Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 19:43:39
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Preminuo Nikola Kavaja!  (Pročitano 19714 puta)
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 9605
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Nikola, pocivaj u miru!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


My job is my family. It's fuckin' job, Sonny boy!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6409
Zastava Kada saznam, javicu...
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
HTC Touch
Neka ti je laka crna zemlja, Nikola...

Eh da je uspeo, slava mu!

Sta bi bilo?
Krunisao se za kralja?
Postali bi 51 americka drzava? Smiley
Pobedio bi kapitalizam... Smiley))

Anea, niko ne zna sta bi se desilo. Mozda isto ono nje**a koje se desilo devedesetih, ali bi onda nas zaostatak u odnosu na svet bio mnogo manji. Ipak su sedamdesete bile mnogo "sporije" godine od devedesetih po razvoju zemalja... Nije da sam mnogo podrzavao Kavaju, ali nisam nesto mnogo ni voleo "druga Titu"  Smile
IP sačuvana
social share
- 420 miles to Chicago, full tank of gas, half box of cigarettes, it's night and we are wearing sunglasses.
- Let's go!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.52
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
Ipak su sedamdesete bile mnogo "sporije" godine od devedesetih po razvoju zemalja...

Pod poganim Titom, ex-Yu je od agrarne zemlje nepismenih seljaka postala industrijska zemlja...
Sta vise... cak smo imali i spoljnotrgovinski suficit... dva puta...  Smile

Mislim.. cinjenica je da nije bilo besplatnog skolstva, opismenjavanja naroda i masovne industrijalizacije i urbanizacije vecina nasih roditelja jos uvek okopavala njive...
Odjednom svi postadose veliki gradjani koji pljuju po onome ko ih je spustio s planine... Wink

Prema tome, sto se tice nacionalne svesti... Juga je bila grobnica... ali sto se tice obrazovanja i privrede... bila je velika stepenica napred... Smiley
« Poslednja izmena: 11. Nov 2008, 16:59:02 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 15462
Zastava Zagreb - Republika Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3

Ovo je vasa izvedenica Zvonke Bušića? Nas je em ziv em mu se ostvarili snovi  Smile
IP sačuvana
social share
Duh Sekire: Ја да сам се питао сада би у Загребу биле рекламе на ћирилици, и још бисте се извињавали што нисте имали више да вам узмемо - link
Reply by nikola34: @x#%§!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


My job is my family. It's fuckin' job, Sonny boy!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6409
Zastava Kada saznam, javicu...
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
HTC Touch

Pod poganim Titom, ex-Yu je od agrarne zemlje nepismenih seljaka postala industrijska zemlja...
Sta vise... cak smo imali i spoljnotrgovinski suficit... dva puta...  Smile

Mislim.. cinjenica je da nije bilo besplatnog skolstva, opismenjavanja naroda i masovne industrijalizacije i urbanizacije vecina nasih roditelja jos uvek okopavala njive...
Odjednom svi postadose veliki gradjani koji pljuju po onome ko ih je spustio s planine... Wink

Prema tome, sto se tice nacionalne svesti... Juga je bila grobnica... ali sto se tice obrazovanja i privrede... bila je velika stepenica napred... Smiley
Anea, vidis, mene niko nije spustio sa planine... Niti moje. Cak su mojoj porodici posle drugog svetskog rata nacionalizovali nekoliko objekata i dobara. Opet, nije Tito bio los toliko za narod koji je ziveo sa njim, ali mi, ostali, kada su ovi (vecinom) poumirali ili se penzionisali - smo naj***. Koliko jos imamo da vratimo raznoraznih dugova koji je Tito uzeo za izgradnju silnih fabrika, puteva i ostalih korisnih stvari koje su, ako malo bolje razmislis, opet naslednici Tita (Sloba, Tudjman i ostali) unistili u raznoraznim ratovanjima izmedju sebe.
I sta je ostalo? Mi sa dugovima i razrusenim dobrima koje su unistili Titovi ucenici...
IP sačuvana
social share
- 420 miles to Chicago, full tank of gas, half box of cigarettes, it's night and we are wearing sunglasses.
- Let's go!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia 
Ne razumem kako smrt Nikole Kavaje može biti politička tema.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.52
mob
Apple iPhone SE 2020

