Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 11:02:03
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Na ovom forumu, mozete postavljati teme sa informacijama o glumcima i glumicama, komentarisati ih, hvaliti... 
Ukoliko zelite da postavite novu temu, obavezno proverite da li je ta tema vec postavljena. 
 

Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Angelina Jolie - Andjelina Dzoli  (Pročitano 260315 puta)
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.18
mob
HTC Smart
Andjelina Džoli napušta glumu?!

Holivudska glumica Anđelina Džoli nedavno je izjavila kako joj gluma više ne pričinjava zadovoljstvo i kako sve više uživa u ulozi majke.

"Više ne volim da glumim kao ranije. Sada mi se mnogo više dopada to što sam majka. Nisam nezahvalna, ali dok sam bila mlađa, mnogo mi je više značilo to što sam glumica. Pokušavala sa da pronađem odgovore kroz uloge koje sam tumačila“ - izjavila je glumica i dodala:

"Sada sam starija i znam ko sam. Manje me interesuje da pronađem neki odgovor koristeći ulogu. Sada već sama mogu da se izborim sa raznim situacijama i kao žena i kao odrasla osoba, a porodica mi je veliki oslonac.“

"Ne planiram da se bavim glumom zauvek. Bred i ja ionako sada mnogo manje snimamo. Već dugo smo u poslu, a postoji mnogo drugih stvari koje možemo da radimo“ - rekla je Anđelina.

Glumica je takođe dodala kako joj se mnogo više sviđa rad iza kamere: „Više mi se dopada da budem iza kamere. Mislim da sam dosta naučila od svih reditelja sa kojima sam radila, čak i sa onima koji mi se nisu dopadali. Od Klinta Istvuda sam naučila kako da motivišem ekipu na snimanju“ - zaključila je jedna od najlepših žena na svetu.

Izvor: Svet
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.18
mob
HTC Smart
Andželina Žoli: Pisanje scenarija je zastrašujuće

Holivudska glumica Andželina Žoli otkrila je da je bila veoma uplašena kada je pisala scenario za svoj rediteljski prvenac ''U zemlji krvi i meda“ i opisala je čitav proces kao veoma ''ličan“.



''Ceo život izgovaram tuđe reči", rekla je ona. ''Nikada ništa nisam napisala. Sesti i staviti reči na papir je užasavajuće jer je toliko lično".

Njen film je ljubavna priča dvoje mladih tokom rata u Bosni devedesetih godina. Prošlog meseca na filmskom festivalu u Sarajevu uručena joj je nagrada ''Srce Sarajeva" povodom njenog rediteljskog debija.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.20
mob
HTC Smart
Anđelina Džoli večeras na Brionima

Iako je prošle godine njen dolazak ocenjen kao rizičan holivudska glumica dolazi na poziv Radeta Šerbedžije, a odgledaće predstavu „Kralj Lir“.



Jedna od najpopularnijih glumica Holivuda, Anđelina Džoli, večeras će na poziv prijatelja Radeta Šerbedžije doći na Brione gde će gledati predstavu „Kralj Lir“ u izvođenju teatra Ulises.

Predstava, kojom je Šerbedžija pre 11 godina otvorio teatar Ulises na Brijonima je rasprodata. Za predstavnike medija organizovan je brod koji će ih prevesti do Malog Brijona i vratiti na Fažanu.

Hrvatski novinari su dobili instrukcije da popularnu Anđu mogu da fotografišu, ali ništa ne smeju da je pitaju. Lepa Anđa je i prošle godine trebalo da dođe na Brijone, ali je njena poseta tada otkazana jer je procenjeno da je "nemoguće zaštiti nen mir i privatnost".

Anđelina će odsesti u vili gde su nekada boravile Sofija Loren i Đina Lolobriđita.

Izvor: Novosti
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.20
mob
HTC Smart
Anđelina Džoli: Šerbedžija me ostavio bez daha!

Holivudska zvezda je na poziv Radeta Šerbedžije u strogoj tajnosti doputovala na Brione kako bi ga gledala u komadu „Kralj Lir". Posle predstave oduševljeno izjavila da bi volela da glumi sa njim.



