Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 07:57:08
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Mladen iz Obraza - gej ikona :P  (Pročitano 10754 puta)
Poznata licnost


De profundis clamavi ad te,Domine!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2727
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Citat
Moralne pouke iz davnih vremena, sa drugih kontinenata, drugih naroda... ne moraju uvek imati oslonac u danasnjim vremenima i svacijem zivotu...
Слажем се са тобом...осим што то нису поруке "давних народа и давних времена",већ су реч Живога Бога,које су опште и вечне и свеважеће...осим ако не верујемо у истог Бога или ако уопште не верујемо.Онда не морају да важе у свачијем животу,слажем се,али онда тај,у чијем животу Бог не игра никакву улогу,нема право да другоме ишта спочитава по питању вере и "лажног морала","лажне религиозности",и чак се иде дотле да се верници од стране таквих,као по дифолту,проглашавају а приори лицемерима! Тотална несувислост!

Citat
Poceli smo od toga da oni koji najmanje zasluzuju uzimaju na sebe ulogu sudije...
Ja tvrdim da gospoda iz Obraza nemaju moralni ili bilo koji kredibilitet da bilo kome spocitavaju gresnost ili odsustvo patriotizma...
Oni su daleko od toga da su najbolji medju nama....
A mogu i da tvrdim da nevernici i gresnici cesto vode bogougodniji zivot od onih koji se u tog Boga zaklinju... i to moje misljenje niko ne moze izmeniti... zato sam i napisala ono o samokontroli...
То,да ли они "најмање заслужују" да причају о неким стварима и да не поседују "морални кредибилитет",не значи да га имају мање од мене или тебе или било кога другога...опет себе стављаш у "непогрешивост".Што би твој или нечији други суд био тачан а њихов не? Слажем се,рекао сам то већ пар пута,млади су,импулсивни,греше у неким стварима,али то је плод неискуства а не злонамерности као што је има код већине наших политичара (већине а не свих!),који су отворени христофобичари;људи из света политике,културе,образовања,из света такозване "културно-политичке елите",који су све само не елита,људи опседнутих самопрезиром,људима који према свему што је изнедрио њихов народ осећају гађење и стид,који све што им мирише на народ и његово биће одбацују са гнушањем и у њему виде само зло које мора бити десетковано једном за увек и то неким "другим вредностима" које долазе са,по моралу и културним вредностима неприкосновеног, "пиједестала вредности",са тог дивног запада! Никада ништа добро о свом народу,само зло виде и зло примећују...прљаво око све прљаво види,каже Господ и то је жива истина!
Што се тиче последњих неколико твојих реченица о грешницима,о богоугодном животу и самоконтроли,већ сам у претходним писанијама дао своје мишљење и не бих да се понаваљам.Поздрав!
« Poslednja izmena: 10. Nov 2008, 14:18:49 od bulajka »
IP sačuvana
social share
 

Православна вера наша;она је богатство наше,она род,она венац,она похвала.Нећемо те се одрећи љубљено Православље,нећемо те издати веро од отаца нам предана,нећемо одступити од тебе мајко побожности.У теби смо рођени и у теби живимо.У теби ћемо се и упокојити а ако време позове и хиљаду пута за тебе ћемо умрети.
               (блажени Јосиф Вријеније)

Non praevalebunt, non praevalebunt portaе inferni!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Onen i-Estel Edain ... U chebin Estel anim.

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 4131
Zastava The Middle-Earth
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Nokia N-shurnaest
Danas se ,pripadnici dve najache frakcijje Vladika koji sa svojim "Bogom danim"  pretendentima na presto nashe Pravoslavne crke, doslovno tuku izmedju sebe...
Jedan od njih ,netju da imenujem,poseduje(ili je posedovao) nelegalnu firmu koje je bespravno gradila raznorazne objekte na jugu Srbije i prala novac..
Brankica iz "insajdera" je radila neku epzodu o tome..chini mi se,i rekao bih vrlo dobru !
A to su ljudi koji su izabrali upravo taj duhovni van materijalni zivot,vrh pravoslavne crkve a tuke se kao zivotinje..
Iskreno, vetju svetost osetjam u ovom drvetu izspred moje kutje,ovom kamenu nego prema takvim "nosiocima" Hrstovih rechi...


