Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 21:08:58
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 342 343
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: World of Warcraft  (Pročitano 270048 puta)
Jet set burekdzija


7th son of a 7th son

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 6046
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
mob
HTC one s
aj na brzinu da ti odgovorim

Warrior (moj main skoro ceo FL heroik gear)
PVE odlican dps, sa sledecim 4.3 patchom cemo dobiti nerf jer po blizardu warriori rade previse dmg-a (ali tako bude pred svaki patch da furry dobije nerf jer odlicno skalira sa nadolazecom opremom)
PVP dosta kilavo, vise ces se nervirati nego sto ces uzivati
Paladin
PVE slab dps, u zadnjem patchu ne pamtim da sam video dobrog retribution paladina, znaci ili tank ili hiler je opcija
PVP solidan, po meni bolji od warriora, vise abilitija za selfhear, manje podlozan cc efektima itd
Hunter
MM hunter standardno dobar i za PVE i za PVP
Roga
Isto kao hunter, dobar i za PVE i za PVP

pregledaj malo world of logs da vidis generalno koliko koja klasa radi dmg-a po bosu, ElitistJerks forume isto pregledaj, za pvp pregledaj neki sajt poput Arena Junkies, da vidis sta ljudi pricaju za svoju i druge klase.

U principu sve zavisi od igraca do igraca naravno, u ovom patchu mislim da je blizz odradio dobar posao sto se tice PVE stvari, jer nema klase da odskace previse po dmg-u. Svaki boss ima svoje prednosti i nedostake za meele ili range klasu.

Mana ovog patcha je sto je postao faceroll zadnjih 2+ meseca i ceo Firelands se ocisti u jedan dan (sreda kod nas u gildu je main run, 6/7 heroik idemo i Raggy normal, dok cetvrtak je alt run 7/7 normal) i onda ti ostaje 5 dana zestokog smaranja, gde nemas nista da radis, do sledeceg reseta. (tako da ili levelujes ko zna kojeg alta po redu ili igras neku drugu igru, a wow ispadne da placas za samo 2 dana nedeljnog igranja)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 281
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.120
heh Smile pa pazi, ja wow i nemam vremena puno da igram pored ostalih obaveza u RL ..
jel si probao da soliras old content sa warriorom? msm ja to ili radim ako zelim nekog mounta ili ako mi treba gold .. e sad, posto nisam dugo igrao, koji je sad najbrzi nacin da zaradim neki G? naravno, posto je svez acc nemam pare da ulazem u AH igre, ali kapiram ono gathering.. sta jos moze da se Grinda ili proda sto je sad valluable?Smiley
Cini mi se da si mi vishe odg sa PVE aspekta, sto je kul jer me zanima i to .. jedino sto me smara je sto DPS ceka 10+ minuta za heroice bar (a cesto oko 25, tj tako je bilo kad sam prestao) ..
i cudno mi je da si rekao da je pala laksi za pvp, obicno ih kite-uju ko majmune Smile

EDIT: totalni offtopic, ali jel postoji negde na Burek Forumu opcija da ja pratim teme na kojima sam ucestvovao ? posto sam uclanjen vec par godina i na X tema sam ostavio po koji komentar al to mi nigde ne pise na koje ;( to bi pomoglo, ovako za svaku temu koja me bas interesuje moram radim bookmark :S
« Poslednja izmena: 18. Nov 2011, 14:38:46 od fallout-men »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Aj em d best!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2800
OS
Windows XP
Browser
Chrome 15.0.874.120
mob
Samsung ZM60
ninjas pve boe item u FL, prodas za 20k dignes jwc i bs....pravis pare
IP sačuvana
social share
Ich tu dir weh....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 281
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.120
ninjam, ne udjem ni u jjedan tim vishe .. itd xD
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Aj em d best!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2800
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.24
mob
Samsung ZM60
moj ortak ninja redovno sve zivo sto stigne ...nikad mu niko a nije reko ...nije ovo vise old time ...
IP sačuvana
social share
Ich tu dir weh....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 281
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.121
back in the old days .. xD
jos samo da pocnemo.. mi smo po kvest (u skolu) isli peske, bosi, preko planine !
XD
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 342 343
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 21:08:58
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.104 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.