Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 22:01:18
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Mali, slatki gestovi  (Pročitano 2925 puta)
03. Dec 2008, 12:00:49
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0


Često se priča o tome kako postoje mnogobrojni sitni gestovi kojima možete pokazati ljubav voljenoj osobi, ali se nešto ređe pomene konkretno o kakvim gestovima se radi. Koji je to sitan gest koji bi baš vašem partneru ili partnerki mnogo značio mi, naravno, ne možemo znati, ali evo nekih primera iz stvarnog života, pa vam to može dati neku ideju.

1. On se uvek probudi žedan usred noći. Njegova supruga to zna, pa mu pred spavanje ostavi, na noćnom stočiću s njegove strane kreveta, veliku čašu vode, nešto što on sam zaboravlja da uradi.

2. Ona voli kafu spremljenu na tačno takav-i-takav način. I on joj redovno skuva takvu kafu, uvek je potrefi baš po njenom ukusu - a sam čak i ne pije kafu.

3. Njoj se neretko dešava da preko radija čuje neku pesmu koja joj se dopada. Pomene je svom suprugu i pita ga da li je ranije čuo tu stvar, i on joj vrlo brzo preko Interneta nađe baš tu pesmu. To joj govori da on razume njenu ljubav prema muzici, i da će se potruditi da joj pruži ono što joj puno znači, računajući i na njenu najnoviju omiljenu pesmu.

4. Četiri puta je ostajala u drugom stanju (i rodila četvoro zdrave dece), i u toku svake trudnoće imala je jake jutarnje mučnine, jedino što je bila u stanju da pojede bili su posebni sendviči koje joj je suprug pripremao. Svakog jutra, pre nego što ode na posao, ostavio bi joj pored kreveta pun tanjir sendviča, i tako joj bar malo olakšao teške trenutke.

5. Suprug joj sa svakog poslovnog puta donese nešto, uglavnom razglednice iz mesta u kome je bio (ona skuplja razglednice). To joj mnogo znači, jer zna da on misli na nju i dok je na putu.

6. On redovno džogira, i često u jednoj od patika, pre nego što je navuče, nađe neku sitnicu koju mu je supruga ostavila - nov par čarapa, znojnicu, tubicu kreme sa zaštitnim faktorom... To ga uvek navede da se osmehne i da pokuša da i on smisli nešto tako simpatično čime bi je iznenadio.


Izvor: Krstarica
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0


7. Kad god nekud putuje, on pokuša da pronađe neku vrstu hrane koja u nazivu ima nešto što bar liči na ime njegove supruge, i to joj donese s puta. Ona s nestrpljenjem iščekuje i njegov povratak, i da vidi šta je ovog puta pronašao. I, kad god on putuje, spakuje mu i neku od igračkica koje koristi njihov pas, pa on ima osećaj da je poneo sa sobom malecki deo njihovog domaćinstva.

8. On joj redovno kupuje hranu za koju zna da je voli, pamti detalje kao što je to koja joj je omiljena čokoladica, ili to da najviše voli voćni jogurt s višnjama. Ona, sa svoje strane, zna da on voli da bude među prvima koji će probati neki novi slatkiš koji se pojavio u prodavnicama, pa uvek prilikom nabavke namirnica gleda da li se pojavilo nešto novo, i to mu kupi (ako to finansijski mogu sebi da dozvole, naravno).

9. Ona je počela time što je na parčetu papira napisala kako se divno oseća jer je u drugom stanju i jer zasnivaju porodicu, i ostavila taj papir u njegov novčanik. Na istom papiru joj je odgovorio i ostavio taj papir u njenoj kutiji za nakit. Stigli su do četvrtog lista papira (prethodni su sasvim ispisani) i nastavljaju da ostavljaju poruke jedno drugom.

10. Ona mu šalje lepe SMS porukice. Nije mu toliko bitno šta mu tačno napiše, već što uprkos svim obavezama nađe vremena da smisli i pošalje mu neku lepu poruku.

11. Kad god zna da on ima težak dan na poslu, ona mu pošalje mejl u kome je "volim te" kopirano veliki broj puta. To ga uvek oraspoloži i da mu snagu da se nekako izbori s problemima.

