Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 05:37:47
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Fallout 3  (Pročitano 24056 puta)
Moderator
Jet set burekdzija


Memento Mori

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7891
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
Rekao bih linearna itekako,nisam nikad zavrsio ali stigao prilicno daleko,a to sto su nam obecavali "ludom radovanje" na pocetku proekta rekose horor ja od horora ne videh nista Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
@hkj, izvini, ali napisao si ogroman tekst ali nista nisi rekao zapravo  Smile
ja sam napisao tacno sta sam mislio,najpre to da poenta iigre nije,ponavljam nije,u monotonom preletanju kroz igru i glavni kvest,vec u istrazivanju i sporednim avanturama.na tebi je da to protumacis kako oces.
Jbt, cak i u Tomb Raideru imas visem ozganja oko toga sta treba da uradis, koju rucku da povuces i tako to  Smile
Tomb raider je Tomb raider.
skakutanje po kamenim blokovima i veranje po mrezi,a sve to u jednom velikom linearnom kvadru...
ja mislim da ljude koji kupuju Fallout i RPGove,ne zanimaju radnje(citaj-gluposti) takvog tipa.
Citat
Pa u tome je poenta - prozivodjaci se toliko fokusiraju na izgled igrice da sve ostalo zanemaruju. Koliko ima igrica sa krsh grafikom a fenomenalnom atmosferom i pricom i obrnuto.

ja se slazem da se danas previse paznje poklanja grafici(zato se i prave nedovrsena smeca,al bitno je da imaju nrp podrsku za DX 10(mislim se sto me zabole za DX 10...  Smile Smile)),ali,jednostavno,tako je.
da nisu napravili tako dobru grafiku,i tako je dobro ispeglali,ne bi bila ni upola uspesna.
Citat
Questovi su jednolicni, nema mnogo roleplaya, tj. ne barem onog roleplaya u kojem kao nesto mozes ti da uradis ili ne. Uglavnom je vise kao neki hack&slash, idi tu, ubij tog, donesi mi to.
a u Fallout 2 je situacija bila drugacija?


EDIT-sad kad razmislim,slazem se donekle da je trebalo da ima vise varijacija i krajeva,ali,kao sto rekoh,u odnosu na ostalo danasnje smece,ova igra je remek-delo.

a posto je 4 sata,i ja sam umoran...
asta banana...  Smile
 Smile
« Poslednja izmena: 03. Avg 2009, 04:00:17 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
mob
Nokia 
najpre to da poenta iigre nije,ponavljam nije,u monotonom preletanju kroz igru i glavni kvest,vec u istrazivanju i sporednim avanturama.na tebi je da to protumacis kako oces.


Nisam ni rekla da jeste, naprotiv, pa nisam debil da pored onolike mape jurim glavni quest koji se, kao i u Oblivionu zavrsava za pola sata. Ali kazem ti, meni su, i side questovi poprilicno dosadni i jednolicni i njihovo izvrsavanje je linearno. Hocu da kazem da je igrica jako predvidiva, tacno mozes da pretpostavis sta ce da se desi, gde treba da ides, verovatno i koji ce creepovi da ti naidju gde.I to sto sam spomenula mapu, pa hocu da kazem dati je sve nacrtano - ali bukvalno nacrtano i da ti uopste ne moras da razmisljas apsolutno nimalo. Eto, bukvalno - otputuj na to mesto(iksic na mapi), nadji tog i tog - kojeg uglavnom nikad nemas poteskoca da nadjes...Malo roleplaya, nemastovitost radnje, podosta jednolican spektar likova..Mnogo pucacine za nesto sto se naziva RPG-om.

Citat
ali,jednostavno,tako je.
da nisu napravili tako dobru grafiku,i tako je dobro ispeglali,ne bi bila ni upola uspesna.
Sto dovoljno govori o njenoj igrivosti - pola igrice je upravo njen dobar izgled a ne dobra prica, igrivost itd..Ja se bukvalno silim da je igram jbt :|
To ti je samo dokaz koliko ta grafika ne znaci nista u principu ako je igrica dobra - i to kazem ja kao nepopravljivi esteta koji ne moze da gleda anime koliko god da je dobar zato sto mi je manga crtez odbojan.


Citat
Tomb raider je Tomb raider.
skakutanje po kamenim blokovima i veranje po mrezi,a sve to u jednom velikom linearnom kvadru...
ja mislim da ljude koji kupuju Fallout i RPGove,ne zanimaju radnje(citaj-gluposti) takvog tipa.

