Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 01:37:16
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Hari Poter i Polukrvni Princ  (Pročitano 18558 puta)
Poznata licnost


Mrzim zimu!

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 4091
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
ontopik
hari poter je dileja  Smile
E,da se slozimo u necemu. Smile
IP sačuvana
social share
Screw You Guy's. I'm going Home.

  
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 653
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
a zasto niste lepo stavili temu ... ko mrzi Harija pa da ima smisla.. ovako je sve toliko off .... Apsurdno je raspravljati o kvalitetu i dubini necega sto je u startu pisano za osobe do 18god i ne znam zasto imate potrebu da kritikujete toliko nesto ukoliko vam se ne dopada ... O samoj knjizi i prici o Hariju mislim da sasvim dovoljno govori broj prodatih knjiga... a o filmovima - oni su odlicna ekranizacija onoga sto je napisano a to nekome moze da se svidi ili ne  a bespotrebno je oko toga praviti sad filozofiju.... Filmovi su jako jednostavni ... sa puno specijalnih efekata ... sve mracnijom pricom i ukoliko poredimo filmove sa slicnom tematikom kao sto su ... Narnija , Eragon , LOTR  , Golden compas... jedini film koji se izdvaja je naravno LOTR sve ovo ostalo je samo za odmaranje mozga i uzivanje u specijalnim efektima.

« Poslednja izmena: 29. Nov 2008, 18:32:25 od igor01 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I'm a riddle so strong, you can't break me...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 12686
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Samsung Galaxy Nexus
a zasto niste lepo stavili temu ... ko mrzi Harija pa da ima smisla.. ovako je sve toliko off .... Apsurdno je raspravljati o kvalitetu i dubini necega sto je u startu pisano za osobe do 18god i ne znam zasto imate potrebu da kritikujete toliko nesto ukoliko vam se ne dopada ... O samoj knjizi i prici o Hariju mislim da sasvim dovoljno govori broj prodatih knjiga... a o filmovima - oni su odlicna ekranizacija onoga sto je napisano a to nekome moze da se svidi ili ne  a bespotrebno je oko toga praviti sad filozofiju.... Filmovi su jako jednostavni ... sa puno specijalnih efekata ... sve mracnijom pricom i ukoliko poredimo filmove sa slicnom tematikom kao sto su ... Narnija , Eragon , LOTR  , Golden compas... jedini film koji se izdvaja je naravno LOTR sve ovo ostalo je samo za odmaranje mozga i uzivanje u specijalnim efektima.



ljudi iznose mishljenja o filmu .. voleli ili ne ipak su mishljenja vezna za film... to nije nikako offtopic.. i ne mozhesh porediti LOTR sa Hari Poterom...
IP sačuvana
social share
  

"Nobody expects the Spanish Inquisition!"
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 653
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
Po kom osnovu ne bi mogli da se porede ....?  Ne porede se radnje filmova  , oba filma su ekranizacije knjizevnog dela baziranog na masti .. fantaziji .. oba dela spadaju u avanture .... jedina razlika je u uzrastu na koji se odnose... i kao sto sam rekao u tome sto  je LOTR tri kopllja ispred svih ovih filmova.
Tema je Hari Poter i Polukrvni Princ... film jos nije izasao tako da je nemoguce komentarisati film sam po sebi .. a od samog pocetka se  cak i ne komemetarisu ocekivanja od filma.. vec se uglavnom sve zasniva na tome ko vise mrzi Hari Potera.. ali ok da ne ulazimo sad ovde u raspravu to mi nije cilj...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I'm a riddle so strong, you can't break me...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 12686
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Samsung Galaxy Nexus
sinko... ne zasniva se sve na tome ko mrzi hari potera... u mom sluchaju, ne mrzim ga.. niti ga volim... samo sam postovao temu.. a ono shto sam spominjao na predhodnim stranama mislim da je idiotizam da osoba od 21 godinu plache za nekim charobnjakom iz filma hari poter koga su ubili...  Smile

e sad, naravno da se ne porede radnje filmova.. ali kvalitet knjige gospodar prstenova je neuporedivo vecji nego kvalitet knjige hari poter.. a zashto ? e to necjemo ovde..
IP sačuvana
social share
  