12. Ako treba da putuje poslom, on svuda po kući izlepi poruke kao: "Volim te", "Ne zaboravi da uključiš alarm, želim da budeš bezbedna", "Pospi so na zaleđeni prilaz, ne želim da padneš i povrediš tu svoju slatku guzu"... To čini da ona oseća da on brine o njoj čak i kada nije tu.


Izvor: Krstarica
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0


13. Kad god je na putu, on joj pošalje razglednicu koja ima neko posebno značenje za njih dvoje, neku sa životinjom koju ona voli, prizorom koji bi je nasmejao i slično. Ona njemu putem hotelskog faksa pošalje neku lepu poruku koju mu onda osoblje gurne ispod vrata sobe, i to bude jedna od prvih stvari koje vidi kad se probudi.

14. On ustaje pre nje, i uvek se oblači u drugoj sobi da je ne bi probudio. Ona uvek na vreme napuni njegov ormarić u kupatilu neophodnim stvarima, pa mu se ne dešava da ostane bez paste za zube, pene za brijanje, dezodoransa...

15. Ona mrzi peglanje. On to zna i preuzeo je peglanje na sebe.

16. Svako veče pre nego što odu na spavanje, kažu jedno drugom šta je ono drugo uradilo a da im je to značilo. Recimo: "Napravila si odličnu večeru", "Okupao si decu i smestio ih na spavanje"... Time pokazuju da su primetili šta je sve voljena osoba uradila, kao i da to cene.

17. Imaju različit pristup parkiranju kola; kad ih ona vozi, uparkira ih i ujutro vozi unazad, a on više voli da ih parkira tako da ujutro može odmah da vozi napred. Nekoliko puta se desilo da on ujutro, iako je ona dovezla kola prethodne večeri, zatekne automobil parkiran onako kako on voli, jer je ona znala da će ih on ujutro uzeti.

18. Svake nedelje ujutru on ustaje pre nje i priprema palačinke, koje onda čekaju u rerni dok i ona ne ustane, pa zajedno doručkuju. Ona se od toga oseća maženo i paženo, naročito jer u toku radne nedelje obično za doručak uzimaju nešto što kupe usput, poput peciva iz pekare.

19. Ona mu kaže da ga voli kad god joj padne na pamet da to učini, bilo da kupuju namirnice u supermarketu, ili su u bioskopu, ili... To mu govori da joj puno znači i čini ga srećnim.

20. On voli da igra basket s prijateljima. Kad se vrati kući, ona ga uvek pita kako je bilo, koliko je koševa dao, da li se lepo proveo i slično. On zna da nju košarka ne zanima, i ceni to što se ona interesuje za nešto što njemu znači.

21. Kad god on stigne kući s posla, ona vikne: "Tata je stigao!", i njihova deca se sjure, nasmejana, da ga pozdrave, neretko i da ga izgolicaju. To čini da se oseća voljenim i srećnim sa svojom porodicom.


Izvor: Krstarica
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.62
mob
Apple iPhone 6s
Definitivno se slazem da zivot cine male stvari i da mnogo pomazu vezi da uspe...

U velikim stvarima ljudi se pokazuju onakvima kakvi bi hteli da budu, a u malim onakvim kakvi jesu.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 



mene je skoro odusevio jedan decko bas takvim malim gestom- dok smo bili u restoranu ja sam trazila da mi zamene casu za vino(ne volim da
pijem iz velike balonke),on je to izgleda zapamtio i kad smo bili kod njega otisao je u kuhinju i nikad da se vrati , ja podjem da vidim sta se
desava , a on pretura po vitrinama i kaze ; Ma nemam nigde male vinske case ,a znam da ne volis ove velike ! Smile
ja sam se samo znacajno nasmejala  Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1620
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11;
lolana evo za tebe jedan mali cvetić  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by ziledin: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 



 moze ako je kala ?! Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1620
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11;

 moze ako je kala ?! Smile

može i to ljubavi  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by ziledin: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
Baš lepo što se tako volEte, ali možete nastaviti na pp. Wink
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 



bambi , hvala na malom slatkom gestu -mi to volemo  Smile Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 22:01:18
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.108 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.