Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: World of WarCraft-Molim vas pomozite!  (Pročitano 2198 puta)
07. Dec 2008, 03:29:38
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3881
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
 Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Znam da postoje teme za WoW ali meni trebaju prosti odgovori(bar ja tako mislim).
-Koliko kosta mesecna pretplata na WoW(bilo koji ali ciljam na poslednji deo)
-Kako se placa?
-Da li postoje neke nagrade u igri(tipa:ko je najbolji ili nesto slicno)?
-Kakava je razlika izmedju piratskih i originalnog WoW servera?
-Neka mi neko kaze sta je toliko posebno pa da su se svi zarazili?
Ovo sigurno znaju oni koji redovno igraju WoW odnosno WoW-ovci.
Imam zelju da igram igru ali neznam puno o njoj pa mi pomozite.
Odgovorite na moja pitanja Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Molim vas
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol
Poruke 7773
Zastava Kurcheva Glava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
2500 za 2 meseca
kupuju se pre paid kartice koje imas svugde da kupis ( u svakoj pc radnji)
nista van igre, jedino da prodas account
razlika je u tome sto je xp rate mnogo veci na krekovanim serverima i svi imaju najbolji gear na kraju dok se bagovi ne ispravljaju kao na originalnom. max lvl heroj na originalu ti vredi nesto, dok su na piratu svi max lvl za 2 dana...
veruj mi da ne znam, ja prodajem akaunt (ako si zainteresovan, javi se. ispasce ti jeftinije nego da kupujes nov account).
« Poslednja izmena: 07. Dec 2008, 03:40:15 od OrpheuS »
IP sačuvana
social share
I got banned for having a common sense.
Common sense... Not as common as you might think.
Sta smo danas naucili? Filmovi se dele na umetnicke i filmove za opustanje. Nema losih filmova, to je laz, plod fikcije.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Aj em d best!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2800
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Samsung ZM60
sobzirom na ogromnu popularnost igre zaista je tesko ovoliko ne znati ... ali svaka cast
IP sačuvana
social share
Ich tu dir weh....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3881
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Ja mislim da je preskupo 2500 za 2 meseca(bolje kupis PS3 igru).
Ali ima i ko to da placa,nego ako je toliko dobra igra i preko milion igraca igra tu igru zasto je toliko skupo.
Samo hoce ovi iz blizzarda sto vise da trljaju dolarima guzicu,a uopste ne misle na igrace.
Nisam zainteresovan za kupovinu(sigurno imas burning crusade)a neznam da li bi je igrao ceo dan(mozda se navucem,zarazim,postanem zavistan)
Bolje igras dotu,dday...i frozen nego platiti toliko,opet kazem mozda uzmem jedanput i za ono dz vreme se zarazim Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Taking n00bs to school since 1985

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 2490
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Nokia 3120
Ja mislim da je preskupo 2500 za 2 meseca(bolje kupis PS3 igru).
Ali ima i ko to da placa,nego ako je toliko dobra igra i preko milion igraca igra tu igru zasto je toliko skupo.
Samo hoce ovi iz blizzarda sto vise da trljaju dolarima guzicu,a uopste ne misle na igrace.
Nisam zainteresovan za kupovinu(sigurno imas burning crusade)a neznam da li bi je igrao ceo dan(mozda se navucem,zarazim,postanem zavistan)
Bolje igras dotu,dday...i frozen nego platiti toliko,opet kazem mozda uzmem jedanput i za ono dz vreme se zarazim Smile

Suzdrzavao sam se da komentarisem na ovo ali je to jednostavno protiv moje pridore.

Ti moj prijatelju si..... pa recimo samo da si nesto. Sta je preskupo oko 2500 za 2 meseca? Da siguran sam da je preskupo nekome ko verovatno dobija 500 dinara nedeljno da bi mogao da kupi bananicu i cokoladno mleko na velikom odmoru. 2500 din na 2 meseca se prevodi u 40 dinara dnevno.... ako to neko ne moze pod izgovorom da je skupo da skupi (pored svih ostalih troskova normalnog zivota) za nesto sto ce mu pruziti makar 4 sata zadovoljstva nedeljno onda ne treba ni da poseduje nesto vise od doticnog PS3 koji velicas.....

P.S.

NE + Glagol se pise odvojeno
« Poslednja izmena: 07. Dec 2008, 13:04:40 od Ironic »
IP sačuvana
social share
My gaming career:

