Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 10 11 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Rodjendanski poklon (pitanje za ljepsi pol)  (Pročitano 20977 puta)
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
cero, sta ti kupio decko...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 3336
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
bolje vazu lakse bi ga pogodila sa njom Smile
IP sačuvana
social share
Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.63
mob
Apple iPhone 6s
Ne postoji safety shot... u vezi svega mozes da ispadnes grbav Wink
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 14
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
12-ta stranica Smile nisam ni pomislio da ce biti ovoliko postova Smile

Procitao sam sve i sad ne znam kome sta da odgovorim, toliko toga ima...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


a i zapisi su reči...

Zodijak
Pol
Poruke 28485
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.60
ma šta imaš kome i da odgovaraš, što je bilo ko pametniji od tebe??  Smile
IP sačuvana
social share
dok ne smislim nešto pametno, nema ništa Smiley
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
pocni od nje... Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Google Chrome 1.0.154.36
e, ovako ljudi da kazem svoje misljenje

mislim da devojka nije sponzorusa jer to i sam covek - postavljac teme kaze (odusevila se skoljkom sa mora i rekla da bi volela medu) .  

mislim da je u pitanju nesto sto gubite iz vida.  
devojka ima samo 20 godina i mozda je iz malo primitivnije sredine (ili bar njena porodica je mozda patrijarhalnih shvatanja kad su u pitanju veze, pokloni, tipovi i sl.  ) i sad

problem joj je da unese u kucu svoj portret jer ce matorci da joj prave frku "od koga je, sta on to poklanja, jel to ozbiljna veza, sta se smucas sa njim.  .  .  .  itd.  .  .  "

a mozda joj matorci i brane da ima decka ili ne vole ovog konkretnog decka - tako da je frka jos veca.  

Sad, pazite, devojka je jasno rekla volela bih vise medu - jer kad se vrati kuci sa medom moze ladno da kaze dala mi drugarica (nije nista neobicno ni upecatljivo_

ali ako se vrati kuci sa slikom koja je jos njen autoportert i slika je jbg.   velika ne moze se prosvercovati tek tako u sobu npr.   e, onda postoj velika verovatnoca da joj matorci prave probleme povodom tog decka i sta sve ne.  
I mislim da je to razlog sto sliku nije htela da uzme tj.   da je unese u kucu, kako je i sama rekla.  

Mnogo bih volela da postavljac teme ove procita i mozda kaze da li je u ok odnosima sa njenim matoricima , jer ja mislim da je glavni problem u njihma i da se NJOJ ZATO SLIKA NIJE DOPALA JER JOJ PRAVI FRKU KOD KUCE SA MATORCIMA AKO JE ODNESE.  

sad da laze matorce da joj je i to poklonila neka drugarica, nema sanse, garnat matorici znaju da njenim drugaricama tako nesto ne pada na pamet da daju.  

Moram da kazem da se meni desila vrloo slicna situacija.  
Isto mlada, matorci su protiv tog decka samo tako.  .  .  .   ja slavim rodjus sa drustvom i on mi poklanja sliku.  
Nije bila portreta (hvala Bogu) nega jedna od onih kicerica slika nekog cveca.  

Mene je iznerviralo to sto on zna DA NE STAVLJAM TAKVE KICERICE NA ZIDOVE I DA SAM MU STO PUTA REKLA DA NA ZIDOVIMA MOJE (KUCE MOJIH MATORACA) NE VISE TAKVE KICERICE I DA IH NE VOLIM NI U MOJOJ SOBI.  

