Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Coldplay prestaju sa radom sledeće godine?  (Pročitano 5288 puta)
Moderator
Krajnje beznadezan


I'm a riddle so strong, you can't break me...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 12686
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Samsung Galaxy Nexus
... kada bi ispravljali gramaticke i pravopisne greske svakome na forumu to ne bi licilo ninasta (najverovatnije sam opet napravio gresku).. moras da mi oprostis... imao sam 3 iz srpskog, a studiram cisto prirodni fakultet (ETF)
IP sačuvana
social share
  

"Nobody expects the Spanish Inquisition!"
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Oklop mač i mantija u duši nam Vizantija!!!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1530
Zastava Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung SGH-E250
izuzeci se pishe bez t Smile
što vi meni ljudi idete na ku... sa tim vašim gramatičkim ispravljanjem   Smile Smile
IP sačuvana
social share
izjava koja se pripisuje Luki Notarasu, vojskovođi i jednom od Konstantinovih najbližih saradnika:
„Više volim da u Carigradu vidim turski turban, nego katoličku mitru.“

Na sultanovu ponudu Dragaš je odgovorio rečima: "Predaja grada nije niti moje lično pravo niti pravo bilo kog pojedinca koja u njemu živi, jer je naša zajednička odluka da poginemo svi zajedno, a ne da spasemo svoj život".
   
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Your tears don't fall They crash around me

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 18496
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
mob
Ericsson jeste
jbg moram,bilo je jache od mene Smile
IP sačuvana
social share
Ljudi i danas mogu da zive bez straha i mrznje ako mogu da shvate da nisu kreatori svoje sudbine
nego su kreacije svoje sudbine, odnosno da nemaju odgovornost ili zaslugu za sve sto im se desava.
Emotivni strah i mrznja su emocije koje su rezultat neshvatanja zivota.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I'm a riddle so strong, you can't break me...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 12686
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Samsung Galaxy Nexus
pa ja mogu da ti kazem da ne moras.. barem ne ovde.. jer to je ovde offtopic.. sada , dosta sa tim molim te ...  Smile
IP sačuvana
social share
  

"Nobody expects the Spanish Inquisition!"
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija

high prudence

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9110
Zastava Amber
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia 1800
culi smo text, sve je to super... ali ako hoces text uzmi i citaj knjigu, muzika bi trebalo da bude nesto vise od samog texta a pre svega originalna, sto se ne moze reci za Viva La Vida.
ako ti text nije bitan onda si ti pobornik klasinčne muzike (koja je po meni najčistija muzika i najorginalnija)
citiram sebe "mozda bi muzika trebalo da bude nesto vise od samog teksta"... znaci i tekst i melodija . nigde ja nisam rekao da ne slusam tekstove u pesmama, samo kazem da se pesma ne sastoji samo od teksta. text "viva la vida" je dobar objektivno gledano, ali nije toliko dobar da objasni 32,000,000 view-a na youtube-u .Po meni , bilo koja Balaseviceva pesma ima 5 puta bolji tekst. al on je legenda samo kod nas. Smile .. cisto da se razjasni.  Smile
IP sačuvana
social share
                                Someone stole my donuts, and now you're all gonna pay!                               
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Oklop mač i mantija u duši nam Vizantija!!!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1530
Zastava Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung SGH-E250
culi smo text, sve je to super... ali ako hoces text uzmi i citaj knjigu, muzika bi trebalo da bude nesto vise od samog texta a pre svega originalna, sto se ne moze reci za Viva La Vida.
ako ti text nije bitan onda si ti pobornik klasinčne muzike (koja je po meni najčistija muzika i najorginalnija)
citiram sebe "mozda bi muzika trebalo da bude nesto vise od samog teksta"... znaci i tekst i melodija . nigde ja nisam rekao da ne slusam tekstove u pesmama, samo kazem da se pesma ne sastoji samo od teksta. text "viva la vida" je dobar objektivno gledano, ali nije toliko dobar da objasni 32,000,000 view-a na youtube-u .Po meni , bilo koja Balaseviceva pesma ima 5 puta bolji tekst. al on je legenda samo kod nas. Smile .. cisto da se razjasni. Smile