World of Warcraft: Ironic lvl85 Human Warrior - Leading the charge against the Horde day in day out.
Warhammer Age of Reckoning: Stole R40 RR66 Empire Witch Hunter - Enforcing Sigmar's Justice one burnt witch at a time.
Global Agenda: SixtySix lvl50 Assault - 10 000 rounds per minute of pure heavenly bliss.
Age of Conan: Mrshbre lvl80 Aquilonian Ranger - Sniping away from a Kheshatta hill near you.
Runes of Magic: Milosh lvl45/35 Human Rogue/Scout - Born to hunt PK's, forced to grind XP.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 6809
Zastava Beograd,Vozdovac, Brace Jerkovic
OS
MacOS X
Browser
Mozilla AppleWebKit 525.2
mob
Nokia Neka stara nokia
sobzirom na ogromnu popularnost igre zaista je tesko ovoliko ne znati ... ali svaka cast
mnogo se pravis pametan...po tvojoj logici svi bi trebali da znaju za wow,jer ga mnogo ljudi igra... Smile
Ja mislim da je preskupo 2500 za 2 meseca(bolje kupis PS3 igru).
Ali ima i ko to da placa,nego ako je toliko dobra igra i preko milion igraca igra tu igru zasto je toliko skupo.
Samo hoce ovi iz blizzarda sto vise da trljaju dolarima guzicu,a uopste ne misle na igrace.
Nisam zainteresovan za kupovinu(sigurno imas burning crusade)a neznam da li bi je igrao ceo dan(mozda se navucem,zarazim,postanem zavistan)
Bolje igras dotu,dday...i frozen nego platiti toliko,opet kazem mozda uzmem jedanput i za ono dz vreme se zarazim Smile
bolje kupiti ps3 igru...a da dajes 50 iljada za ps3,to nema veze...
jeste,2500 je mnogo...mnogo,ako dajes za igricu...ali moze se skupiti...pa ti sad razmisli,da li zelis da placas da igras igricu,ili ne...
ako zelis,oko 1000 kosta prvobitna igrica,bez ikakvih ekspanzija,i sa njom mozes da uzmes 40 dana besplatnog igranja...ako ti se svidi,igraj,ako ti se ne svidi,nemoj...
a mozes skupiti 1000 din,jos je i dinar pao,pa zameni eure  Smile



EDIT...
zasto si pravio novu temu,kad vec imaju dve,i jos 1000 help tema...
mogao si lepo da pitas ovde http://forum.burek.com/index.php/topic,241835.0.html ...
« Poslednja izmena: 07. Dec 2008, 13:33:32 od ColdOne »
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4500
Zastava Šabac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Samsung Z-400
IP sačuvana
social share

                             


Ja znam klince koji su iskipovali kevu i caleta iz prikolice zajedno sa par tona kukuruza,zatrpali ih  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


offline

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10595
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
@Vandemon
odgovore na pitanja 1,2 i 3 si lako mogao da nadjes Google pretragom ili jos bolje - posetom oficijelnog sajta igre
World of Warcraft ne igra mali broj ljudi kao sto ti se mozda cini, trenutna brojka se vrti oko 12 miliona. Zarazno je naravno, isto kao i Diablo 2 i uostalom sve sto Blizzard napravi.

A da, prosecna PS3 igra kosta 4000-5000 dinara (6 hiljada ako je tek izasla) i moze te zabaviti do 30-ak sati u singleplayeru (u slucaju duzih RPG-ova) ili dok ti ne dosadi u multiju.

Ako vec toliko ne mozes da se odlucis uradi sledece - kupi u bilo kojoj gaming prodavnici 14 day trial za 200 dinara ili se registruj na zvanicnom (evropskom) sajtu igre i downloaduj klijent sa Blizzardovog serera.
IP sačuvana
social share
And from that day forward, anytime a bunch of animals are together in one place it's called a ZOO...  Unless it's a farm!


Le gâteau est un mensonge
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


disconnected from server !

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 644
Zastava Somewhere on the Net..
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.18
mob
Nokia N95 8GB
oh noes!admin's gonna lock this thread!
IP sačuvana
social share
O_o
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Aj em d best!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2800
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Samsung ZM60
sobzirom na ogromnu popularnost igre zaista je tesko ovoliko ne znati ... ali svaka cast
mnogo se pravis pametan...po tvojoj logici svi bi trebali da znaju za wow,jer ga mnogo ljudi igra... Smile
Ja mislim da je preskupo 2500 za 2 meseca(bolje kupis PS3 igru).
Ali ima i ko to da placa,nego ako je toliko dobra igra i preko milion igraca igra tu igru zasto je toliko skupo.
Samo hoce ovi iz blizzarda sto vise da trljaju dolarima guzicu,a uopste ne misle na igrace.
Nisam zainteresovan za kupovinu(sigurno imas burning crusade)a neznam da li bi je igrao ceo dan(mozda se navucem,zarazim,postanem zavistan)
Bolje igras dotu,dday...i frozen nego platiti toliko,opet kazem mozda uzmem jedanput i za ono dz vreme se zarazim Smile
bolje kupiti ps3 igru...a da dajes 50 iljada za ps3,to nema veze...
jeste,2500 je mnogo...mnogo,ako dajes za igricu...ali moze se skupiti...pa ti sad razmisli,da li zelis da placas da igras igricu,ili ne...
ako zelis,oko 1000 kosta prvobitna igrica,bez ikakvih ekspanzija,i sa njom mozes da uzmes 40 dana besplatnog igranja...ako ti se svidi,igraj,ako ti se ne svidi,nemoj...
a mozes skupiti 1000 din,jos je i dinar pao,pa zameni eure  Smile



EDIT...
zasto si pravio novu temu,kad vec imaju dve,i jos 1000 help tema...
mogao si lepo da pitas ovde http://forum.burek.com/index.php/topic,241835.0.html ...
mrsko mi da editam samo cu boldovati....

znas kolko mi je pun kurac vise retarda koji ovoliko nemaju pojma o zivotu i svemu ostalom , pored interneta na kom postoji sve, i za sve to treba manje vremena da se sazna nego sto treba da se spamuje forum sa onakvim nebulozama...

i posle onolikom pizdenja kako mu se igra wow i POMOZITE MOLIM JA VAS OCU IGRAM< ALI NE ZNAM KUCAM I POKRENEM IGRA DAJTE HACK I PIRAT...

mislim /gtfo
IP sačuvana
social share
Ich tu dir weh....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.