Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Igre u kojima ima S R B I J A  (Pročitano 36238 puta)
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.62
U GTA IV glavni lik je Srbin i povremeno govori srpski.
Ne glavni lik u GTA 4 he hrvat Niko Belic citao sam o tome i biografija lika je ta da dolazi sa balkana tacnije iz htvatske i da je ratni veteran



Citat
Posle avantura u Vice Cityu i San Andreasu, Grand Theft Auto IV se vraća korenima. Liberty City, umetnički stilizovano/demonizovana varijanta Njujorka predstavlja novi početak za najupečatljivijeg junaka iz bilo koje GTA igre. Niko Belić, ilegalni emigrant sa brdovitog Balkana, dolazi u novi svet na nagovor Romana Belića, brata od strica, čije su lovačke priče o bogatstvu, limuzinama, kešu i lakim ženama pogodile žicu veterana sukoba sa prostora bivše Jugoslavije. Goruće pitanje koje će postaviti svaki lokalni igrač jeste sledeće: da li je Niko Srbin (najpoznatiji Srbin posle Nikole Tesle, sudeći po uspehu igre), Hrvat ili nešto treće? Demijurzi iz Rockstar Gamesa su ovu činjenicu toliko zamumuljili da ni nama, posle šesdesetočasovne avanture, kompletiranja igre, obaveznih i opcionih misija, traženjem easter eggova i kopanja po in-game i pravom Internetu, odgovor nije sasvim jasan.

Momak se preziva Belić, što sugeriše na Srbina (ne hrvatski Bjelić, niti crnogorski Bijelić); rođak se zove Roman, što je indikacija Hrvata; majka mu se zove Milica (što ćete saznati iz emaila koji ćete dobiti iz „old country”), što nas vraća na stavku 1; Niko je posle rata radio u trgovačkoj mornarici, što sugeriše da je živeo blizu primorja; u story flashbackovima spominje svoje selo, što u korelaciji sa primorjem može da podrazumeva Hercegovinu, Dalmaciju, Krajinu, ili čak Gorski Kotar (što je manje verovatno zbog spaljenih kuća o kojima priča)... Naposletku, Niko je možda skraćeno od Nikola, a možda je u pitanju clever skraćenica koja asocira na nekog ko je niko i ništa, nobodyja koji je došao preko okeana da započne novi život... Tokom igre, Niko i Roman će povremeno razmenjivati rečenice na „srpskohrvatskom” (ili hrvatskosrpskom, ako više volite), koje artificijelnim naglaskom sugerišu na anglosaksonskog glumca koji je imao groznih problema pri akcentaciji. Sve u svemu, naš gut feeling sugeriše na gubitnika sa crnogorskohrvatske granice, brđana i srpskohrvatskog mešanca koji je živeo u okolini Dubrovnika, a vi ovu tezu možete da prihvatite ili odbacite po volji.

Мислим да су у Свет Компјутера најбоље објаснили ситуацију.
« Poslednja izmena: 28. Nov 2008, 11:04:05 od Ghost »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 590
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
Medieval 2 total war
mod Chivalry II - The Sicilian Vespers
Takodje se pravi Tsardoms mod koji pravi nasa ekipa (sa ovih prostora svi pomalo) koja se fokusira na Srbiju,pogledajte na www.twcenter.net
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
HTC Wildfire S
Commandos: Beyond the Call of Duty

Nije Srbija vec Jugoslavija ali desava se u Beogradu.  Smile Tacnije u zooloskom vrtu za one koji se ne secaju...
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Aquarius
Pol
Poruke 6942
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
Commandos: Beyond the Call of Duty

Nije Srbija vec Jugoslavija ali desava se u Beogradu.  Smile Tacnije u zooloskom vrtu za one koji se ne secaju...

Bravo! Kada se setim samo koliko sam puta igrao taj nivo i igru uopste.Samo mi zao sto tada nisam razumevao engleski pa nisam kapirao sta prica onaj lik pre pocetka misije. Samo se secam reci Okjupajd jugoslavija end Belgrejd.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Google Chrome 0.4.154.25
mob
Tel.Me Your.Number
U GTA IV glavni lik je Srbin i povremeno govori srpski.
Ne glavni lik u GTA 4 he hrvat Niko Belic citao sam o tome i biografija lika je ta da dolazi sa balkana tacnije iz htvatske i da je ratni veteran



Citat
Posle avantura u Vice Cityu i San Andreasu, Grand Theft Auto IV se vraća korenima. Liberty City, umetnički stilizovano/demonizovana varijanta Njujorka predstavlja novi početak za najupečatljivijeg junaka iz bilo koje GTA igre. Niko Belić, ilegalni emigrant sa brdovitog Balkana, dolazi u novi svet na nagovor Romana Belića, brata od strica, čije su lovačke priče o bogatstvu, limuzinama, kešu i lakim ženama pogodile žicu veterana sukoba sa prostora bivše Jugoslavije. Goruće pitanje koje će postaviti svaki lokalni igrač jeste sledeće: da li je Niko Srbin (najpoznatiji Srbin posle Nikole Tesle, sudeći po uspehu igre), Hrvat ili nešto treće? Demijurzi iz Rockstar Gamesa su ovu činjenicu toliko zamumuljili da ni nama, posle šesdesetočasovne avanture, kompletiranja igre, obaveznih i opcionih misija, traženjem easter eggova i kopanja po in-game i pravom Internetu, odgovor nije sasvim jasan.

