Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 14:38:37
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nero Image File Pomoc!!!  (Pročitano 1795 puta)
25. Nov 2008, 15:48:12
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 23
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
Skinuo sam muziku sa neta a to su 3 cd-a i svaki je umiksan kao jedna pjesma ali za svaki cd ima nero image file za recovery. E sad, da li moze da se napravi recovery na hard disk da ne moram narezivati na cd?
Hvala unaprijed...!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 223
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
HTC Diamond
nije to fajl za recovery vec slike nekog optickog uredjaja. Imas tri mogucnosti:
1) Otvoris ga pomocu Nera i narezes na cd a zatim mozes da citas fajlove sa njega (ne narezivati fajl,vec ga otvoriti u Neru)
2) Instaliras jedan od 1000 programa tipaza raspakivanje iso fajlova npr PowerIso
3) Instaliras neki Virtual drive software montujes  iso fajl i otvoris (ne preporucujem)

Pozdrav
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 23
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
Opcija broj 2 mi je pomogla, ta mi je informacija trebala. Uspjeo sam sa MagicISO. Ja sam stalno radio ovu prvu opciju, narezivao na cd pa onda rip na disk. Puno hvala swichi md...

Pozdrav!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 223
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
HTC Diamond
Dobra opcija  Smile. nema na cemu. PozZ
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 23
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
Opet problem, kad sam raspakovao 1.cd sve i jedna pjesma susti...! Sta bi to moglo biti i da li ima pomoci za to?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 223
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
HTC Diamond
To je vjerovatno do kvaliteta samih pjesama
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 23
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
Sad sam narezao na cd i sve je ok i snimak je odlican, a ne znam jesi me skontao uopste nema pjesama samo jak sum!
Probao sam jos nekoliko image file-ova i uvjek isto...!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 223
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
HTC Diamond
Pa u cemu si pustao te pjesme i kako si ih narezao, kao audio ili mp3 cd. u kom su formatu kad ih ekstraktujes. PS nemoj pustati pjesme kad otvoris iso fajl vec prvo uradi exstract ili kako se vec zove opcija u programu koji koristis. Ajd javi
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 23
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
E ovako, prvo sam ih otvorio u MagicISO on mi je onda izlistao 15 pjesama koliko ih i treba biti, onda sam to sve extract-ovao (pokusao u oba formata i audio i mp3.) na hrd disk pa ih pustio u vinampu i sve i jedna susti. A onda sam ih narezao u neru kao audio jer je to image file za nero i u audio je formatu. To jedina ocija koja se moze uraditi (sto se tice narezivanja na cd). Onda sam ih ripao na disk u mp3 i sve super svira nema nikakvih problema. Mora postojati rjesenje samo ga ja ne znam. Ja cu probati jos neke opcije, ajd i ti javi ako nesto smislis...!

Pozz...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 223
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
HTC Diamond
Sad mi je jasno u cemu je problem, ali moram ti priznati da ne znam kako da ga rijesis, jedino ako ti je mrsko sve to da rezes mozes napraviti virtual drive pa mountovati tu sliku na njega a onda samo ripovati, ali to je komplikacija koja ne vrijedi par CD diskova, osim ako ne radis vecu kolicinu. Sretno
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 14:38:37
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.