Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Roditelji tokom svađe dete polili kiselinom  (Pročitano 1290 puta)
09. Dec 2008, 10:41:14
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.52
mob
Apple iPhone SE 2020
Povređena četvorogodišnjakinja
Roditelji tokom svađe dete polili kiselinom
Autor: P. Z. V., A. Ž. A. | Foto:A. Stanković | 09.12.2008. - 05:00

BEOGRAD - Četvorogodišnja A. I. i njen otac Mladen I. (31) juče ujutro zadobili su opekotine od kiseline u podzemnom prolazu kod broja 187 u Bulevaru Arsenija Čarnojevića u Beogradu. Otac i dete nisu u životnoj opasnosti, a kako je došlo do incidenta, policija još utvrđuje. Kako „Blic” saznaje u MUP-u, sonom kiselinom devojčicu je polila majka Biljana I. P. (31), dok ona tvrdi da je to učinio Mladen I. s kojim je u brakorazvodnoj parnici.


Povređenu ćerku Biljana I. je odvela u Institut za majku i dete, odakle je prevezena u bolnicu u Tiršovoj, gde je na Odeljenju plastične hirurgije zadržana na lečenju.
- Devojčica ima manje opekotine na levoj polovini lica i ispod oka, koje nisu ozbiljne. Za svaki slučaj, dete će pregledati oftalmolog i ona će ostati pod nadzorom lekara - rekao je prof. dr Dragan Zamaklar, načelnik plastične hirurgije u bolnici u Tiršovoj.
Njen otac Mladen I., kome je kiselina dospela u oči i na vrat, prvo je pomoć zatražio u Institutu za opekotine, a zatim je prebačen u Očnu kliniku. Prema saznanjima „Blica”, Biljana I. P. je juče ujutru s detetom autobusom krenula iz Šapca za Beograd na kontrolu posle operacije krajnika. U tom autobusu, po prethodnom dogovoru, bio je i Mladen I., koji je krenuo iz Bratunca u BiH. Sišli su na stanici kod Studenskog grada i krenuli ka Institutu za majku i dete, gde je A. I. trebalo da odvedu na pregled. Međutim, u podzemnom prolazu A. I. i Mladen I. poliveni su kiselinom. Prema informacijama iz istrage, kiselinom ih je polila Biljana I. P. Međutim, ona tvrdi da je devojčicu kiselinom polio otac.
- Ćerkicu sam nosila u naručju. Pretpostavljam da je Mladen želeo da mene polije kiselinom, ali je prosuo na dete. Mala je počela da vrišti. Okrenula sam se i najverovatnije ga zakačila po ruci, pa ga je kiselina polila po bradi - priča Biljana.
Biljana tvrdi da je Mladen zatim pobegao.
- Lupala sam na vrata jednog „ juga”. Vozač nas je odvezao do Instituta za majku i dete - priča Biljana.
Devojčica je pregledana u ambulanti, isprane su joj oči i prebačena je u bolnicu u Tiršovoj, a o povredama je obaveštena i policija. Izjave o tome kako je povređena devojčica, kako saznajemo, dali su i Biljana i Mladen.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
divnih li roditelja...

trebalo bi im sad oduzeti dijete...ali ni drzava ne bi umijela o njemu da se stara kako treba...

IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
HTC Wildfire S
Strasno...  Smile

Nagrabusilo dete ni krivo ni duzno kao i obicno zbog agresije nerazumnih i tvrdoglavih roditelja.
Ako imaju imalo savesti, kajace se ceo zivot sto su upropastili jedan mlad zivot.
Ako imaju imalo pameti, razumece gde su pogresili prebroditi svoju krizu nalazeci zajednicki jezik.

Najgore je ako ne izvuku nikakvu poentu posle ovoga i nastave da se svete jedno drugom. Nije ni bitno ko je kriv od njih dvoje dogod posledice ozledjuju nekog treceg. Cest slucaj prilikom razvoda...  Smile Uvek ispastaju deca...   Smile
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


If i was awake,i would think it was a dream!!!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1608
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Nokia N95-2 & 5800
Prepucavaju se preko deteta! Pa strasno! Pa uzmi i pokolji se kad si sam a ne kad je dete u blizini!
IP sačuvana
social share
If i was awake, i would think it was a dream!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ma nema leba od ovih...kakva crna pouka i sposobnost za istu?

cim se oni polivaju kiselinom prilikom rasprava...

tom dijetetu takvi roditelji samo su kazna,

a drzava ce reagovati,kao i uvijek,onda kada prilikom rasprave budu jedno drugo razmazali po zidu...kao stenicu....

sto je i jos dobra varijanta,ako slucajno,ne "ugaze" i sopstveno dijete.


IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
HTC Wildfire S
ma nema leba od ovih...kakva crna pouka i sposobnost za istu?



Kol'ko god situacija bila sjebana, mi uvek trebamo teziti ka boljem... pravi pshijatar bi dosta doprineo tome...  ako je ikako moguce, ako nije... onda krece drugi rezim rada... onaj tvoj.  Smile

Jebi ga, nepopravljivi optimista.  Smile
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
svaka cast...cijenim tvoj nacin razmisljanja Smile

ja,kada su u pitanju porodice...ajde da ih tako nazovemo,koje nepovratno nanose psihicke povrede i tijelesne...i nisam neki optimista.

misljenja sam da u nekim stvarima i situacijama ne postoji popravni.

i ovo je dovoljno lose.

jednoga dana,primjera radi,kada to dijete bude trazilo odgovor na pitanje odakle mu oziljci...odgovor ce moci da nadje na stranicama crne hronike iz 2008...

beskopromisna sam kada su dijeca u pitanju.

roditeljska ljubav ili je apsolutna ili je nema...ovakve stvari su nedopustive..ukoliko su u pitanju osobe zdravih moralnih nacela.

ali,priznajem da sam nekad isuvise stroga na prvu loptu.
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.52
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
Ako imaju imalo pameti, razumece gde su pogresili prebroditi svoju krizu nalazeci zajednicki jezik.

Njihova jedina greska je to sto su se razmozavali...
Da nisu, unistili bi svoj zivot... ovako su unistili tudj...
A da se mire... ne bih rekla... dete bi i dalje ostalo kao zvakaca guma koje dvoje balavaca razvace jer im je povredjena sujeta...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
HTC Wildfire S
Citat
Ako imaju imalo pameti, razumece gde su pogresili prebroditi svoju krizu nalazeci zajednicki jezik.

Njihova jedina greska je to sto su se razmozavali...
Da nisu, unistili bi svoj zivot... ovako su unistili tudj...
A da se mire... ne bih rekla... dete bi i dalje ostalo kao zvakaca guma koje dvoje balavaca razvace jer im je povredjena sujeta...

Ko zna, mozda im se i javi onaj glasic u glavi.  Smile Cudne stvari se desavaju u ovakvim situacijama, samo sto je onda kasno.  Smile
Ja sam upoznao jednu kevinu drugaricu iz detinjstva. Imala zena veoma prekog i gordog oca, tezak ko crna zemlja.
Umeo je on nju da opizdi par puta za gluposti, sta znam... i jednog dana joj odvalio samarcinu takodje za glupost po sred uveta, zena ni dan danas ne cuje na to uvo.
Osakatio je za ceo zivot. Od tako teskog coveka, posle toga se pojavio jedan sasvim drugi covek. Taj drugi se do kraja zivota kajao zbog toga i nikada nije sebi mogao da oprosti... to je uticalo da se promeni ponasanje i prema drugim ljudima. Smiley
 Smile
Mozda je i losh primer, ali ne mozemo ni sa 100% sigurnoshcu proceniti iz jednog novinskog clanka koji je pravi izlaz iz ove situacije.
Samo u jedno sam siguran, ako se porodica vec rastavila zbog nefunkiconalnosti, onda je bolje ici ka tome da se izleche roditelji i da dete barem zna ko su mu otac i majka, starateljstvo bi se trebalo dodeljivati drzavi kao poslednja etapa u sluchaju da otpadnu sve ostale kombinacije. Drzava je veca kurva i bitanga nego sto ce taj otac i majka ikad biti...  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.52
mob
Apple iPhone SE 2020
Ne verujem u pokajanje.
Izvinjavamo se samo da bi sebi olaksali. Istorija se ne moze izmeniti.
Posebno kada su u pitanju nasilnici.
To mi dodje kao previse lako izvlacenje za spostvene greske...
Mislim.. sto neko od njih ne digne ruku na sebe... ili jos bolje...glavom u zid...
Doduse... tad moze da poneki prsljen, pa ti budala ostane o vratom do kraja zivota...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.