Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 08:12:43
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Na ovom forumu, mozete postavljati teme sa informacijama o glumcima i glumicama, komentarisati ih, hvaliti... 
Ukoliko zelite da postavite novu temu, obavezno proverite da li je ta tema vec postavljena. 
 

Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nikolas Cage - Nikolas Kejdz  (Pročitano 100037 puta)
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.26
mob
HTC Smart
Знао сам да је лудак, али ово нисам очекивао... Smile Smile Smile



Od uloge može da se poludi...

Glumac Nikolas Kejdž priznao da se jedno vreme toliko uživeo u lik, da je šetao ulicom sa maskom, misleći da je "Ghost rider".

Ovaj oskarovac zna šta znači uživeti se u ulogu...Nikolas Kejdž otkrio je u jednom intervjuu da je, pripremajući se za ulogu "vatrenog duha na motoru", pomislio da on JESTE Džoni Blejz.

"Stvari su se toliko izmakle kontroli da mislim da sam imao sreće što me nisu strpali u zatvor", rekao je Kejdž. "Pojavio sam se na božićnoj zabavi sa maskom misleći da ja zaista jesam strip junak".

Glumac, koji je u prošlosti svoj način glume opisivao kao "novo-šamanski", priznaje da je na setu i van njega, nosio vudu masku kako bi bio u dodiru sa natprirodnim.

"Glumim natprirodnog lika, pa zašto onda ne bih pokušao da dosegnem natprirodno i vidim šta će može da se dogodi ?".

Novi "Ghost rider: Spirit od Vengeance 3D" u bioskope stiže 17. februara.

Izvor: Mondo

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

v233664p0.jpg
(73.61 KB, 610x395)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak Aquarius
Pol
Poruke 4146
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.26
Inače evo mu ga vudu maske:



Obožavam ovog čovjeka!  Smile


A evo i njegov odgovor na sliku  Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 10.0.1
ma nije on vampir vidno stari
kiajnu rivs je vampir  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17305
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.21
Nikolas Kejdž: Bio sam ljut, bahat, loš

Glumac otvoreno o sebi kada je imao 18: "Bio sam nasilan, uništavao sam prikolice, vređao ljude... Smirio sam se pod uticajem Ričarda Gira".

Put do zvezda posut je trnjem. Mnogi veliki glumci bili su u mladosti na putu da postanu otpadnici od društva, ali ih je sreća ili ko zna šta usmerila u dobrom smeru.

Jedan od takvih bio je i Nikolas Kejdž. U intervjuu londonskom "Sanu" (The Sun), 49-godišnji Kejdž je otvoreno pričao o tome kakav je bio kada je bio mlad, ko je najviše uticao na njega

Na početku filmske karijere, Kejdž je, po sopstvenom priznaju, bio nepodnošljiv.

"Bio sam prilično nasilan. Tumarao sam po setu, vređao ljude, demolirao prikolice i hotelske sobe. Tako sam se pripremao za uloge buntovnika", kaže Kejdž.

Oskarovac Nikolas Kejdž snimio je mnogo filmova i ostvario nekoliko sjajnih uloga. Njegov poslednji film je triler "The Frozen Ground" u kojem igra policajca koji juri serijskog ubicu.

"Sa 18 godina sam bio ljut. Voleo bih da nisam. Bio sam prilično divlji momak sa mnogo energije. Slušam sam i pank i rok i nisam znao gde se uklapam. Želeo sam da tu energiju usmerim ka nečemu, da bude konstruktivan, a ne destruktivan, ali jednostavno nisam imao pojma kako da to uradim. Mogao sam da završim u zatvoru...", ispričao je Kejdž.

Kaže da je Ričard Gire zaslužan za to što se kasnije, ipak, smirio. Njih su dvojica su sarađivali 1984. godine na filmu "The Cotton Club" i tada mu je Gir rekao da neće uspeti u Holivudu ako se bude tako ponašao.

"Ako budeš nastavio tako da se ponašaš, dobićeš još najviše tri uloge i to će biti kraj. To mi je rekao Gir", prisetio se Kejdž.

On se tri puta ženio. Trenutno je u braku sa 20 godina mlađom Alis Kim, sa kojom ima sedmogodišnjeg sina. Iz prethodnog braka ima još jednog sina, 22-godišnjeg Vestona. Bio je oženjen i glumicom Patrišom Arket i kćerkom Elvisa Prislija - Litom Mari Prisli.

Kada je bio mlad njegovi roditelji su se razveli, ali nikada zbog toga nije oseđao odbojnost prema braku.

"Nikada nisam želeo da budem neženja. Čak i kad sam bio mlad i divalj, nikada nisam bio protiv braka. Sećam se kad sam došao u Los Anđeles... Sreo sam neku devojku koju sam pitao: 'Mogu li da te poljubim?'. I poljubili smo se. Onda sam je pitao: 'Mogu li da vidim tvoj donji veš?'. Pokazala mi je. Ali, to je priča iz mladosti. Kako sam odrastao toga više nije bilo. Ženio sam se uz ljubavi", rekao je Kejdž, koji sebe opisuje i kao srećnu osobu, koja se uvek brine.

Izvor: Mondo

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

nikolas-kejdz.jpg
(105.87 KB, 610x343)
IP sačuvana
social share

Calmly.. walk down the road.. and into your death..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 08:12:43
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.198 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.