Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 08:16:11
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Pravila foruma: Predlozite ~ Pitajte ~ Prijavite gresku

Napomena: Ovaj forum sluzi za pitanja vezana za koriscenje foruma, probleme u radu, probleme sa scriptom, greske ili nesto slicno. Ovaj forum ne sluzi da u njemu postavite pitanje o temi koja nije vezana za funkcionisanje foruma poput pitanja u vezi problema sa racunarom, mobilnim telefonom, gde naci ovo ili ono. Za svako od takvih pitanja postoji prikladno mesto i nacin da se pitanje postavi. Pregledajte index foruma i, ako zaista niste sigurni, gde da postavite pitanje, uradite to u forumu [Buvljak ~ Opsta blebetanja ~ Svastara] , a mi cemo zatim temu premestiti gde joj je mesto.

Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Movie Quiz  (Pročitano 5675 puta)
15. Nov 2008, 01:48:56
Svedok stvaranja istorije


Damn Mad Cows !

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21465
Zastava Trstenik, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.18
mob
Samsung Galaxy Kevoje8ac
Ovaj, da li mi se chini ili su 99% domaci filmovi na tom quizu???
Ja bih uchestvovao ali ne volim toliko domace filmove pa izbegavam kviz. Stranih kinematografija skoro da nema. Kad god pogledam pitanja su vezana za domace filmove ili ako se sluchajno predje na neshto strano to je obavezno "Gone in 60 seconds" koji se iz ne znam kog razloga forsira. Koliko sam mogao da primetim ceo film je obradjen. Mislim, ajde da je neki kultni ali zashto bash taj. Bilo je 10-15 pitanja u vezi njega sigurno. Hoce li biti u kvizu malo vishe stranih filmova???
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Svedok stvaranja istorije


The Pretender

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 19013
Zastava Paradise City...
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.52
Ovaj, da li mi se chini ili su 99% domaci filmovi na tom quizu???
Ja bih uchestvovao ali ne volim toliko domace filmove pa izbegavam kviz. Stranih kinematografija skoro da nema. Kad god pogledam pitanja su vezana za domace filmove ili ako se sluchajno predje na neshto strano to je obavezno "Gone in 60 seconds" koji se iz ne znam kog razloga forsira. Koliko sam mogao da primetim ceo film je obradjen. Mislim, ajde da je neki kultni ali zashto bash taj. Bilo je 10-15 pitanja u vezi njega sigurno. Hoce li biti u kvizu malo vishe stranih filmova???

Sudije pisu pitanja... i od njih zavisi kakvo ce pitanje biti...

Takodje pitanja vezana za domacu kinematografiju se teze google-aju...
Za svaki strani film mozes lako naci sinopis, i odgovoriti na dato pitanje i bez gledanja doticnog filma.

Ali u svakom slucaju potrudicemo se da izbor pitanja bude raznovrsniji.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
mob
Apple iPhone 6s
Pored toga, pitanja sa screenshotovima i glumcima su gotovo iskljucivo vezana za strance..
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Damn Mad Cows !

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21465
Zastava Trstenik, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.18
mob
Samsung Galaxy Kevoje8ac
Ali je opet vishe od 90% domaca kinematografija.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.52
mob
Apple iPhone SE 2020
S obzirom da su pitanja koja su se odnosila na noviju stranu filmsku i serijsku produkciju, a koja sam ja postavljala,  ostala neodgovorena, ja samo mogu da slegnem ramenima... Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 4670
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Apple iNat
Kad u jednom mesecu postavite preko 10 pitanja, ne preterujem, iz serije Bitange i princeze, ostavljate utisak neozbiljnosti, zbog toga najveci filmofili na forumu ne ucestvuju u kvizu…

Zao mi je, sto je kviz potpuno izgubio na dinamici. Otkad ste uveli nova pravila, po nekoliko dana ne mogu da se ukljucim u kviz, jer postavite tri do pet pitanja po danu. Prosle godine smo ponekad postavili po 10 mnogo tezih pitanja u jednom satu, nisi imao vremena za google-anje, videlo se ko voli filmove. Razliciti ukusi, razlicita pitanja - bilo je zabavno.

Takav kviz je bio moguc samo na internet forumu.

Ohhh, what a rush it used to be! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.18
Pitanja izlaze nasumicnim redosledom, te se na njihov redosled ne utice.... Sto se tice kolicine pitanja u toku dana, postavljaju se (ili proveravaju) na svakih par sati. Ta praksa je uvedena iz razloga, kako bi svako imao dovoljno vremena da odgovori na pitanje, a ne da bi odredjeni koristnici "pumpali" bodove.
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.62
mob
Apple iPhone 6s
Kada u jednom mesecu od bar 150-250 pitanja, 10 bude iz neke serije, ja tu zaista ne vidim nikakav problem.
Narocito ako je ta serija prilicno popularna na ovim prostorima...

Kviz nije idealan. Nemoguce je tako nesto napraviti, i to sto je nekad bilo vise pitanja za par ljudi je bilo dobro, dok je za mnoge, koji ne mogu po ceo dan da igraju, predstavljalo problem.
Mislim da je ovaj kompromis prilicno realan i dobar.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 4670
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
mob
Apple iNat
Kada u jednom mesecu od bar 150-250 pitanja, 10 bude iz neke serije, ja tu zaista ne vidim nikakav problem.
Narocito ako je ta serija prilicno popularna na ovim prostorima...

Kviz nije idealan. Nemoguce je tako nesto napraviti, i to sto je nekad bilo vise pitanja za par ljudi je bilo dobro, dok je za mnoge, koji ne mogu po ceo dan da igraju, predstavljalo problem.
Mislim da je ovaj kompromis prilicno realan i dobar.
U pitanju je Movie Quiz, ne Pop Quiz gde se postavljaju pitanja iz najpopularnijih TV serija, zato mislim da je tvoj argumenat prilicno slab.

Upravo je obrnuto, to sto je nekad bilo vise pitanja je dobro za one koji ne mogu po ceo dan da igraju. Trenutno postavite 5 pitanja, a treba vam nekoliko sati da potvrdite tocan odgovor i postavite novo pitanje, tako da se ja kao student uopste ne mogu ukljuciti u kviz - siguran sam, da nisam jedini.

Iz kviza ste napravili klasicnu igru, kakve gledamo na televiziji i slusamo na radiu, u kojima 'voditelji' postavljaju pitanja. Internet je specifican, pa bi mogli u tom kontekstu organizovati kviz - nesto za sve nas koji volimo evropsku 'art' kinematografiju. Ima nas dosta na ovom forumu, verovali ili ne.

Ali razumem sta zelis da kazes. Hvala obojici na odgovoru.

Pozdrav. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.18
Trenutno je situacija takva kakva je, ako se ukazu mogucnosti i potrebe da se sistem kvizova promeni, bicete na vreme obavesteni Wink
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 08:16:11
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.