Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 09:35:26
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Na ovom forumu, mozete postavljati teme sa informacijama o glumcima i glumicama, komentarisati ih, hvaliti... 
Ukoliko zelite da postavite novu temu, obavezno proverite da li je ta tema vec postavljena. 
 

Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Brad Pitt - Bred Pit  (Pročitano 21949 puta)
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
mob
HTC Smart
Kortni Koks i Bred Pit večerali zajedno

Bred Pit uživao je večerajući sa Kortni Koks prošle noći. Naime, u restoranu Eve Longorije “Beso”, koji se nalazi u Holivudu, filmska menadžerka Sintija Pet – Dante slavila je rođendan sa svojim klijentima glumcima. Iako imaju istu menadžerku Pit i zvezda serije “Prijatelji” nisu se mogli videti u javnosti zajedno od kako se Bred pre šest godina razveo od Dženifer Aniston.

Očevici kažu da su glumci dugo razgovarali i da je Kortni bila veoma srdačna i prijateljski nastrojena prema bivšem suprugu svoje najbolje drugarice i kume Dženifer. Magazin “Pipl” prenosi da su se stari prijatelji na rastanku zagrlili i poljubili. Šta li će na sve to reći Anistonova koja je godinama patila zbog Bredove prevare, a tešila je upravo prijateljica Kortni?

Izvor: Hello magazin
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
mob
HTC Smart
Bred Pit majstor za doručak i roštilj

Holivudski glumac Bred Pit otkrio je da je oduvek želeo kuću punu dece i da je pravi majstor za doručak i roštilj. ''Kada sam bio dete imao sam drugara koji je imao veliku porodicu. Obožavao sam haos za kuhinjskim stolom, svu tu viku i svađu i mamu koja pravi palačinke za sve ili tatu koji pravi palačinke“, rekao je glumac agenciji AP.

'Tada sam odlučio da, ako ikad budem imao porodicu, ona bude takva“, dodao je on.

Pit, koji je stigao na filmski festival u Kanu kako bi promovisao svoj novi film ''Drvo života“ u kome glumi strogog oca trojice sinova, sa partnerkom Anđelinom Džoli ima šestoro dece.

Pit tvrdi da je on taj koji priprema palačinke deci za doručak. ''Doručak je moja specijalnost“, rekao je Pit. ''I roštilj“.

Glumac je takođe rekao da bi on i Džolijeva voleli da ponovo zajedno u nekom filmu ali da su im rasporedi u raskoraku zbog dece. Par se upoznao na snimanju filma ''Gospodin i gospođa Smit“ dok je Pit bio u braku sa Dženifer Aniston.

''Voleli bismo da snimamo zajedno. Trenutno radimo tako da je jedno od nas uvek sa decom a drugo onda može da radi“, rekao je on.

Pit je rekao i da sada, kada ima porodicu, drugačije bira uloge.

Dok je Anđelina Džoli pozajmila glas Tigrici u drugom delu animiranog filma ''Kung fu panda“ kako bi njihova deca mogla da gledaju film, Pit je prošle godine snimio animiranu avanturu ''Megaum“ i svakom projektu pristupa imajući na umu svoju decu.

''Sada sam otac. Važno mi je da, ako već snimam film, unesem nešto u njega. I više od svega sam bolno svestan da će moja deca gledati te filmove kada odrastu i želim da razumeju nešto o svom ocu i da budu ponosna na svog tatu“, rekao je Pit.


Izvor: B92
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23
mob
HTC Smart
Bred Pit: Ne želim da režiram

Bred Pit isključio je mogućnost da se lati režije, poput njegove partnerke Andželine Džoli jer bi to, kako kaže, izludelo njegovu porodicu i oduzelo mu previše vremena.



Četrdesetsedmogodišnji glumac, koji podiže šestoro dece sa suprugom Andželinom Džoli, insistira kako nema aspiracija za režijom jer bi bio van kuće previše vremena.

“Nemam aspiracija da režiram. To bi izludelo i mene i moju porodicu, nikada ih ne
bih viđao. Bilo bi mi potrebno tri godine da to izvedem. Dopada mi se ono što radim sada, rekao je Pit.

“Volim bioskop i još uvek gledam filmove koje sam gledao pre 20 godina. Cilj je da se naprave filmovi koji traju”, zaključio je glumac.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.24
mob
HTC Smart
Šta će Bredu Pitu tenk?

Glumac ostvario san svakog dečaka - kupio sebi pravi pravcati tenk!

Nakon snimanja filma "World War Z" Bred je odlučio da sebe počastiti novom "igračkom" - tenkom.

Kupio je ruski tenk T54 koji je korišćen tokom snimanja filma. Dečaci iz porodice Džoli - Pit sigurno će biti oduševljeni tatinim šopingom.

Glumac se tokom snimanja filma "zaljubio" u pomenuti tenk iz sovjetske ere i bez mnogo razmišljanja odlučio se da ga po završetku snimanja uvrsti u privatnu kolekciju.

Prototip tenka T-54 pojavio se 1945. godine, prie kraja Drugog svetskog rata. Trideset i šest tona teško vozilo počelo je da se proizvoditi 1947. godine i tenk je koristila isključivo sovjetska vojska.

Bred Pit i njegove kolege imali su problema nakon što je policija otkrila da oružje koje se koristi u filmu funkcioniše. Naime, policija u Mađarskoj, gde je film sniman, zaplenila je oružje, a iz produkcijske kuće su istakli da imaju papire u kojima je navedeno da oružje ne radi.

Izvor: Mondo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 09:35:26
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.104 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.