Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 16:41:49
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: DJ Krmak  (Pročitano 4723 puta)
09. Nov 2008, 15:39:30
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Bio sam mlad zelen, ponekad i zut

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 24688
Zastava Lausanne
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Motorola V3i
DJ Krmak, pravoga imena Goran Žižak rođen u Banjoj Luci je bosansko-hercegovački pjevač.

Pjevač je kako je sam naziva techno-dance-folk muzike. Popularan je širom bivše Jugoslavije, ponajviše po svom specifičnom performansu i živim scenskim nastupima. Njegove pjesme se tiču uglavnom aktualnih životnih tema, te se pojavljuju kao parodija cijele ovdašnje glazbene scene.



Svuda gde se pojavi, DJ Krmak prisutnima popravlja raspoloženje. Što zbog toga što se pakuje u vedre boje, netipične za muškarca, što zbog toga što stalno prosipa fazone i zasmejava svakog kog stigne. Njegova duhovitost deluje spontano, prirodno, a pakovanje, provereno, osvežava. I dok zabavlja sve oko sebe, i sam se ludo zabavlja! U priči o njemu, kako kažu mnogi njegovi prijatelji, najluđe je to što svoje glupiranje odlično unovčava.

DJ Krmak: Još kao Titov pionir, predstavljao sam se publici na raznim manifestacijama – povodom Dana žena, Titovog rođendana... Među velikim pevačima, bio sam jedino dete na sceni! Odmah sam sve shvatio ozbiljno. Imao sam 12 godina kada su po mene došli lokalni muzičari i pitali me da li bih nastupao sa njima u motelu u Prnjavoru. Tako sam sa orkestrom uleteo u lokal i napravio haos. Delirijum sam izazvao! Bilo je takvo ludilo da je jedan tip polupao u cugu šest stolova i kasnije doneo dve vreće kukuruza da plati štetu!

Kako ste vi finansijski prošli?

DJ Krmak: Namazani lisci iz orkestra su me izradili i nisam dobio ni paru. Kada su sledećeg vikenda otišli u isti motel, gazda ih je pitao zašto nema mene. A onda ih je izjurio napolje i rekao 
da više neće da ih vidi bez klinca, to jest bez mene! Tako oni dođoše po mene. Jesam bio klinac, ali nisam bio naivan pa sam zatražio da mi plate ono što mi duguju i još da mi honorar daju unapred! Oni poludeli, neće klinac da ih ucenjuje. Ipak, bilo je po mom... Tako sam počeo da haram...

Šta ste vi, u stvari? Diskdžokej, pevač, klovn?

DJ Krmak: Ljudi još nisu sabrani u glavi šta sam i ko sam! Ja sam – spontani haos! Pevač, zabavljač... Moji koncerti su kao koncerti Roling Stonsa. Žestoki su da žešći ne mogu biti. Padam, valjam se, padaju bine, sve se ruši. Radim sve, samo da bih ljude zabavio. Nema režije, cenzure, montaže, sve je spontano! Radim ono što niko neće. Ili, možda bi neko i radio, ali nema hrabrosti!

Odakle vam to blesavo ime?

DJ Krmak: Kockao sam se! U jednu vreću sam stavio dve hiljade različitih imena. Bilo je tu imena afirmisanih muzičkih i filmskih zvezda, omiljenih i omraženih političara, flore, faune... Sve sam strpao u isti koš pa mućkao, mućkao, mućkao.... I onda sam izvukao! Kad sam video šta sam uradio, tri dana sam polemisao sam sa sobom. Na kraju sam sebi rekao: Dobro, ako mi je sudbina da živim sa tim imenom, neka mi bude! Tako postah DJ Krmak!

Kako se osećate u suknjicama, sa roze kosom, roze patikicama... 
DJ Krmak: Fantastično! Ne volim da na sebi imam dosadne boje... Gledajući kolege, zaključio sam da kamera prosto obožava jake boje. Što da oblačim nešto u čemu me niko ne bi primetio? A apsolutno me ne interesuje ko na to kako gleda i šta ko kaže. Uostalom, čini mi se da su ljudi sve emancipovaniji i da sve lakše kuže moj fazon. Ne može svako biti unikat, ali ja se bar trudim da to budem, da se uzdvojim iz mora uniformisanih, jednoličnih, dosadnih...

Pitaju li vas ljudi često da li ste normalni?

DJ Krmak: Pitaju me! Ali, ne uzbuđujem se zbog takvih pitanja. Moje je da kuliram. Uostalom, lepo mnogi kažu da niko bolje od mene ne naplaćuje sprdačinu na svoj račun!

Spopadaju li vas žene sa pitanjima gde ste kupili suknjicu, šminkicu, patikice?

DJ Krmak: Na Zapadu, na ulici niko na mene ne obraća pažnju. Tamo sam uobičajena pojava, a i ljudi gledaju svoja posla. Ovde me žene spopadaju da me pitaju gde sam nabavio farbu za kosu, cipele ili ko zna šta još. Samo, još me nijedna nije spopala da mi kaže da sam dobar frajer. To me malo nervira...