Pa ja ti kazem da cak i u tom skakutanju po blokovima ima vise nepredvidivosti i ponegde razmisljanja nego u vecini delova u Falloutu.
« Poslednja izmena: 03. Avg 2009, 04:06:25 od osma_putnica »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6179
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
Samo da odma razjasnim da ne mislim da je igra losa, cak mi je bila veoma zabavna, i ako mnogo brze nego sto sam se nadao krenula da postaje monotona. Prva dva dela su me oborila sa nogu, bili su za mene religiozno iskustvo.  Smile Isto kao i Oblivion NPC-jevi nemaju razvijene licnosti, sto mnogo skodi atmosferi.
Citat
Questovi su jednolicni, nema mnogo roleplaya, tj. ne barem onog roleplaya u kojem kao nesto mozes ti da uradis ili ne. Uglavnom je vise kao neki hack&slash, idi tu, ubij tog, donesi mi to.
a u Fallout 2 je situacija bila drugacija?
Poprilicno. Svaki quest je poprilicno svez, nema mnogo ponavljanja, imas vecu slobodu pri donosenju odluka, mozes mnogo vise da utices na svet u igri.
« Poslednja izmena: 03. Avg 2009, 09:58:41 od CvijaFaQ »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.12
@osma-u pravu si sto se tice predvidljivosti.
a i sa ovim
Citat
To ti je samo dokaz koliko ta grafika ne znaci nista u principu ako je igrica dobra - i to kazem ja kao nepopravljivi esteta koji ne moze da gleda anime koliko god da je dobar zato sto mi je manga crtez odbojan.
se kompletno slazem.
Citat
Pa ja ti kazem da cak i u tom skakutanju po blokovima ima vise nepredvidivosti i ponegde razmisljanja nego u vecini delova u Falloutu.
Smile Smile
@CvijaFAQ-bogme,slazem se itekako u vezi te bezlicnosti NPCeva.i Oblivion je isto bio remek-delo,ali,imao je duse i licnosti koliko i... toster.  Smile
ne,stvarno,boljka kod (sadasnjih) Bethesdinih igara jeste ta sto iako NPCevi izgledaju veoma realno,i detaljno,oni iznutra izgledaju sasvim plasticno...
zato sam ja uvek,za truncicu,preferirao Gothic(2 posebno) od Obliviona,jer je uvek imao odlicnu atmosferu i duh.
tako da se slazem u vezi toga.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46766
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 43.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Fallout 3 završen za 15 minuta


Bez obzira na to šta mislite o Fallout 3, završiti ovu igru za 15 minuta svakako nije lak zadatak...



Osim ako niste Rydou, dobro poznat “speedrunner” koji je uspeo da završi F3 za ispod 15 minuta. Koristeći glitcheve u sistemu oštećenja protivnika, putujući kroz zidove i koristeći mali bag u snimanju pozicije, uspeo je da pređe igru za 14:54min.

Prethodni rekord držao je Pettite_Miku i iznosio je ravno 15 minuta, a zanimljivo je i to da su detektovali deonice na kojima su “izgubili vreme” tako da postoji mogućnost da rekord može biti iznova oboren.



Izvor: B92


Свака част!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46766
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 44.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Fallout 3 dobija HD reizdanje




Bethesda je naime nakon "dizanja" zabrane prodaje u Njemačkoj najavila da će uskoro objaviti stvarne razloge pravne bitke

Bethesda je objavila kako je nakon sedam godina uspjela izboriti uklanjanje zabrane prodaje Fallouta 3 u Njemačkoj koju joj je izrekao Bundesprüfstelle für jugendgefährdende Medien ili "po naški", Savezni ured za medije štetne za mlade.



Tako sada mladi Nijemci mogu otići u dućan i kupiti ovo sedam godina staro izdanje Fallouta, no suština priče nije u tome, već Bethesda poručuje da će uskoro otkriti zašto su se toliko trudili ukloniti zabranu.

Odmah su naravno krenule glasine kako je glavni razlog rad na HD preradama Fallouta 3 koji bi mogao stići na novu generaciju konzola što vidno pojašnjava višegodišnju pravnu bitku.

Što se tiče same zabrane koja je trebala trajati deset godina, u spomenutom uredu podužeg naziva su zaključili da s današnjeg gledišta Fallout 3 više nije toliko štetan za njemačku mlade i tri godine prije prvobitnog plana odlučili ga učiniti dostupnim.

Izvor: Bug.hr
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46766
Zastava Босна
OS
Windows XP
Browser
Chrome 45.0.2454.85
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Evo kako se prelazi Fallout 3 a da se ne zagine ni jednom.

https://www.youtube.com/watch?v=jkf0d5eIIn0


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
mob
Motorola 
   Trk na tuširanje hladnom vodom , izašlo juče na GOGu (a znamo šta to znači  Smile ) !!!


          Fallout 3: Game of the Year Edition


                     https://www.gog.com/game/fallout_3_game_of_the_year_edition
« Poslednja izmena: 03. Jun 2017, 16:28:30 od Torivoje »
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46766
Zastava Босна
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
10 dolara za Fallout 3 je odlična ponuda. Ne treba baš svaku igru skidati sa torenta.
« Poslednja izmena: 03. Jun 2017, 18:00:22 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 05:37:47
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.066 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.