Momak se preziva Belić, što sugeriše na Srbina (ne hrvatski Bjelić, niti crnogorski Bijelić); rođak se zove Roman, što je indikacija Hrvata; majka mu se zove Milica (što ćete saznati iz emaila koji ćete dobiti iz „old country”), što nas vraća na stavku 1; Niko je posle rata radio u trgovačkoj mornarici, što sugeriše da je živeo blizu primorja; u story flashbackovima spominje svoje selo, što u korelaciji sa primorjem može da podrazumeva Hercegovinu, Dalmaciju, Krajinu, ili čak Gorski Kotar (što je manje verovatno zbog spaljenih kuća o kojima priča)... Naposletku, Niko je možda skraćeno od Nikola, a možda je u pitanju clever skraćenica koja asocira na nekog ko je niko i ništa, nobodyja koji je došao preko okeana da započne novi život... Tokom igre, Niko i Roman će povremeno razmenjivati rečenice na „srpskohrvatskom” (ili hrvatskosrpskom, ako više volite), koje artificijelnim naglaskom sugerišu na anglosaksonskog glumca koji je imao groznih problema pri akcentaciji. Sve u svemu, naš gut feeling sugeriše na gubitnika sa crnogorskohrvatske granice, brđana i srpskohrvatskog mešanca koji je živeo u okolini Dubrovnika, a vi ovu tezu možete da prihvatite ili odbacite po volji.

Мислим да су у Свет Компјутера најбоље објаснили ситуацију.

"Tokom igre, Niko i Roman će povremeno razmenjivati rečenice na „srpskohrvatskom” (ili hrvatskosrpskom, ako više volite), koje artificijelnim naglaskom sugerišu na anglosaksonskog glumca koji je imao groznih problema pri akcentaciji."

Ahahahha ovo nisam znao Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Oklop mač i mantija u duši nam Vizantija!!!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1530
Zastava Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung SGH-E250
U GTA IV glavni lik je Srbin i povremeno govori srpski.
Ne glavni lik u GTA 4 he hrvat Niko Belic citao sam o tome i biografija lika je ta da dolazi sa balkana tacnije iz htvatske i da je ratni veteran



Citat
Posle avantura u Vice Cityu i San Andreasu, Grand Theft Auto IV se vraća korenima. Liberty City, umetnički stilizovano/demonizovana varijanta Njujorka predstavlja novi početak za najupečatljivijeg junaka iz bilo koje GTA igre. Niko Belić, ilegalni emigrant sa brdovitog Balkana, dolazi u novi svet na nagovor Romana Belića, brata od strica, čije su lovačke priče o bogatstvu, limuzinama, kešu i lakim ženama pogodile žicu veterana sukoba sa prostora bivše Jugoslavije. Goruće pitanje koje će postaviti svaki lokalni igrač jeste sledeće: da li je Niko Srbin (najpoznatiji Srbin posle Nikole Tesle, sudeći po uspehu igre), Hrvat ili nešto treće? Demijurzi iz Rockstar Gamesa su ovu činjenicu toliko zamumuljili da ni nama, posle šesdesetočasovne avanture, kompletiranja igre, obaveznih i opcionih misija, traženjem easter eggova i kopanja po in-game i pravom Internetu, odgovor nije sasvim jasan.

Momak se preziva Belić, što sugeriše na Srbina (ne hrvatski Bjelić, niti crnogorski Bijelić); rođak se zove Roman, što je indikacija Hrvata; majka mu se zove Milica (što ćete saznati iz emaila koji ćete dobiti iz „old country”), što nas vraća na stavku 1; Niko je posle rata radio u trgovačkoj mornarici, što sugeriše da je živeo blizu primorja; u story flashbackovima spominje svoje selo, što u korelaciji sa primorjem može da podrazumeva Hercegovinu, Dalmaciju, Krajinu, ili čak Gorski Kotar (što je manje verovatno zbog spaljenih kuća o kojima priča)... Naposletku, Niko je možda skraćeno od Nikola, a možda je u pitanju clever skraćenica koja asocira na nekog ko je niko i ništa, nobodyja koji je došao preko okeana da započne novi život... Tokom igre, Niko i Roman će povremeno razmenjivati rečenice na „srpskohrvatskom” (ili hrvatskosrpskom, ako više volite), koje artificijelnim naglaskom sugerišu na anglosaksonskog glumca koji je imao groznih problema pri akcentaciji. Sve u svemu, naš gut feeling sugeriše na gubitnika sa crnogorskohrvatske granice, brđana i srpskohrvatskog mešanca koji je živeo u okolini Dubrovnika, a vi ovu tezu možete da prihvatite ili odbacite po volji.

