Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Snaja danima sipala otrov za glodare svekrvi u kafu  (Pročitano 1848 puta)
13. Dec 2008, 10:51:06
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.52
mob
Apple iPhone SE 2020
Snaja danima sipala otrov za glodare svekrvi u kafu
Autor: R. Š. | 13.12.2008. - 08:32

KIKINDA - Eržika Jambor (21) iz Srpskog Itebeja kod Žitišta privedena je juče istražnom sudiji Okružnog suda u Zrenjaninu zbog sumnje da je pokušala da otruje svekrvu Etel Đenge (60) iz Banatske Topole kod Kikinde.

Policija u Kikindi saopštila je da je Eržika Jambor pokušala da otruje svekrvu tako što joj je u kafu i mleko sipala otrov za glodare „rosol”. Osumnjičena je istražnom sudiji Okružnog suda u Zrenjaninu Goranu Zecu priznala da je htela da otruje svekrvu.
- Eržika Jambor se od juče nalazi u pritvoru. Kao razlog zbog kojeg je to učinila navela je nesuglasice i svađe između njih dve - kaže istražni sudija Goran Zec.
Etel Đenge je primljena u kikindsku bolnicu jer ima blago poremećen faktor zgrušavanja krvi. Nakon terapije, oporavljena je puštena kući. Eržika je već nekoliko puta pokušala da otruje svekrvu posle čestih svađa, ali je pokušaj ubistva otkriven tek pošto je Etel pozlilo, pa je prebačena u Opštu bolnicu u Kikindi.
- Pacijentkinja je kod nas primljena u stabilnom stanju, zbog informacija da je, možda, otrovana. Svi laboratorijski nalazi bili su joj uredni, osim lako poremećenog faktora koagulacije krvi. Policija je tražila toksikološke analize - rekao je lekar kikindske bolnice dr Radivoj Borenović.
Nezvanično saznajemo da je Etel Đenge sama zatražila pomoć lekara. Eržika se u septembru venčala Etelinim sinom Alfonsom (40). Ona priča da su tada nastali nesporazumi.
- Bila je solidna, sve dok se u septembru nisu venčali. Od tada je počela da se svađa sa mnom. Nije htela ništa da radi i pretila je da će me tući. Iako se po selu priča da sam sama pokušala da se otrujem, ja bih popila čitavu bočicu da sam imala takvu nameru - izjavila je Etel Đenge. Inače, „rosol” je preparat kojim se uništavaju pacovi i miševi. Smrt nastupa usled unutrašanjeg krvarenja koje Etel Đenge, srećom, nije imala.
Ona priznaje da je jedva dočekala da se njen sin oženi, jer je Alfons od 1991. godine invalid. Berač za kukuruza odsekao mu je skoro celu desnu ruku, a pre sedam godina ista mašina otkinula mu je dva prsta leve šake. Iako je dobrostojeći paor, zbog invaliditeta nije mogao da se oženi, pa je nevestu tražio i preko novina.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 431
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Samsung 
Laki, jel to mišomor!  Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Svedok stvaranja istorije


The Pretender

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 19013
Zastava Paradise City...
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.62
Snaja trovala svekrvu
Eržika Jambor (21) osumnjičena za teško ubistvo u pokušaju jer je trovala svekrvu Etel Đenge (60) tako što joj je u kafu i mleko sipala otrov za miševe i pacove
 

KIKINDA - Eržika Jambor (21) iz Srpskog Itebeja pokušala je da otruje svekrvu Etel Đenge (60) iz Banatske Topole kod Kikinde tako što joj je u kafu i mleko sipala otrov za miševe i pacove. Snajka se na ovaj korak odlučila zbog čestih svađa sa svekrvom. Eržiki je policija odredila zadržavanje i ona je juče privedena istražnom sudiji Okružnog suda u Zrenjaninu sa krivičnom prijavom kojom se tereti da je izvršila teško ubistvo u pokušaju. Prema saznanjima policije, Eržika je tokom novembra nekoliko puta u kafu i mleko koje je konzumirala Etel sipala “rosol”. Ovaj otrov u tečnom stanju koristi se za uništavanje miševa i pacova, a može da se kupi u svakoj poljoprivrednoj apoteci.

Krajem novembra Etel je pozlilo, zbog čega je, kako priznaje, morala nekoliko dana da provede na odeljenju za intenzivnu negu u kikindskoj bolnici. Nakon svega što joj se desilo nevoljno je pristala da nam otvori dušu i ispriča kako joj je snajka umalo došla glave:

- Moj sin Alfons snajku je u našu kuću doveo u maju. Godinama je kao invalid bezuspešno pokušavao da se oženi. Najpre je 1991. godine ostao bez skoro cele desne ruke, a potom mu je deset godina kasnije berač kukuruza otkinuo dva prsta leve šake. Bila sam srećna što je konačno našao životnu saputnicu. Primajući je u naše bogato domaćinstvo, Eržiki sam skrenula pažnju da vodi računa o tome da je njen suprug duplo stariji od nje i da mora da ga poštuje.

Odnosi između svekrve i snajke bili su korektni sve dok se Alfons i ona nisu 20. septembra i zvanično venčali.

- Snajka je tada pokazala svoje pravo lice. Ništa nije htela da radi po kući. Svađala se sa mnom i pretila da će me tući. Vrhunac svega bio je kada je počela da me truje, kad mi je u kafu i mleko sipala otrov za glodare. Po selu ima nevernih Toma, koji pričaju kako sam se ja u stvari sama trovala. Pa da sam htela da dignem ruku na sebe, popila bih celu flašu “rosola” i ko ga j... - priznaje nevoljno Etel.

PRIZNALA

Eržika Jambor priznala je da je trovala svekrvu. Kao motiv navela je česte svađe i netrpeljivost između njih dve. Protiv Eržike pokrenuta je istraga i određen joj je pritvor do 30 dana.
- Za kolege ne znam, ali ja se u svojoj praksi još nisam sreo sa slučajem da je snajka svekrvu trovala otrovom za glodare - rekao je za Kurir istražni sudija Okružnog suda u Zrenjaninu Goran Zec.

Izvor: Kurir
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5629
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.18
Jadna svekrva Etel  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.