Pod poganim Titom, ex-Yu je od agrarne zemlje nepismenih seljaka postala industrijska zemlja...
Sta vise... cak smo imali i spoljnotrgovinski suficit... dva puta...  Smile

Mislim.. cinjenica je da nije bilo besplatnog skolstva, opismenjavanja naroda i masovne industrijalizacije i urbanizacije vecina nasih roditelja jos uvek okopavala njive...
Odjednom svi postadose veliki gradjani koji pljuju po onome ko ih je spustio s planine... Wink

Prema tome, sto se tice nacionalne svesti... Juga je bila grobnica... ali sto se tice obrazovanja i privrede... bila je velika stepenica napred... Smiley
Anea, vidis, mene niko nije spustio sa planine... Niti moje. Cak su mojoj porodici posle drugog svetskog rata nacionalizovali nekoliko objekata i dobara. Opet, nije Tito bio los toliko za narod koji je ziveo sa njim, ali mi, ostali, kada su ovi (vecinom) poumirali ili se penzionisali - smo naj***. Koliko jos imamo da vratimo raznoraznih dugova koji je Tito uzeo za izgradnju silnih fabrika, puteva i ostalih korisnih stvari koje su, ako malo bolje razmislis, opet naslednici Tita (Sloba, Tudjman i ostali) unistili u raznoraznim ratovanjima izmedju sebe.
I sta je ostalo? Mi sa dugovima i razrusenim dobrima koje su unistili Titovi ucenici...

Nisu ni moji...  i mojima su oduzimali, ali vecina jeste profitirala... Smiley
Takodje, to kako ste prosli mozete da zahvalite komsijama, a ne Titu... drukara je tradicionalno balkansko zanimanje... Wink
Sto se tice dugova... vidim da nijedna vlast nije prosla bez zaduzivanja do guse...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


My job is my family. It's fuckin' job, Sonny boy!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6409
Zastava Kada saznam, javicu...
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
HTC Touch
Nisu ni moji...  i mojima su oduzimali, ali vecina jeste profitirala... Smiley
Takodje, to kako ste prosli mozete da zahvalite komsijama, a ne Titu... drukara je tradicionalno balkansko zanimanje... Wink
Sto se tice dugova... vidim da nijedna vlast nije prosla bez zaduzivanja do guse...
Da, to je tacno, ali ja vidim da nije bilo mnogo vlasti koje su bile glupe kao ove nase (ako izuzmemo par ludaka...)
IP sačuvana
social share
- 420 miles to Chicago, full tank of gas, half box of cigarettes, it's night and we are wearing sunglasses.
- Let's go!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.52
mob
Apple iPhone SE 2020
Nisu ni moji...  i mojima su oduzimali, ali vecina jeste profitirala... Smiley
Takodje, to kako ste prosli mozete da zahvalite komsijama, a ne Titu... drukara je tradicionalno balkansko zanimanje... Wink
Sto se tice dugova... vidim da nijedna vlast nije prosla bez zaduzivanja do guse...
Da, to je tacno, ali ja vidim da nije bilo mnogo vlasti koje su bile glupe kao ove nase (ako izuzmemo par ludaka...)

I lidere 3 od 3 najmocnije zemlje sveta...  da se ogranicimo samo na "supersile" Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1209
Zastava Nediceva Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia 6030
Pod poganim Titom, ex-Yu je od agrarne zemlje nepismenih seljaka postala industrijska zemlja...
Sta vise... cak smo imali i spoljnotrgovinski suficit... dva puta...  Smile
Нико то не спори то што си навела, него постоји и она друга страна Титославије где су комунисти од "Ослобођења" под Озном и Удбом терорисали србске родољубе, антикомунисте. Побијено је на десетине хиљада људи само зато што су Срби родољуби, одузимана имовима народу и цркви. Што се мене тиче Тита стављам у исту раван са Антом Павелићем.
IP sačuvana
social share
На овоме свету могу да кажем што се дешава то није истина...мислим на овоме свету, што бих нагласио..да...пропаганда, што већина кажу, о овоме..није истина.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 19:43:39
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.