Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 00:34:29
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Heroin  (Pročitano 26360 puta)
03. Dec 2008, 02:13:56
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1620
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11;
Heroin je droga koja se sve česće koristi. Ona se od drugih droga izdvaja po tome što izaziva tešku fizičku i psihičku zavisnost, a u poslednje vreme po tome što je sve čistiju i jeftiniju možemo naći na ulici.Zato me zanima koji su po vama najbolji metodi pristupa onima koji koriste ovu drogu, koji su najbolji načini lečenja, koja su vaša iskustva sa zavisnicima, a možda neko od njih može i sam da nam kaže nešto o tome ukoliko je imao iskustva!?
IP sačuvana
social share
Edit by ziledin: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
ako je neko uzeo prvi put onda ti ne vredi da mu govoris stetno je lose je po tebe i ostale gluposti ... postoje samo dva leka konstantno zajebavanje od strane svih ortaka ili da ubijes boga u njemu kad se uradi pa ce posle da se opameti Smile
« Poslednja izmena: 03. Dec 2008, 02:38:29 od Orfanelin »
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1620
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11;
ako je neko uzeo prvi put onda ti ne vredi da mu govoris stetno je lose je po tebe i ostale gluposti ... postoje samo dva leka konstantno zajebavanje od strane svih ortaka ili da ubijes boga u njemu kad se uradi pa ce posle da se opameti Smile

a ako je duže vreme narkoman, zavisnik, koji se upropastio?
IP sačuvana
social share
Edit by ziledin: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Aj em d best!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2800
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Samsung ZM60
ja prestajem upravo da igram world of warcraft .... mogu reci da ta odvikavanja i nisu bas laka .... Smile
IP sačuvana
social share
Ich tu dir weh....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 3336
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
ako je neko uzeo prvi put onda ti ne vredi da mu govoris stetno je lose je po tebe i ostale gluposti ... postoje samo dva leka konstantno zajebavanje od strane svih ortaka ili da ubijes boga u njemu kad se uradi pa ce posle da se opameti Smile

a ako je duže vreme narkoman, zavisnik, koji se upropastio?


vecina onih koje sam ja znao a bili su godinama na dopu vise nema Smile
ili su se predozirali ili su digli ruku na sebe Smile
ne znam ni jednoga koji se uspesno izlecio od tog sr.......a
probali smo da im pomognemo ,al sve je to bilo bezuspesno,sve se svodilo na laka obecanja,i brzo su se vracali starom nacinu zivota Smile
IP sačuvana
social share
Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
meni se jedan poznanik mogu mozda reci i dobar drug ubio pre par meseci 15 dana posle skidanja se heroina  Smile

kad se navuce vrlo je tesko da se skine ali moguce je u odgovarajucim ustanovama Wink ali treba mnogo volje i truda od strane prijatelja i posebno porodice !! Porodica tu treba da odigra kljucnu ulogu.... Da ga ne izlaze stresovima, da ne pada u vatru ako pocne da izvoljeva ili da prica gluposti i tako Smile Nije to nikako jednostavno ali moze da se uspe Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 5501
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Uh... Odvikavanje je skoro nemoguce...
Poznavala sam osobu koja je konzumirala heroin. Kazem poznavala, jer danas zaista ne znam sta je sa njim.
Bio mi je dobar drug, ne mogu reci najbolji, ali mi je znacio. Uvekk je imao puno poverenja u mene i sve mi govorio.
Culi smo se cesto i vidjli s vremena na vreme, a onda je odjednom nestao potpuno.
Jedne noci me je pozvao i zamolio me da se vidimo. Secam se da je bilo kasno i da mi se nije izlazilo iz kuce, ali nesto u njegovom galsu mi je govorilo da treba da se nadjem sa njim. I tako je i bilo. Rekao mi je da se leci od heroina, da je postao zavisnik za 7 dana, da su mu svi okrenuli ledja i da nema nikog sem roditelja koji su ga i poslali na lecenje. Zamolio me je da mu ponekad posaljem neku poruku, ili da pristanem da razgovaram sa njim kada mu je to potrebno jer nije jos prevazisao psihicku zavisnost. Zaista u tom trenutku nisam znala sta da kazem. Ostavio me je bez reci, ipak na kraju sam odlucila da pokusam da mu pomognem. I to je trajalo neko vreme... Dva meseca bi se lecio, a zatim ponovo uzeo, i tako u krug nekoliko puta... Shvatila sam da je sav moj trud uzaludan, i da ne mogu da mu pomognem, ali bilo mi je jako tesko da mu okrenem ledja u trenutku kada je preklinjao da se bar javim na telefon.
Poslednji put kada smo kontaktirali lecio se 3 meseca, i bila sam ubedjena da ce ovaj put uspeti da se izvuce, da bi me te noci pozvao i trazio mi da mu pozajmim 50e... Svasta sam mu rekla, izvredjala ga i rekla mu da obrise moj broj za uvek.
Tako je i bilo vise se nije javio nikada, niko ne zna gde je i sta je sa njim.
Iako sumljam, u dubini duse nadam se da je istrajao u lecenju i da je daleko odavde dobro.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
navukao se za sedam dana ? Smile

IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
HTC Wildfire S
Ona se od drugih droga izdvaja po tome što izaziva tešku fizičku i psihičku zavisnost
Smile

Stvarno ne razumem zasto si izdvojio samo heroin. Dejstva su razlicita, posledice su iste... kod svih droga iz te grupe narkotika...
« Poslednja izmena: 03. Dec 2008, 11:40:28 od WhiteGoa »
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.52
mob
Apple iPhone SE 2020
meni se jedan poznanik mogu mozda reci i dobar drug ubio pre par meseci 15 dana posle skidanja se heroina  Smile

kad se navuce vrlo je tesko da se skine ali moguce je u odgovarajucim ustanovama Wink ali treba mnogo volje i truda od strane prijatelja i posebno porodice !! Porodica tu treba da odigra kljucnu ulogu.... Da ga ne izlaze stresovima, da ne pada u vatru ako pocne da izvoljeva ili da prica gluposti i tako Smile Nije to nikako jednostavno ali moze da se uspe Smile

Sam pao, sam se udario...

Ovo je jedna od onih situacija kada za neciju sudbinu ne mogu da se krive roditelji... vaspitanje... porodica... sta god... Drustvo donekle, ali prijatelje i poznanike sami biramo...
Mislim da su bolesti zavisnosti stvar izbora... hoces ili neces...
Niko te ne tera...
Problem je i taj sto narkomani i ostali ovisnici mrcvare svoje porodice... i na kraju ocekuju pomoc...
Pomoc dobijaju, ali oni traze i resenje... tj. da neko taj problem iznese umesto njih... to me dovodi do toga da mislim da su to duboko sebicne i nezrele osobe... "Ja, ja i samo ja... Vi se jebite!"

Inace... moj omiljeni izgovor za narkomaniju je - osetljive duse...
Pa, majku mu njegovu... gledala sam kako neke zaista osetljive duse odrastaju preko noci suocene sa stvarnim zivotnim problemima (npr. gubitak roditelja), pa nesto ne vidim da su posle perioda tuge i borbe postali narkomani...  Smile
I da ponovim, da ne bude zabune... osetljive osobe, mozda i malo razmazene koje nisu imale vecih zivotnih problema, o kojima je neko vodio brigu... ne neki supermeni...

« Poslednja izmena: 03. Dec 2008, 11:44:36 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 00:34:29
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.