Balaševića poštujem kao pevača i volim neke njegove pesme i čovek je legenda,ali da od pesme Viva l Vida ima bilo kaj pesma (od Balaševića) jači text tu se ne slažem niti 0,00001%,ako znaš engleski poslušaj pesmu ako ne budeš razuemo čitaj lyrics pa ćeš da zaključiš o čemu je reč,a možda i ne zaključiš
IP sačuvana
social share
izjava koja se pripisuje Luki Notarasu, vojskovođi i jednom od Konstantinovih najbližih saradnika:
„Više volim da u Carigradu vidim turski turban, nego katoličku mitru.“

Na sultanovu ponudu Dragaš je odgovorio rečima: "Predaja grada nije niti moje lično pravo niti pravo bilo kog pojedinca koja u njemu živi, jer je naša zajednička odluka da poginemo svi zajedno, a ne da spasemo svoj život".
   
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I'm a riddle so strong, you can't break me...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 12686
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Samsung Galaxy Nexus
ok skapirali smo igore da si ti jedini zakljucio sta je znacenje teksta u pesmi viva la vida, najpametniji si , najveci si smeker... ali dosta sada ok ?
IP sačuvana
social share
  

"Nobody expects the Spanish Inquisition!"
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 369
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
Ako su zene nek batale... Pogledajte bre Rolling Stones, AC/DC... Jos imaju duha i energije za zive nastupe, a postoje decenijama... Mozda samo kenja da bi skrenuo paznju i dobio priliku da kaze "Ipak necemo da prestanemo sa radom jer ne mozemo to da ucinimo svojim fanovima..."...
stonesi i ac/dc imaju energije za žive nastupe jer ih motivišu pare.. misliš da angusu nije dosadilo da 30 godina svira tnt?
iako ne volim njihovu muziku, cenim coldplay zbog ovog poteza (ako se stvarno raspadnu). njima bi bilo najlakše da štancuju albume i održavaju koncerte do kraja života. mišljenja sam da svaki bend treba da se raspadne dok je još na vrhuncu, bolje to nego da nastave da sviraju i unište reputaciju.. ko zna dal' bi cepelini bili toliko poznati danas da bonham nije umro.. verovatno ne bi.

inače, tačno je da su trenutno najveći (najpopularnij) bend na svetu, možda ih jedino radiohead šije..
IP sačuvana
social share
Edit by latifovich: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I'm a riddle so strong, you can't break me...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 12686
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Samsung Galaxy Nexus
@ summertime : izvini, ali pricas gluposti.. jeste da treba znati kada je kraj, ali ako tako posmatras stvari, svaki bend posle jednog odlicnog albuma treba da stane.. ako tako gledas, coldplay je trebao da stane posle rush of blood to the head..onda su gansi trebali da stanu kod "Apettite.." .. I to sto pricas da ac/dc i stonsi rade zbog para...  Smile  imaju oni dovoljno, veruj mi .. Postoji nesto sto mnogi ljudi ne shvataju, to je ljubav prema muzici .. 
IP sačuvana
social share
  

"Nobody expects the Spanish Inquisition!"
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 369
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
ako nisu više sposobni da prave odlične albume, onda naravno da treba da stanu.. uvek ima neko ko jeste sposoban.

angus se već 30ak godina baca onako po bini što je čista gluma, nema šanse da se i dalje toliko uživljava u jednu te istu pesmu.. koju svira pola života.. možda nisu pare u pitanju, možda je želja za popularnošću - vole ljudi da im kliču 50.000 ljudi, što bi i objasnilo glumu.
inače, nije da ne volim ac/dc, svi albumi sa bonom su mi odlični (powerage omiljeni), a i ono sa johnsonom mi je ok..
« Poslednja izmena: 13. Jan 2009, 02:35:20 od Summertime Killer »
IP sačuvana
social share
Edit by latifovich: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.