Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 07:11:44
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako biti super vrući komad  (Pročitano 4772 puta)
12. Nov 2008, 18:20:33
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Kako biti super vrući komad

Samouvjerena, seksi, atraktivna, samo su neke od kvaliteta zgodnih komada. Naravno, fizički atributi nisu naodmet, no ako i nemate savršene proporcije, možete biti jako seksi. Izazovno donje rublje, odjeća u kojoj se osjećate udobno ili unutarnje zadovoljstvo itekako mogu pojačati vaš seksipil




Što vam je potrebno da biste bili seksi  Smile

Razmišljajte, osjetite, živite svoj seksipil

Ono o čemu razmišljate i što nosite duboko u sebi reflektira se i prema van. Pozitivan stav i vedrina učinit će svaku ženu privlačnijom.

Budite seksi u odjeći u kojoj vam je ugodno


Da biste bili seksi, ne morate se nužno razgolititi i sve svoje atribute pokazati na pladnju. Ponekad je ono što se ne vidi privlačnije i izazovnije. Nisu sve žene građene tako da mogu nositi baš sve što im se sviđa. Odjenite se pametno, prikrijte nedostatke, nabacite osmijeh i sigurno ćete izgledati vruće i neodoljivo. Seksi donje rublje pridonijet će da se osjećate još poželjnije.

Ako imate više od 40 ili 50, ne znači da morate odustati od svog seksipila

Helen Mirren koju je nedavno na plaži uhvatio objektiv paparazza izgleda zanosno i privlačno. Na tijelu bi joj pozavidjele i mlađe kolegice, no osim tijela ova glumica ima i stila. Stil odijevanja u četrdesetima, naravno, ne može biti isti kao kada ste imali 25, no ako se odjenete prikladno svojoj dobi, uz pokoji modni dodatak vaš seksipil je zagarantiran. Naprimjer, pamučne široke gaćice dobro je zamijeniti seksi rubljem.

Budite neovisne

Bespomoćne ženice koje čekaju svog princa da ih spasi stvar su prošlosti. Suvremene žene sposobne su biti same i brinuti se o sebi. Očajnice koje se muškarcima bacaju oko vrata i guše ih nisu seksi.

Bavite se sportom

Rekreativno bavljenje sportom dat će vam poseban sjaj. Ne morate biti građeni kao Ana Kurnjikova ili Maria Šarapova da biste se osjećali dobro u svojoj koži, ali bavljenje sportom poput plivanja, tenisa, odbojke, badmintona učinit će da se osjećate bolje, a time i privlačnije.

Valja znati da zgodni komadi ne moraju ispunjavati baš sve ove uvjete kako bi se svidjeli nekome. Biti seksi znači osjećati se dobro i biti zadovoljan sobom.

Ana Dominić

Izvor: Tportal
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 
Citat
Suvremene žene sposobne su biti same i brinuti se o sebi

uh, kako ovo feministicki zvuci  Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Izgledas mi kao lutkica iz Trsta ;)

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 15222
Zastava Puerto Pollo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
HTC Wildfire S
Aaa ocuuu ja da budem super super vruci komad sa ljesnjakom i rizom... aaaaa

*Da mi je znati ko pise ove tekstove...
IP sačuvana
social share

You sharpen the human appetite to the point where it can split atoms with its desire; you build egos the size of cathedrals; fiber-optically connect the world to every eager impulse; grease even the dullest dreams with these dollar-green, gold-plated fantasies, until every human becomes an aspiring emperor, becomes his own God...
...and where can you go from there? 

OPERATION: Smile
12 MAR 2012 | 16 MAR 2012
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Citat
*Da mi je znati ko pise ove tekstove...

Kako biti super vrući komad[color=Blue]
Ana Dominić
Smile

Cudo nisu predlozili da pravimo privatni fotosesn i da se poslije gledamo kako smo lijepe i zgodne  Smile
Da, to je najnoviji trend dizanja samopouzdanja i promovisanja (ne)postojeceg seksepila  Smile
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 



iako imam bas visoko misljenje o sebi (jbga horoskop  Smile) nisam zato da se u reklama za safune,sampone i losione pojavljuju ljepotice tj
krasotice , vec obicne zene ...ako se secate one reklame za sapun ''dove''  Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
meni je ta reklama bila na granici neukusa, kad su mi pocele sijevati stomacine i redovi sala, svaki put sam prebacila kanal   Smile

IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
I meni isto.

Jeste to kao fora ''da se približimo prosečnim ženama, blablablabla...'', ali fakat mi ne smeta kad vidim Penelope u nekoj reklami.  Smile

*ebeš prosek.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
MacOS X
Browser
Mozilla Gecko 20080829
mob
Nokia 
Meni je bas drago kad vidim neku realno gradjenu deovjku npr. na reklami za donje rublje..nako, neku devojku koja nije mrsava, koja ima npr stomachic ili ono malo slaufa sa strane, ili vece dupe ili kraci trup i tako neke nesavrsenosi...

Jesam za to da se pojavljuju i realne zene na takvim stvarima, jerbo nisu svi super modeli (:

Mislim, obzirom da sam prosecna zena i sama, zelim da neko i mene zastupa u tim stvarima...(:

A sto se teksta tiche...B LJ U V.
« Poslednja izmena: 13. Nov 2008, 20:01:42 od osma_putnica »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Pa nisam ni ja super model, ali mi je opet draze da vidim nesto sto izgleda lijepo i skladno nego nesto sto ne izgleda tako. Ja prosjecne i ispodprosjecne gradjene zene vidjam na ulici svaki dan, tako da nije bas da nisam svjesna da nismo svi superhiperextragigemega zgodni. Ne moraju mi jos i na tv-u moralisati o prosjecnosti.
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
MacOS X
Browser
Mozilla Gecko 20080829
mob
Nokia 
Na Tvu pricaju o svemu samo ne o prosecnosti, tako da mi ovo bas dodje kao predah, koliko god i ja da volim skladno i proporcionalno telo...Mada uvek vise volim da vidim djevu sa malo mesa umesto onih modnih anoreksicarki (: Da da...i debele i stare zene koriste dove sapun, verujem da su to hteli da kazu (:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 07:11:44
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.068 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.