Holivudska zvezda Anđelina Džoli prisustvovala je preksinoć na Brionima izvođenju pozorišnog komada „Kralj Lir" u režiji Lenke Udovički sa Radetom Šerbedžijom u glavnoj ulozi. Anđelina je uspela ono što je želela prošle godine - stigla je na Brione na poziv Šerbedžije, koji je njen veliki prijatelj, kako bi ga gledala u ulozi kralja Lira i tako ispunila obećanje koje mu je ranije dala.
Anđelina Džoli sastala se sa predsednikom Hrvatske Ivom Josipovićem, koji ju je upoznao s problemom mina i pokušao da je pridobije da se uključi u njegovo rešavanje.

- Sa predsednikom sam pričala o umetnosti, ali i nagaznim minama. Šokirana sam koliki je to problem u Hrvatskoj. Iz iskustva znam da se problem ne rešava samo razminiravanjem, jer imam kuću u Kambodži - rekla je glumica.

Glumica je sa dvoje dece i dadiljom, ali bez supruga Breda, privatnim avionom sletela na aerodrom u Puli u petak po podne, a na pisti ju je dočekala delegacija pozorišta „Ulisej", predvođena Lenkom Udovički. Slavnu glumicu u Hrvatskoj su željno iščekivali i prošle godine, ali je tada zbog medijskog pritiska u poslednjem trenutku otkazala dolazak na Brione. Zbog toga je ove godine godine stigla u potpunoj tajnosti.
Nakon predstave Rade Šerbedžija predstavio je Anđelinu Džoli publici kao posebnu gošću. Glumica je bila oduševljena predstavom, a pogotovo Šerbedžijom čiji je rad pohvalila pred prisutnim novinarima.

- Neverovatan pozorišni doživljaj, svima ću pričati o vrhunskom izvođenju koja prevazilazi granice tradicionalnog teatra na najbolji mogući način. Reč je zaista o jedinstvenom izvođenju klasične priče. Obožavam Šerbedžiju, svojom glumom me ostavlja bez daha. Nemam reči za Radetovu glumu, za glumu cele trupe - kazala je Anđelina Džoli i izrazila želju da glumi sa njim.

Šerbedžija je rekao da nije imao tremu zbog poznate glumice jer se dugo poznaju i dobri su prijatelji, prenosi Press.

- Ceo svet je osvojila ne samo fizičkom lepotom već i lepotom svoje duše. Ona je veliki čovek, jedan brat u ovome svetu - rekao je naš glumac.

Nakon predstave Anđelina je nastavila druženje s Radetom, Lenkom, ali i hrvatskim predsednikom Ivom Josipovićem, u čijem društvu je i gledala predstavu. Oni su sedeli na terasi pozorišnog kampa u hotelu „Franina" na Velikom Brionu, gde su se zabavljali uz muziku. Druženje je potrajalo do pola tri posle ponoći, kada se veselo društvo rastalo. Anđelina je na Tviteru napisala da je to bilo predivno veče u divnom društvu.

- Predivno veče, predivni ljudi. Hvala vam na svemu - napisala je glumica.

Oduševljena lepotom Briona ona je poručila da će svakako ponovo doći sa celom porodicom. Njena deca su, dodala je, dan provela u kupanju.

Izvor: S media
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.20
mob
HTC Smart
Šerbedžija dovodi Anđelinu u Srbiju?

Glumac koji je nedavno u Hrvatskoj ugostio oskarovku planira da je dovede u Beograd.



Rade Šerbedžija (65) bio je domaćin Anđelini Džoli na Brionima, i za "Story" otkrio šta je dočekalo slavnu glumicu.

"Lično sam se pobrinuo za njenu ishranu, boravila je u vili Brijuni u kojoj su svojevremeno odsedale Sofija Loren i Đina Lolobriđida. Nabavio sam joj sveže školjke, oradu i drugu belu ribu, a pila je domaće crno vino iz jedne konobe blizu Pule", rekao je glumac koji je sa Džolijevom razvio prijateljstvo.

On je otkrio i da planira da Anđelinu dovede u Srbiju, u okviru jednog neglumačkog projekta.