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

04.jpg
(93.89 KB, 1280x960)
38.jpg
(109.17 KB, 480x640)
3936-1-1.jpg
(28.72 KB, 250x379)
3936-1-2.jpg
(24.22 KB, 250x394)
3936-1-3.jpg
(28.46 KB, 250x334)
CIMG0442.jpg
(20.08 KB, 240x320)
CIMG0474.jpg
(14.52 KB, 320x240)
CIMG0514.jpg
(19.32 KB, 240x320)
DjKrmak00003.jpg
(62.25 KB, 356x480)
djkrmak5.jpg
(393.67 KB, 320x480)
IP sačuvana
social share



And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who would attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon thee.

Neke price koje kruze forumom ne moraju biti istinite. Mogu biti samo tracevi zlih jezika.

I'm gonna make him an offer he can't refuse.

Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
Ozbiljna konkurencija Seji Smile
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Bio sam mlad zelen, ponekad i zut

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 24688
Zastava Lausanne
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Motorola V3i
 Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

DjKrmak00009.jpg
(70.96 KB, 337x480)
DJKrmak-ZeljkoNincic-ZeljkoKasap.jpg
(161.09 KB, 1440x1080)
DSCF1444.jpg
(72.2 KB, 700x1028)
DSCF1448.jpg
(88.06 KB, 700x1046)
DSCF1477.jpg
(67.3 KB, 700x1046)
DSCF1479.jpg
(68.98 KB, 700x1046)
DSCF9033.jpg
(133.29 KB, 1024x1530)
IMG_2578.jpg
(90.53 KB, 1024x680)
IMG_4207_eva_frei.jpg
(59.55 KB, 1080x720)
IMG_4219.jpg
(87.03 KB, 700x1045)
« Poslednja izmena: 09. Nov 2008, 15:44:58 od vaterpolista »
IP sačuvana
social share



And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who would attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon thee.

Neke price koje kruze forumom ne moraju biti istinite. Mogu biti samo tracevi zlih jezika.

I'm gonna make him an offer he can't refuse.

Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Bio sam mlad zelen, ponekad i zut

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 24688
Zastava Lausanne
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Motorola V3i
jos  Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

IMG_4324_frei.jpg
(74.35 KB, 1080x720)
IMG_4416.jpg
(148.75 KB, 700x859)
IMG_4445_frei.jpg
(73.04 KB, 1024x1509)
nova.jpg
(291.56 KB, 640x480)
pic18.jpg
(663.08 KB, 1536x2048)
pic30.jpg
(610.93 KB, 1536x2048)
pic32.jpg
(613.56 KB, 1536x2048)
wallpaper_krmak2.jpg
(94.91 KB, 748x800)
« Poslednja izmena: 09. Nov 2008, 15:52:10 od vaterpolista »
IP sačuvana
social share



And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who would attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon thee.

Neke price koje kruze forumom ne moraju biti istinite. Mogu biti samo tracevi zlih jezika.

I'm gonna make him an offer he can't refuse.

Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Bio sam mlad zelen, ponekad i zut

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 24688
Zastava Lausanne
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Motorola V3i


« Poslednja izmena: 09. Nov 2008, 15:55:02 od vaterpolista »
IP sačuvana
social share



And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who would attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon thee.

Neke price koje kruze forumom ne moraju biti istinite. Mogu biti samo tracevi zlih jezika.

I'm gonna make him an offer he can't refuse.

Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Bio sam mlad zelen, ponekad i zut

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 24688
Zastava Lausanne
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Motorola V3i
Ozbiljna konkurencija Seji Smile

Jako velika i ozbiljna Smile
IP sačuvana
social share



And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who would attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon thee.

Neke price koje kruze forumom ne moraju biti istinite. Mogu biti samo tracevi zlih jezika.

I'm gonna make him an offer he can't refuse.

Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Žena
Poruke 859
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.52
Što njega na ovoj temi?  Smile Niti je sexy, niti erotičan, a najmanje za naše oči!!!   Smile
IP sačuvana
social share
Kao što se vatra ne gasi vatrom, tako se i zlo ne gasi zlom.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Bio sam mlad zelen, ponekad i zut

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 24688
Zastava Lausanne
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Motorola V3i
kako bre nije sexy Smile

pogledaj



to zmijsko telo Smile

tacno udara konkurenciju Seji Kalacu Smile
« Poslednja izmena: 09. Nov 2008, 16:10:26 od vaterpolista »
IP sačuvana
social share



And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who would attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon thee.

Neke price koje kruze forumom ne moraju biti istinite. Mogu biti samo tracevi zlih jezika.

I'm gonna make him an offer he can't refuse.

Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson W800i
hahahahah  Smile
Zlo Zla
Smile
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 867
Zastava SFRJ
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
јебеш бред пита и џорџ клунија...ово је мушкарчина Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 16:41:49
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.876 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.