Мислим да су у Свет Компјутера најбоље објаснили ситуацију.
kada sam na mtv gledao najavu igre rekli su da je hrvat.
IP sačuvana
social share
izjava koja se pripisuje Luki Notarasu, vojskovođi i jednom od Konstantinovih najbližih saradnika:
„Više volim da u Carigradu vidim turski turban, nego katoličku mitru.“

Na sultanovu ponudu Dragaš je odgovorio rečima: "Predaja grada nije niti moje lično pravo niti pravo bilo kog pojedinca koja u njemu živi, jer je naša zajednička odluka da poginemo svi zajedno, a ne da spasemo svoj život".
   
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
HTC Wildfire S
Commandos: Beyond the Call of Duty

Nije Srbija vec Jugoslavija ali desava se u Beogradu.  Smile Tacnije u zooloskom vrtu za one koji se ne secaju...

Bravo! Kada se setim samo koliko sam puta igrao taj nivo i igru uopste.Samo mi zao sto tada nisam razumevao engleski pa nisam kapirao sta prica onaj lik pre pocetka misije. Samo se secam reci Okjupajd jugoslavija end Belgrejd.  Smile

Sad mi se igra Comandos...  Smile ... ceo serijal...  Smile  pashce download vecheras!  Smile
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Oklop mač i mantija u duši nam Vizantija!!!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1530
Zastava Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung SGH-E250
Medieval 2 total war
mod Chivalry II - The Sicilian Vespers
Takodje se pravi Tsardoms mod koji pravi nasa ekipa (sa ovih prostora svi pomalo) koja se fokusira na Srbiju,pogledajte na www.twcenter.net

Medieval 2 total war  
mod Chivalry II - The Sicilian Vespers mozes li mi reci  cemu se radi u ovome modu.

a sto se tice tsardoma ja taj projekat vec duze vreme pratim i jedva cekam da izadje a ujedino total war serijali su fantazija.
IP sačuvana
social share
izjava koja se pripisuje Luki Notarasu, vojskovođi i jednom od Konstantinovih najbližih saradnika:
„Više volim da u Carigradu vidim turski turban, nego katoličku mitru.“

Na sultanovu ponudu Dragaš je odgovorio rečima: "Predaja grada nije niti moje lično pravo niti pravo bilo kog pojedinca koja u njemu živi, jer je naša zajednička odluka da poginemo svi zajedno, a ne da spasemo svoj život".
   
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Oklop mač i mantija u duši nam Vizantija!!!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1530
Zastava Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung SGH-E250
Commandos: Beyond the Call of Duty

Nije Srbija vec Jugoslavija ali desava se u Beogradu.  Smile Tacnije u zooloskom vrtu za one koji se ne secaju...

Bravo! Kada se setim samo koliko sam puta igrao taj nivo i igru uopste.Samo mi zao sto tada nisam razumevao engleski pa nisam kapirao sta prica onaj lik pre pocetka misije. Samo se secam reci Okjupajd jugoslavija end Belgrejd.  Smile

Sad mi se igra Comandos...  Smile ... ceo serijal...  Smile  pashce download vecheras!  Smile

lool......hahahahahaha Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile kralju a i igra je fantazija
IP sačuvana
social share
izjava koja se pripisuje Luki Notarasu, vojskovođi i jednom od Konstantinovih najbližih saradnika:
„Više volim da u Carigradu vidim turski turban, nego katoličku mitru.“

Na sultanovu ponudu Dragaš je odgovorio rečima: "Predaja grada nije niti moje lično pravo niti pravo bilo kog pojedinca koja u njemu živi, jer je naša zajednička odluka da poginemo svi zajedno, a ne da spasemo svoj život".
   
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Aquarius
Pol
Poruke 6942
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
E cekaj sada da vas ja pitam nesto: Je l' pravite razliku izmedju Pakistanaca,Uzbekistanaca,Avganistanaca,Turkmenistanaca i Kazahstanaca?
NE! A svi oni imaju razlicita prezimena i imena i jezik ili stva vec i jos sijaset stvari koje ih cine razlicitim,ali za nas su svi oni isti.

E tako isto i Ameri pojma nemaju niti prave razliku izmedju Crnogoraca,Srba,Hrvata,Makedonaca,Bosanaca...Njima je sve to isti ku**c kao nama ovo gore napisano.
Oni nisu naveli odakle je Niko zato sto i ne znaju jer su od svih zemalja pomenutih nesto uzeli.Oni ne znaju da hrvatski zvuci Bjelic a crnogorski Bijelic.  Smile Kao sto rekoh,njima je sve to isto...I zato batalite raspravu i igrajte igru.  Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.118 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.