"Trenutno pregovaram sa jednim gospodinom iz Beograda o njenom dolasku, pošto bi voleo da podrži jednu njegovu akciju vezanu za univerzitete. Pregovori su u toku, i bilo bi super da ona dođe", rekao je Šerbedžija.

Izvor: Mondo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.20
mob
HTC Smart
Anđelina Džoli o svom filmu o bosanskom ratu

Anđelina Džoli brinula je da scenario njenog filma o bosanskom ratu bude što tačniji pa ga je slala i srpskim i bošnjačkim novinarima i piscima koji su bili u ratu.

Holivudska glumica i odskoro režiserka navela je u intervjuu za "Veniti Fer" da joj je bilo teško da stane iza kamere za svoj rediteljski debi "U zemlji krvi i meda“.

"Nikada se nisam osećala ogoljenije. Tokom cele svoje karijere krila sam se iza tuđih reči. Sada sam ja pričala. Osećate se tako smešno kada nešto pogrešite“, rekla je Džoli.

Glumica, koja je napisala scenario za dva dana dok se lečila od gripa, rekla je da ga je Pit prvi pročitao i rekao: "Znaš, draga, uopšte nije toliko loš“.

Film je ljubavna priča smeštena tokom rata u Bosni 1992-95 godine i Džoli se pobrinula da scenario bude što je moguće više tačan tako što ga je slala srpskim i bošnjačkim novinarima i piscima koji su bili u ratu, prenosi Rojters.

"Želela sam da bude tačan. Ako bi rekli ne, ne bih radila“, rekla je ona.

Film je, i pored toga, izazvao kontroverze prošle godine kada je grupa žena žrtava nasilja u ratu zatražila od sarajevskih zvaničnika da zabrane snimanje u Bosni. Grupa je smatrala da je ljubavna priča između Bošnjakinje i Srbina uvredljiva.

Tom prilikom, Džoli je izjavila da se nada da će ljudi pogledati film otvorenog uma. Film bi trebalo da se pojavi u bioskopima u decembru.

Glumica je "Vaniti feru“ rekla da se prihvatila režije filma jer "nije želela nekome drugom da poveri“ scenario. Ona je rekla i da je režiranje promenilo način na koji sada doživljava glumu.

"Bred misli da ću postati noćna mora“ za režisere, našalila se Džoli. "On misli da ću sada biti nestrpljiva sa režiserima, ali ja to već i sada jesam. Postanem nestrpljiva kada ljudi koji rade na filmu kukaju kao da je to najkomplikovanija stvar na svetu“.

Džoli je rekla da joj je njen partner pružio veliku podršku i sugestije tokom snimanja filma ali da nijie sigurna da li je on bio najbolja osoba za davanje saveta.

"On bi došao i rekao šta mu se dopada ili šta nije razumeo. Kao i svaka žena, ja bih prihvatila većinu i odbacila neke stvari. Pružao mi je veliku podršku, ali je teško odvojiti osobu koja te voli od kritičara, tako da mislim da on nije baš fer sudija“, rekla je glumica.

Za film, Džoli je uzela većinu glumaca koji su nepoznati Amerikancima, kako bi film bio što autentičniji.

"Nije mogao da bude niko drugi. To je njihova priča. Bilo je važno što su bili spremni da ga snime. Da niko nije želeo, ne bih snimila film“, rekla je ona.

Što se uspeha ili neuspeha filma tiče, Džoli sve prepušta publici uz nadu da će film makar izazvati dobru debatu.

"Ljudi će sami proceniti. Mislim da, ako snimite dobar film, ljudi izlaze iz sale raspravljajući se“, rekla je Anđelina Džoli.

Izvor: Novi magazin
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


I am a naughty Leonora.

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 19397
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.218
mob
Nokia 
Moja lepotica Smile
IP sačuvana
social share


Never stop showing someone how much they mean to you. 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23
mob
HTC Smart
UN planiraju novu ulogu za Andželinu Džoli

Holivudska zvezda Andželina Džoli dobiće od Ujedinjenih nacija novu ulogu koja će biti u vezi sa izbegličkim krizama u svetu, izjavili su danas američka glumica i Visoki komisarijat UN za izbeglice (UNHCR).



