Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 22:44:42
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Skrivene politicke poruke  (Pročitano 1573 puta)
03. Nov 2008, 03:37:56
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Bez Kralja ne valja

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 36126
Zastava Tamna Strana Meseca
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Apple Kineska kopija


Pisem ovo ne kao opravdanje sto sam svojim komentarom na smesnim slikama ovde kod nas na forumu mozda pokvario coveku temu vec pisem pod znakom pitanja kojim se sve sredstvima koristi propaganda kako bi ponizila neprijatelje ili da postavi svoje ideale ispred drugih...
Jeste ovo smesna slicica, stavili mageretu tablicu, ali kada covek malo pogleda sliku prepoznaje da je tablica Izraelska i da se magare nalazi u nekom arapskom gradu sve jedno da li je to u Gazi ili Libanonu... I kao sto rekoh lepa slicica, smesna ali me je mnogo podsetila kada su po Pristini za vreme siptarskih demonstracija na isto mesto magarcima osamdesetih godina  stavljali titove slike a u novije vreme slike nasih svetaca i vladara. Znam da kolega koji je postavio tu temu na "smesnim slikama" sigurno nije razmisljao ovako kao ja ali ipak sam osecao potrebu da opravdam zasto sam plakao dok su se drugi smejali ovoj slici....
Koliko je jaka propaganda i neprijateljski lobi pokazuje i primer opet skrivene propagande svojih ideala i ciljevca. U nemackoj na najgledanijoj privatnoj TV stanici u najudarnijem terminu u subotu posle drugog dnevnika se prikazuje seruja "Nemaska trazi Super talenta... Dosli ljudi pevaju igraju, zabavljaju se... Slucajno u jednoj istoj emisiji su se pojavila prvo jedna devojcica cerka albanca sa kosova a posle dve sestre cija je majka sa kosova... Prvo sto kazu da su iz albanije a drugo sto su sve tri kao slucajno bile obucene u albanskim nacionalnim farbama crveno i crno... Eto prost nemacki gledaoc koji nepoznaje nase prilike kao i nase burekzije koje su koentarisale ovu sliku se zabavljao gledajuci tu emisiju ali eto politicka propaganda na skriven nacin predstavlja kosovo kao albaniju i sa svim simbolima albanske drzavnosti...
IP sačuvana
social share
Za sve nase [Lobotomiste], igrajte se i vi
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1606
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.3
mob
Nokia 
Šta ćeš, svaki oblik mediskog izražavanja je u današnje vreme jače oružje od bilo kog drugog...isto košta, manje boli(barem fizički) a postiže veće rezultate Smile
IP sačuvana
social share
Слава Богу на висини, на земљи мир, међу људима добра воља
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 302
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
Ne znam koliko je od vas gledalo - Simsonove -

na pocetku svake epizode kad megi provlace kroz kasu na njenom ekranu ide neka politicka poruka !

najveca skrivene politicka poruka koju sam video je kad je pred izbore za presednika zemlje isao slogan  Smile.....bori se.... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.61
Ima puno ljudi kojima je virtuelni svet postao važniji od realnosti, pa se u tom virtuelnom svetu vodi sveopšti propagandni rat. Izađu u kafić pa u kafiću gledaju TV i vrte mobilni, šlajfna sa rezultatima klađenja. Dok sam bio zdraviji nisam previše mario za medije.
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 22:44:42
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.