Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 09:38:06
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Moja tašta  (Pročitano 4467 puta)
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Nokia 
Luka prvo treba da kažeš ženi svoje mišljenje, a to je da tašta mora da živi u svojoj kući. E sad da li bi baba menjala kuću tamo gde je za nešto bliže ćerki to ne znam, takva zamena bila bi možda dobra. Drugo tašti očito treba pomoć da nađe sadržaj, a unuče je taj sadržaj u ovom času. Zato bi bilo dobro da je koristite za baba siting a oslobođeno vreme oposvetite sebi. Treće uvek puštaj ženu da rešava stvari sa njenom majkom a ti sa svojima. Roditelj i dete ako se pokače oproste, zetovima i snajama se ne oprašta.

E sad što se rada tvoje žene tiče ona sama mora da napravi svoj raspored i da se ne odaziva ni na šta tokom tog rasporeda.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 24
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
Zena je kriva za sve!!!

Fama o tome da su muskarci vezani za roditelje (pre svega majke) je decja igrarija u poredjenju sa odnosom majka cerka (posebno kad dodje unuce), kada setate gradom obratite na paznju na dve zenske osobe (jedna starija, jedna mladja)  koje guraju kolica - ono ste ce vas frapirati je slicnost te dve osobe u 90% slucajeva - to su majcica i njena cerkica.  Njih dve ce se pokaciti na "krv i noz", a vec za sat vremena ce cerkica upijati mamine mudrosti.

Jedna mala digresija u vezi cigareta.  Zasto matora stoka NE MOZE da shvati da duvanski dim unistava zdravlje njihovih unucice koje "toliko vole"? Moja tasta kada je tu duvani na terasi, a za tasta nisam siguran (mada i ona mi je sumnjiva posebno kada ja nisam tu).  Ali poenta je u tome da oni to rade zbog toga sto sam vise puta na fin i manje fin nacin stavio do znanja da u mene duvaju dim ako zele, ali da dete postede, a ne zbog toga sto stvarno veruju u to da mu mogu naskoditi!

U potpunosti razumem tvoje probleme, ali ako je tvoj odnos sa zenom takav kakvim ga predstavljas onda ti nemas neresiv problem.  



IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.52
mob
Apple iPhone SE 2020
Ma, treba unistiti sve zene...
Tako bi bilo lakse...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 13134
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
Имала сам ја једну познаницу из паркића.
Стално је долазила у комплету са мајком, да заједно чувају једно дете.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 268
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
U pravu si Simijon, mislim da sam i ja napravio neke greške. Odnosno, mi. Nismo pravilno procenili.

Taštu smo zvali da nam pomogne, posle dve nedelje mi se činilo da je još gore i teže. Sad znam, i to nije samo moj zaključak, da: prvo, ona fizički nije više sposobna da se stara o detetu; drugo, da nismo sigurni da je zbog njenog zdravlja to i bezbedno; treće, da ona ne razume naše potrebe i da su joj njene potrebe najvažnije.

To o zameni nekretnina možda nebi bila loša ideja.

Hm...sve vreme se u vreme Božićnog posta pomalo preispitujem i pokušavam da shvatim svoje emocije. Zato se sad i osvrćem na ovaj deo tvoje poruke, eto kada ti kažeš baba to mi ružno zvuči, a ja to kažem samo da bih ilustrovao njenu želju da živi životom koji nije u skladu sa njenim godinama.  Imam ja izuzetno poštovanje prema njoj.

I što se tiče ženinog rasporeda, potpuno si u pravu, ja sam stvarno uskakao za sve. Više sam se ja nudio nego što je ona tražila. Jako je, izuzetno je volim. Sve što radim sa njom je za mene ljubav, pa i taj rad. A i jednostavno želim da ga završi sada kada je već pri kraju kako bi smo imali više vremena za sebe i uživali u plodovima svog truda.

Bitno je to shvatiti i bez viška emocija napraviti neki korak.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 268
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Ja sam inače malo kurčevit, pa moram da kontrolišem svoje postupke.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 24
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
Za dobar odnos je potrebno:

- Ako tvoja tasta zivi DALEKO (pojam koji oznacava razdaljinu zbog koje ona posle posete ne moze svojoj kuci na spavanje), onda ta udaljenost treba da bude tolika da finansijski efekat cestih poseta onemoguci iste (Novi Zeland, Australija, Kanada)!
- Tasta zivi BLIZU (pojam koji oznacava razdaljinu zbog koje ona posle posete moze svojoj kuci na spavanje), onda ta udaljenost treba da bude barem tolika  da za dolazak u posetu, od obuce treba da koristi nesto vise od kucnih papuca!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Nokia N97
 Smile zoki se bash uneo u problematiku ...
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 24
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
Tema mi je na zalost vrlo, vrlo, vrlo bliska, pa nisam odeleo da se ne ukljucima, uzdrzacu se od daljih komentara!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 268
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Smori te to kad ti neko stalno dosađuje. Ja sad moram da se kontrolišem da je ne krnem glavom čim je vidim. Ne valja trpeti ta sranja. Mogu ja i da idem da se viđam sa društvom, da se vratim sportu... Da se zajebavam, pa nek oni imaju svoj mir. Jebo takvu porodicu, ode onda to u kurac.

Celu noć nisam oka sklopio, sve vreme sam razgovrarao sa ženom i mnogo mi je lakše kada znam da imam njeno razumevanje. Posebna je stvar što sam sa taštom imao već  konflikt koji je bio baš ozbiljan.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 09:38:06
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.