Jedno pitanje..da li si ti katolichki ili pravoslvni verouchitelj,chisto informativno?!
Vidim da u potpsu imash latinsku izreku,izvini mi na silogizmu koga sam iznashao i pretpostavo da to ima neke veza sa tvojom verskom determinacijom...
Jednostavno je jasno da pravoslanim verouchiteljima to nije osobeno,jer se zna da su na latinskom jeziku Hristovu veru propovedali ,kroz istoriju, poslanici iz Rimskog papstva pod patronatom Franachke drzave.. i pokatolichli jedan deo slovenskih naroda na latinskom jeziku,kao recimo Hrvate(za vreme kralja Tomislava 925-g chak zabranjuje propovedalje na slovenskom jeziku) .
A takodje je jasno da se Knez Velikomravske knezevine Rastislav odupro ovoj latinizacji i poslao zahtev Vizantijskom caru koji je odgovoro i poslao bratju solunjane Krila i Metodija(863) da propovedaju hrishtjansku veru slovenskim plemenma na autohtonom, fonetskom, slovenskom pismu glagoljici.
Dakle zashto se sluzish latinskim a ne crkveno-slovenskim jezikom?!Bash me zanima neshto.. Smile Smile
« Poslednja izmena: 10. Nov 2008, 19:05:39 od *WarBoss* »
IP sačuvana
social share

J.R.R TOLKIEN GEEK   
I think ... therefore you are.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Monstrum

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 8918
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
Jos ce da jure mladice koji nisu gej, da ih "trpaju" posto su im ikone. Ne bih me cudilo, posto su gejevi deca nasih antifasista.
IP sačuvana
social share
Sta da radim sutra?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 23
OS
Windows XP
Browser
Google Chrome 0.3.154.9
Budale izabrale budalu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1620
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
-"С мушкарцем не лези као са женом; гадно је".(3.Мојс.18,22)

pa naravno da ce to pisati kada pre dve hiljade godina nisu upraznjavali klistiranje
IP sačuvana
social share
Edit by ziledin: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Agent provocateur iz Silikonske Doline

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1645
Zastava USA
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
mob
BlackBerry Torch
-"С мушкарцем не лези као са женом; гадно је".(3.Мојс.18,22)

pa naravno da ce to pisati kada pre dve hiljade godina nisu upraznjavali klistiranje

Joj koliko si u krivu. Pa u starih Grka je postojao homosexualizam, davno prije Biblije.
(e sad da li to objašnjava da su grci malo više tome skloni od ostalih EU naroda, hmm?)

Plus stari Egipat, oni faraončići, nisu ni oni znali za klistir a opet svačeg ima zapisanog u onim hieroglifima...

Nego mani ovaj šefčić obraza djeluje malo "nježno", da se tako izrazim. Možda su ka u ćuzi obrad(ova)li "drugari"  Smile
IP sačuvana
social share
Prije nego odgovoriš na moj post molim lijepo pročitaj moj potpis
              Ja se ovdje uglavnom dobrano zajevavam!

Ignorancija je zdrava za živce. Dakle, ako nisam odovorio na negdje nešto a ti očekuješ moj odgovor, shvati - ignorirao sam to!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1620
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
Citat
Plus stari Egipat, oni faraončići, nisu ni oni znali za klistir a opet svačeg ima zapisanog u onim hieroglifima...

naravno to se slazem, ali kazem samo da je gadno bilo jer nisu imali klistir, nije ni vazno...

Citat
Nego mani ovaj šefčić obraza djeluje malo "nježno", da se tako izrazim. Možda su ka u ćuzi obrad(ova)li "drugari"  Smile

ispao mu sapun!
IP sačuvana
social share
Edit by ziledin: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol
Poruke 7773
Zastava Kurcheva Glava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
U staroj Grckoj je svaki mladic dobijao mentora s' kim je "legao kao sa zenom" pre samog braka... Skoro da je bilo obavezno  Smile

Ne zaboravite da je i sam Cezar cesto prozivan za ANALiziranje i gubljenje "cveta mladosti"
IP sačuvana
social share
I got banned for having a common sense.
Common sense... Not as common as you might think.
Sta smo danas naucili? Filmovi se dele na umetnicke i filmove za opustanje. Nema losih filmova, to je laz, plod fikcije.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20
mob
SonyEricsson k310i
Svakom normalnom  ne bi nikako prilicilo da ga neko takav naziva ikonom.Ja ne bi rekao da je ovo velicanje Mladena vec klasicna provokacija i govo mrrznje..Ovo nije prvi put da ova organizicaja vredja Crkvu i ljude koji su poveyani sa njom.Ja se nebi ni malo oseco prijatnim da me neko poput njih proglasi igonom tako da ne verujem da je i Mladen...

Citat
naravno to se slazem, ali kazem samo da je gadno bilo jer nisu imali klistir, nije ni vazno...
Pa mi sto vreme odmice da budemo bolji mi smo gori.A ta prica da je ovo ovakvo vreme bila je aktuelna u svako vreme tako je i danas.Sutra posle 100 godina svi da se smeju nama i da se pitaju kako smo mogli ovako da zivimo.Promenice se neke stvari oko nas ali sam smisao zivota nece
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.61
mob
Apple iPhone SE 2020
Otkad Obraz predstavlja esalon Crkve? Smiley
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 07:57:08
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.