"Nobody expects the Spanish Inquisition!"
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 653
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
ali nisi trebao da shvatis da je moj post bio usmeren ka tvom komentaru ... veruj mi citirao bih ti ovde par recenica na koga sam mislio ali ne zelim da ulazim sa ljudima u dublju raspravu ... i potpuno se slazemo oko vecine stvari osim da.. idalje stojim da je LOTR pisan u skroz drugom smeru za skroz drugu ciljnu grupu a da je Hari ipak usmeren ka deci...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol
Poruke 7773
Zastava Kurcheva Glava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Ma bre Hari je fantastika za sitnu decu i to je to. To ne bi ni trebalo da bude namenjeno publici iznad 14 godina. Hari je postao sveprisutan sa sveljutskim kenjanjem o velicini knjiga i filmova koji izlaze svake godine. Ko voli Harija, a stariji je od 14 godina treba definitivno da odraste i predje na ozbiljniju literaturu tog zanra, a ne da se zadrzava na Hari Pederu. Hari Poter nije za odrasle...
IP sačuvana
social share
I got banned for having a common sense.
Common sense... Not as common as you might think.
Sta smo danas naucili? Filmovi se dele na umetnicke i filmove za opustanje. Nema losih filmova, to je laz, plod fikcije.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Pour Out Some Liquor And I Reminisce...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3359
Zastava Vrbas
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Samsung Galaxy Nexus
Ma sve je to lepo, ali dokle bre vise?
Iscedili su ove klince sto glume.
Imam neki osecaj da, tokom snimanja filma, cim reziser kaze "rez" oni olabave tregere na 'lonama, zapale cigaru, vade ono "smece" iz pupka i tresu sline po direktoru fotografije...
Bili su koliko - toliko zanimljivi u pocetku, vise nisu...
IP sačuvana
social share
"When everything is over,
and when i come back into space again,
to Heaven i'll probably go,
'cos i have been in Hell!


Bistro toilets, N.S.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I'm a riddle so strong, you can't break me...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 12686
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Samsung Galaxy Nexus
hahahaha klinci koji odrade line pre svake scene Smile

stvarno nemam nishta protiv hari potera, tj ne mrzim ga, jednostavno, nisam ga chitao i nemam nikakvih "osecjanja" prema knjizi..
ali molim te , za kakav god da je uzrast pisan hari poter, nemoj ga porediti sa LOTR-om... \


**editchina :

Novi Hari Poter: Ljubomorna Hermiona?
Subota, 29. novembar 2008. 19:44    


Došlo je vreme da mali čarobnjaci iz Hogvortsa upoznaju ljubav. Ali, za neke će ona biti bolna.

U novom filmu o Hariju Poteru (Harry Potter And The Half-Blood Prince), Hermiona će se suočiti sa bolnom istinom - nije jedina žena u životima svojih najbližih prijatelja Harija Potera (Danijel Redklif) i Rona Vizlija (Rupert Grint).

Naviknuta na njihovu konstantnu pažnju, Hermiona (Ema Votson) vidi opasnost u drugom devojkama u školi, koje privlače Harija i Rona.

U trejleru za novi film o malom čarobnjaku, Hermiona pokazuje prve znake nervoze zbog Hariveih "leptirića". Ona u jednom trenutku udara Harija u glavu, shvativši da on uopšte ne obraća pažnju na ono što mu ona priča, već mu pažnju odvlači druga devojka koja uči u biblioteci.

"Ona se interesuje za tebe samo zato što si Izabran", kaže mu ljutito Hermiona. Hari joj odgovara: "Ali ja jesam Izabrani", posle čega ga Hermiona udara.


Pogledajte trejler




U istom filmu, Hermiona konačno razume emocije koje oseća prema Ronu. Kada je videla Rona kako ljubi drugu devojku (Lavander Braun), Hermiona je briznula u plač, shvativši da oseća nešto više prema Ronu od pukog drugarstva.

A šta je ljubav saznaje i Hari Poter. U pauzi spašavanja Hogvortsa od uticaja mračnih sila, Hari nalazi vremena i za poljubac i to sa Ronom sestrom Džini!



Izvor : MTS mondo
« Poslednja izmena: 30. Nov 2008, 10:42:44 od Paralelni_Svet »
IP sačuvana
social share
  

"Nobody expects the Spanish Inquisition!"
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1060
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
U novom filmu o Hariju Poteru (Harry Potter And The Half-Blood Prince), Hermiona će se suočiti sa bolnom istinom - nije jedina žena u životima svojih najbližih prijatelja Harija Potera (Danijel Redklif) i Rona Vizlija (Rupert Grint).
Naviknuta na njihovu konstantnu pažnju, Hermiona (Ema Votson) vidi opasnost u drugom devojkama u školi, koje privlače Harija i Rona.
skapirao sam da Hermiona occe u triling  Smile
jel to znaci da ce u 24.nastavku "Hari Poter i razuzdane profesorice" da dodje do ozbiljnog zveketanja  Smile Smile
a do 24. nastavka Hermiona ce da razvije shizofreniju i njena otcepljena licnost pocece da ubija crnom magijom!
IP sačuvana
social share
I'm a man of wealth and taste
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 01:37:16
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.