I ladno, ali iskreno ti kazem, sam zelela nekog malog medvevica da mi pokloni, jer zna da njih OBOZAVAM I SKUPLJAM.  

nisam sponzorusa niti me zanima da se objasnjavam dalje, ali ljudi shvatite kad je frka da se vratitie kuci sa slikom koja je toliko VELIKA da se ne moze prosvercovati i

matorci krenu da me opasno smaraju sa tim zar je to od njega, pa on zna da ti i ne volis slike, vidis da te ne postuje, nije vredan tebe kao sto smo ti i govoriili i slicno.  

znaci, ja sam sliku uzela (jer nisam nekultrurna ) ali sam ga pitala sa suzama u ocima
ZAR SE NE SECAS DA SMO PRICALI DA JA NE VOLIM TAKVE SLIKE NA ZIDOVIMA????

on je rekao da se ne seca.  

I tako ovu devojku ne mogu da osudjujem, jer je kapiram ako sliku nije uzela zbog frke sa matorcima.  

pozzz
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


...umetnost je dodirnuti visine gazeci po dnu....

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 16146
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
Auuu, devojko ... al` ga oduzi...
Da nisi ti ta, doticna slavljenica koja odbija poklon  Smile
Iz deckovog posta nisam shvatila da je postojala slicna problematika sa roditeljima, a i da jeste to je bar lako, priznas i stvar resena, nema ljutnje...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Soldier of fortune

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 302
Zastava Apatin
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Samsung s5230
Svasta je moguce, nesto je suvise ubedjena da je slika prevelika. Da nije slika dva sa dva? Smiley Salu na stranu ima tu neke istine sto se tice da joj je malo "glupo" uzeti takav poklon pa se posle objasnjavati sa svojima od koga je dobila i sl. Mozda je bila vodjena onim aj mi smo na istoj "talasnoj duzini" lakse cemo se mi skontati nego sa matorcima. U svakom slucaju nebi bilo nekulturno od nje da ti je odmah rekla iskren razlog, ali ovako hm, a ti smoreni sledeci put ispitaj stvar sta joj se svidja pa onda nesto iskombinuj sa tim da budes originalan. Ocigledno ti je to bila zelja i mislim da je poklon na mestu skroz. A sto se tice primanja poklona u mom slucaju nebih mogao bas tako primiti svakakav poklon. Ne iz razloga kvaliteta poklona ili slicno, nego vise zbog nekih posledica. Da li biste mogli primiti na poklon auto od nekoga bliskog iako mislite da on ne vozi ni biciklo jer nema ni za trotinet, ali je recimo dobio na lotou 6-icu i uzeo vam polovnog golfa?
IP sačuvana
social share
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you are still retarded.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


a i zapisi su reči...

Zodijak
Pol
Poruke 28485
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.60
Auuu, devojko ... al` ga oduzi...
Da nisi ti ta, doticna slavljenica koja odbija poklon  Smile
Iz deckovog posta nisam shvatila da je postojala slicna problematika sa roditeljima, a i da jeste to je bar lako, priznas i stvar resena, nema ljutnje...

 Smile   Prvi i jedini post na forumu, pa baš ovde, i ovaj : ) 
elem, može da bude razlog, i to dobar, ali nije razlog koji bi se prećutao... A opet, stojim iza toga da postoje razlozi koji se jednostavno ne mogu reći, iz straha, bojazni da ćeš biti ismejan, da te taj neko neće razumeti, neće shvatiti, produbiti sam razlog sa milion pitanja na koje ne znaš odgovore itd. ,  što situacija sa 'matorcima' svakako nije...
U takvom slučaju mnogo je lakše reći i nešto je što bi, bar ja mislim, svaki muškarac razumeo, bez da se oseti uvređenim, povređenim i sl.
Tako da, ja prva, koja ne smatram da je devojka bilo šta loše uradila odbijanjem poklona, da sam na mestu tog mladića, ako bih svatila da je ovo, što je Bojanicica navela, razlog odbijanja i to bez objašnjenja, bila bih i te kako uvređena....
Upetljah ja ovo da ni sama sebe ne razumem, ali, tu negde, među redovima se vrzma poenta svega rečenog  Smile
IP sačuvana
social share
dok ne smislim nešto pametno, nema ništa Smiley
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 10 11 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.099 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.