Kako saznaje Rojters, Džoli bi trebalo da postane specijalni predstavnik UN za avganistanske izbeglice. Glumica, koja je poslednjih 10 godina obavljala funkciju ambasadora dobre volje UNHCR-a, odbila je da pruži više detalja o novom imenovanju, izjavivši novinarima u Ženevi da je "u razmatranju nekoliko zemalja u svetu".

"Nadamo se da ćemo o tome raspavljati tokom sledećih nekoliko nedelja, ali želimo da to podrobno istražimo i obavimo kako treba", kazala je Džoli nakon obraćanja na sastanku izvršnog komiteta UNHCR-a.

Visoki komesar UN za izbeglice Antonio Gutjeres rekao je na pomenutom sastanku da će Andželina Džoli biti njegov "specijalni izaslanik" za dramatične situacije kako bi se "mobilisala jaka međunarodna podrška". Izvori u UNHCR-u navode da će se njena nova uloga, koja će zvanično biti saopštena u narednih nekoliko dana, sastojati u radu sa vladama Avganistana, Pakistana i Irana u cilju rešavanja problema avganistanskih izbeglica.

Popularna glumica se sinoć iznenada pojavila na svečanosti UNHCR-a u čast jemenske humanitarne organizacije koja je spasla na hiljade očajnih Somalijaca i drugih afričkih izbeglica koji svake godine pristižu brodovima u Jemen.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23
mob
HTC Smart
Andželina Žoli se pomirila sa ocem

Holivudski glumci Andželina Žoli i njen otac Džon Vojt nisu razgovarali skoro čitavu deceniju, ali sudeći prema rečima slavnog glumca, konačno su rešili sve nesuglasice.

Sedamdesetdvogodišnji Džon Vojt, otac glumice Andželine Žoli 2002. je optužio svoju ćerku da ima "mentalnih problema", dok je ona uzvratila optužbom kako vara svoju suprugu, njenu majku.


Džon i Andželina 2000. godine

Posle niza godina njih dvoje nisu bili u kontaktu, a onda su se na nagovor Breda Pita posvađani otac i ćerka našli u Veneciji i razgovarali.

Sada, Džon Vojt tvrdi da je sve u redu, i da mnogo voli svoju unučad, troje bioloških i troje usvojenih.

- Odjednom se sve promenilo. Vratila mi se ćerka, i porodica. Veoma mi je dragoceno to što sam se pomirio sa mojom Andži. Volim svoju unučad, oni su moja velika ljubav. Kada me moja ćerka vidi sa njima kaže da sam drugačiji nego pre, uvek sam srećan i uvek se smejem. To i nju usrećuje - izjavio je Džon Vojt za "Dejli Mejl".

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.24
mob
HTC Smart
Bosanac tužio Anđelinu Džoli

Pisac, novinar i reditelj iz Bosne koji živi i radi u Hrvatskoj Džejms Džej Bredok, optužio holivudsku glumicu da je ideju za svoj rediteljski prvenac ukrala iz njegove knjige "Slamanje duše".

Bredok, pravo ime Josip J. Knežević, tvrdi da je Anđelina Džoli ideju za film "U zemlji krvi i meda" dobila iz njegovog romana objavljenog 2007. godine.

U tužbi novinara i književnika stoji da je "glavni ženski lik u filmu Anđeline Džoli izložen konstantnom mučenju i silovanju od strane vojnika u kampu", o čemu je on pisao u svom romanu.

Autor navodi i da je Anđelinina glavna junakinja, baš kao i njegova, "primorana da bude služavka vojnim starešinama, što je dužnost koju dobija mali broj zarobljenih", o čemu je on, opet, pisao u knjizi "Slamanje duše" (The Soul Shattering).

Autor je na sudu tražio odštetu za krađu ideje.

Premijera Anđelininog prvenca zakazana je za 23. decembar.

Izvor: Mondo

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

v226255p0.jpg
(105.47 KB, 610x395)
v226255p1.jpg
(110.82 KB, 340x504)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 11:02:03
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.206 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.