njih registraciju ili krek(disk doctors digital media rescue-demo 1. 0. 0. 0.  i ovaj media rescue pro 5. 1)nalepse vas molim ako neko zna neki program pomozite unapred vam se svima vama od srca zahvaljujem i drustvo pazite da ne napravite istu gresku ziv sam se pojeohvala jos jednom


Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora ziledin (Vreme: 13. Dec 2008, 18:04:06)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 29
Zastava Vienna
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Samsung Omnia
Da li je snimak bio na Memorijskoj kartici ili na Internoj memoriji??
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.18
mob
SonyEricsson K 850i
da bio je na memorijskoj kartici ako imas ti neki free program postavi da probam inace upravo mi je albumag poslao jedan program sa kojim sam povratio nekoliko video zapisa na cemu sam albumagu neizmerno od srca zahvalan ali moram pronaci neznam ni ja sta jer to sto mi je spaseno ni quick time ni real player nece da sada ocitaju naime program se zove card recovery v3.60.1012 ako ti imas neki drugi daj link za skidanje nadam se da cemo uspeti unapred hvala
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 29
Zastava Vienna
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Samsung Omnia
http://www.pcinspector.de/Sites/smart_recovery/download.htm?language=2# Na nemackom je ali idi na Akzeptieren i dalje ces se snaci! Meni je drug taj program rekao da koristim kad mi je trebalo nesto da povratim pre 3 mjeseca!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.