Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Procitajte pravilnik foruma! Piraterija je zabranjena i muzicke zelje se ne ispunjavaju!

Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Coldplay prestaju sa radom sledeće godine?  (Pročitano 5287 puta)
19. Nov 2008, 15:27:25
Moderator
Svedok stvaranja istorije


The Pretender

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 19013
Zastava Paradise City...
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.52
Coldplay prestaju sa radom sledeće godine?    


Lider sastava Coldplay, Chris Martin, izjavio je kako planira da raspusti bend sledeće godine. On je u izjavi za Daily Express rekao da je ova odluka zasnovana na njegovom viđenju da bend treba da prestane sa radom pre nego što ostare, navodeći da će bend raditi do kraja 2009. godine. "Sada imam 31 godinu i ne mislim da bendovi treba da pređu 33. godinu. Pokušaćemo da uradimo što je više moguće. Do kraja sledeće godine, radićemo na tome u svakom smislu. Ne verujem u pauze. Još uvek imamo kosu, još uvek možemo da stanemo u svoje muzičke pantalone i moramo da to maksimalno iskoristimo'.  On je naveo i da je ovo najuspešnija godina benda u karijeri jer njihovi rivali nisu trenutno aktivni: "Razlog zbog koga smo trenutno najveći bend na svetu je taj što su ostali na odmoru. Tako se probijate. Tako dobijate svoju šansu. Dok su U2 i Green Day odsutni moramo maksimalno da iskoristimo trenutak''. Bend je trenutno na turneji na kojoj promoviše album "Viva La Vida or Death and All His Friends" koji je ove godine dospeo na prva mesta top lista čak 36 zemalja.

Izvor: Kontra
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 858
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.18
mob
Nokia krs
Smesno, kao da paniraju da zive do 40-te.
IP sačuvana
social share
Gentlemens good morning, ladies good night...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Pour Out Some Liquor And I Reminisce...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3359
Zastava Vrbas
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Samsung Galaxy Nexus
Ovako, meni je Coldplay kul, ali Chris Martin voli da kenja. Prvo je izreklamirao novi album, u fazonu da ce se na njemu naci najbolja pesma ikada napisana, koju svako mora cuti pre nego sto umre...  Smile
Sad ponovo prica gluposti... E, zato je U2 velik! 25 godina prave fantasticnu muziku i opet me iznenade sa nekom novom pesmom. Ako clanovi Coldplay-a misle da vise ne mogu nista da stvore, oke, nek' se razilaze...
IP sačuvana
social share
"When everything is over,
and when i come back into space again,
to Heaven i'll probably go,
'cos i have been in Hell!


Bistro toilets, N.S.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 858
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.18
mob
Nokia krs
Brate mili the Rolling Stones-i  pola veka skakucu ko decaci po sceni.....to su bendovi.
IP sačuvana
social share
Gentlemens good morning, ladies good night...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Pour Out Some Liquor And I Reminisce...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3359
Zastava Vrbas
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Samsung Galaxy Nexus
Brate mili the Rolling Stones-i  pola veka skakucu ko decaci po sceni.....to su bendovi.
Sestro slatka, to sam i hteo da kazem... Ili jesi, ili nisi... Oni, izgleda, nisu...
IP sačuvana
social share
"When everything is over,
and when i come back into space again,
to Heaven i'll probably go,
'cos i have been in Hell!


Bistro toilets, N.S.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol
Poruke 7773
Zastava Kurcheva Glava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Ako su zene nek batale... Pogledajte bre Rolling Stones, AC/DC... Jos imaju duha i energije za zive nastupe, a postoje decenijama... Mozda samo kenja da bi skrenuo paznju i dobio priliku da kaze "Ipak necemo da prestanemo sa radom jer ne mozemo to da ucinimo svojim fanovima..."...
IP sačuvana
social share
I got banned for having a common sense.
Common sense... Not as common as you might think.
Sta smo danas naucili? Filmovi se dele na umetnicke i filmove za opustanje. Nema losih filmova, to je laz, plod fikcije.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


I'm a riddle so strong, you can't break me...

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 12686
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Samsung Galaxy Nexus
E, zato je U2 velik!

ovo je najvecja lazh u istoriji sveta... u2 je najgori bend na svetu ... ali necjemo sad o tome..

shto se tiche coldplay-a, ne znam, ok  su , ja sam ih mnogo vishe voleo u periodu "Rush of Blood To The Head" i "Parachutes"... e sad ovo shto je rekao "to shto smo trenutno najvecji bend na svetu..." nemam komentara...
IP sačuvana
social share
  

"Nobody expects the Spanish Inquisition!"
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
Kraj benda Coldplay?

Frontmen benda Coldplay Kris Martin izjavio je nedavno da je "prestar da se bavi muzikom".

"Imam 31 godinu i stvarno mislim da bendovi ne bi trebalo da idu dalje posle 33. godine! Iz tog razloga pokušavamo da 'upakujemo sve' u preostale dve godine", rekao je suprug Gvinet Paltrou i dodao da će bend tada najverovatnije prestati da postoji.

"Ne verujem u pauze i 'revival' priče. Dok imamo kosu na glavi i dok možemo da uđemo u naše 'muzičke paantalone', sve je ok. Za sada se nećemo zaustavljati. U narednih par godina ćemo dati sve od sebe".

Britanski alternativni bend Coldplay 1998. godine oformili su Kris Martin, Džoni Bakland, Gaj Beriman i Vil Čampion. Tokom svoje karijere prodali su 40 miliona albuma, a najpoznatiji su po hit singlovima "Yellow", "The scientist", "Speed of sound", "Fix you" i Gremijem nagrađen "Clocks".

2000. godine bend izdaje prvi album "Parachutes", nakon kojeg slede "A rush of blood to the head", "X&Y" i, poslednji "Viva la vida or death and all his friends".


Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol
Poruke 7773
Zastava Kurcheva Glava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Ovim pokazuju koliko su oni zapravo mali bend.
IP sačuvana
social share
I got banned for having a common sense.
Common sense... Not as common as you might think.
Sta smo danas naucili? Filmovi se dele na umetnicke i filmove za opustanje. Nema losih filmova, to je laz, plod fikcije.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Never a dull moment...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1374
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14;
mob
Nokia 3510i
previse su uleteli u mainstream, i + su maximalno precenjeni...
IP sačuvana
social share

And there comes a time
When You, when You oughta know
And there comes a time, so quit
So quit all that running!

The fire in the sky
Or the dead at your door...
Stay Free!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.099 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.